Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach


prott3

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, damok napisał:

To wie ktos ile jest żarówek w po lifcie?? 2 czy 4 ?

Cieżko zajżeć do instrukcji obsługi?

1. Drogowe H7 55W

2. Kierunkowskaz PWY 24W

3. Mijania H7 55W

4. Do jazdy dziennej PSX 26W

5. Przeciwmgielne:

- Avant i Sedan H8 35W

- Allroad H11 55W

 

20201002_102454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, doradzi ktoś jakie żarówki dają radę, pacjent audi a4 b8 2013r. Zależy mi na barwie 6000k i żeby było odcięcie (chociaż trochę). 

- H7

-psx26w 

Są na allegro osram led ledriving off-road, tylko cena 300 parę złotych i tak się zastanawiam czy kupować takie czy jest coś tańszego co działa podobnie. 

I te psx26w za ponad 100 tez nie wiem które wybrac.

Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bartaz napisał:

Witam, doradzi ktoś jakie żarówki dają radę, pacjent audi a4 b8 2013r. Zależy mi na barwie 6000k i żeby było odcięcie (chociaż trochę). 

- H7

-psx26w 

Są na allegro osram led ledriving off-road, tylko cena 300 parę złotych i tak się zastanawiam czy kupować takie czy jest coś tańszego co działa podobnie. 

I te psx26w za ponad 100 tez nie wiem które wybrac.

Z góry dzięki za pomoc. 

Jak nie chcesz stracić homologacji i nie chcesz żeby Ci dowód rerestracyjny zabrali to nie kombinuj z nielegalnym oświetleniem. Przy okazji oszczędzisz innym oślepianie ich Twoimi wynalazkami. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdałem takie pytanie co o tym myśli "domowy strażnik miejski"? Chyba nie, więc dziękuję za takie opinie.

Najlepiej usuńcie cały ten temat, bo większość postów jest "nielegalna" ?

Mam nadzieję że ktoś normalny odpisze, bez obrazy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem strażnikiem miejskim kolego tylko przypuszszczalnie jednym z tych, którym będziesz walił po oczach więc włącz mózg i nie cwaniakuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wymieniłem żarówki drogowe i mijania.  Mam problem jedna strona swieci mocniej a druga ok. Może jakiś błąd popełniłem ? Przy odkręcania lampy przez przypadek pokręciłem nie tymi śrubami ( czyli od poziomowania ). Może tez włożyłem złe żarówki led góra dół a powinno być na boki ? Aktualnie mam led góra dół włożony i tutaj prawa swieci tak ok nie za mocno się światło rozkłada a druga lewa mocno swieci. Może powinen jakoś je ustawić ? A i w lewej lampie raz mi się przepaliła zmieniłem szybko i czasami wariuje błąd jakby gasła mi się wydaje ze jakiś problem ze stykami tutaj pojawia się tylko mijania. Może słabe żarówki sprzedawca te zaproponował a chciałem klasyczne co wszyscy zamawiają na forum. Dodał ze te maja canbusa lepszego najwidoczniej chyba się mylił ?

ALLEGRO.PL
 
Tak to wyglada na foto

EFE1D584-65D1-4C11-873F-9EF9DF943111.jpeg

Edytowane przez Koozly1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2013 o 12:22, Dikson napisał(a):

Napisze ktoś gdzie i jak dobrać dekle bo za 4 w aso chcą 200pln chyba ich poj.....

Wiadomo że 53 mm ale dokładniej coś?

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 06:51 ----------

No Panowie, gdzie takie dekle można kupic w motoryzacyjnym bo jakoś ciężko odszukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast orginalnych dekli które są drogie można zastosować zaślepki rur kanalizacyjnych. Cena w obi czy castoramie ok 5 zł za sztuke pasuja idealnie. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...