Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi nie chce zapalić


mich65

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś może problem z odpaleniem Audi B7?

Po robocie wsiadam do auta, normalnie zapaliło (normalnie jak to na BLB czyli z 2 sec kręcenia). Przejechałem 6 km, zatrzymałem się aby wpaść do sklepu.Po 5 min auto nie chce odpalić. Kręci, ale jakby paliwa nie było. Paliwa mam pół zbiornika, tankowane 1 tydz wcześniej na BP i przez cały tydzień bez kłopotów z odpalaniem i jeżdżeniem

Myślałem że może alarm i jego funkcja odcięcia pompy ale zdemontowałem to i dalej nic.

Sprawdzałem dopływ paliwa i do filtra dochodzi (zdjąłem wężyk dolotowy, włożyłem do słoika i po przekręceniu kluczyka paliwo płynie) Sprawdziłem tez za filtrem i przy wlocie do pompy, ropa jest.

VCDS sprawdziłem i w silniku nie ma błędów, są tylko jakieś błędy w ESP i klimie ale to związane ze spadkiem napięcia przy próbie odpalania (czujnik położenia kierownicy co jak wyczytałem nie ma wpływu na uruchamianie silnika)

Z rury wydechowej przy kręceniu dymek nie leci, tylko powietrze

Mogę jakoś sprawdzić łatwo pompę, czy do mechanika z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontowałeś alarm, ale czy przywróciłeś instalację (odcięcie zapłonu) do stanu przed montażem alarmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sorki za nieprecyzyjność. Zdemontowanie alarmu polegało własnie na przywróceniu stanu odcięcia pompy jak sprzed instalacji alarmu. Alarm dalej jest w samochodzie. (Chodzi o ten bezpiecznik 33 jak dobrze pamietam). Pompa działa bo paliwo leci. Alarm nic więcej poza wyciem i odcięciem pompy nie robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...