Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach


prott3

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Prawda ze ori tylko ASO . Jak ktoś będzie potrzebował info to priv. Przetestuje patent ale znalazłem gumowe zaslepki za 3 zł za sztukę. Myśle ze będzie igła.

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 21:53 ----------

Znalazłem rozwiazanie. Mozna zakupić np w castoramie zaslepki gumowe do rur pcv o średnicy 50mm tak jest na opakowaniu pasuje idealnie w otwory wystarczy posmarowac sylikonem aby łatwiej weszła i wtedy dodatkowo kapturek będzie miał IP 67 czyli 100% hermetyczny. Jeszcze jedna wskazówka co do wkladania zaslepki w otwór pod spodem lampy trzeba wyciąć na wysokości ok 5mm wytloczenia aby nie opierała się na wtyku zarowki.

Zdjęcie poniżej zaslepki sorki za jakość ale to z internetu bo ja nie zrobiłem. Ale wyglada tak samo ma ok 3 cm wysokości.

image.jpg

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

image.jpg

Efekt po wymianie

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 21:08 ----------

Ktoś wie gdzie w module elektryki trzeba pozmieniać aby wraz ze światłami mijania nie świeciły postojówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny grill, lampki moim zdaniem pasują :wink: jeszcze halogeny zmień z barwą 8000K, zarówki też na podobną niebieskim odcieniem...

w byte 2 masz możliwość ustawiania świateł- pomoc tu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/

09bixenon3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Prawda ze ori tylko ASO . Jak ktoś będzie potrzebował info to priv. Przetestuje patent ale znalazłem gumowe zaslepki za 3 zł za sztukę. Myśle ze będzie igła.

---------- Post dopisany 10-04-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 21:53 ----------

Znalazłem rozwiazanie. Mozna zakupić np w castoramie zaslepki gumowe do rur pcv o średnicy 50mm tak jest na opakowaniu pasuje idealnie w otwory wystarczy posmarowac sylikonem aby łatwiej weszła i wtedy dodatkowo kapturek będzie miał IP 67 czyli 100% hermetyczny. Jeszcze jedna wskazówka co do wkladania zaslepki w otwór pod spodem lampy trzeba wyciąć na wysokości ok 5mm wytloczenia aby nie opierała się na wtyku zarowki.

Zdjęcie poniżej zaslepki sorki za jakość ale to z internetu bo ja nie zrobiłem. Ale wyglada tak samo ma ok 3 cm wysokości.

http://s15.postimg.org/9ggmr7dx3/image.jpg

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

http://s15.postimg.org/s1sqxqg53/image.jpg

Efekt po wymianie

---------- Post dopisany 11-04-2013 at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 21:08 ----------

Ktoś wie gdzie w module elektryki trzeba pozmieniać aby wraz ze światłami mijania nie świeciły postojówki ?

Moim skromnym zdaniem - nie da się. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałeś żeby wrzucić bixy? przy tym przodzie by wyglądało o niebo lepiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dikson, kupiłeś te dekielki do lampek? Jak tak to podaj link, może być na PW ;)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko opisałem. Darecy zrobił z moimi wskazówkami i jest zadowolony. Kupujesz dekle za 3zl w OBI i zarowki led P13W do tego H7 Osram hyper 5000k i jest GIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może trochę głupie pytanie ,czym robiliście otwory w lampach ?? Otwornicą ? zwykłym wiertłem ??

skalpel, najlepiej ten cienki chirurgiczny :decayed:

plastik jest cienki a masz do wycięcia 4 kółka, w już wyżłobionych i przeznaczonych do tego kanałach. 1 godzina na 2 lampy z montażem i przerwą na kawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 śruby od lamp, powinieneś nawet mieć torxa w bagażniku :wink:

...a wcześniej odkręć maskownicę nad grillem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 śruby od lamp, powinieneś nawet mieć torxa w bagażniku :wink:

...a wcześniej odkręć maskownicę nad grillem.

4 śruby :wink:

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

No to mamy następne ledy w B8:banan:

Robótka całkiem przyjemna :wink:

2013_05_25_348.jpg

Zaślepki idealnie pasują od Paneli drzwiowych VW

2013_05_25_349.jpg

2013_05_25_350.jpg

2013_05_25_351.jpg

2013_05_25_352.jpg

2013_05_25_358.jpg

2013_05_25_360.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarniał już ktoś ledy kierunków w lampach? czy podejdą te same PY24W jak w lampach led np:

py45w-led-d.jpg

fajnie świecą :wink:

PY45W-LED-a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarniał już ktoś ledy kierunków w lampach? czy podejdą te same PY24W jak w lampach led np:

http://my.frooition.com/080612/images/py45w-led-d.jpg

fajnie świ

http://my.frooition.com/080612/images/PY45W-LED-a.jpg

O to to to to :decayed:

Uprzedziłeś mnie, miałem o to samo pytac :wink:

Chociarz teraz nie wiem co bedzie z moimi lampami bo wczoraj babka mi przy...ała w lewy naroznik:doh:

Cofała sobie kobicina na jednokierunkowej :facepalm:

(stara dobra zasada - wołaj Policje) pozniej nie chciała sie przyznac, ale dostała mandat i po krzyku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz pamiętaj zasadę: stłuczki i dzwonki to matka modzenia i rezaczy :decayed:

Przydało by się poukładać w tym poście albo zrobić nowy na podstawie tych zdjęci i info w dziale zrób to sam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do ubezpieczenia że tak przyje..ła, że i z tyłu lampy poszły, dyfuzor itp. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...