Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko zewnętrzne LIFT


Glecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanie , potrzebuję kupić lusterko lewe do mojej B5 po lifcie . Lusterko ma elektryczną regulację , podgrzewanie oraz elektryczne składanie . Na ile pinów mam szukać bo widziałem na allegro , że są na 5 , 7 itd ? Moje lusterko nie ma grzania ani podgrzewania ( uboższa wersja ) , prawdopodobnie ktoś urwał i wstawił tańsze , a chcę wstawić sobie jakby to powiedzieć lusterko pełnowartościowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka na 5 pinów to elektryczna regulacja i podgrzewanie-grzanie tak mam u siebie, nie wiem czy jak masz elektryczne składanie lusterek to nie masz grzania bo to już najwyższy model nic więcej lusterko fabryczne nie miało, może masz niesprawne wkłady czy jesteś pewny że nie masz tego grzania? możesz się upewnić jakie kostki z iloma pinami jak ściągniesz boczek bądź ten trójkąt w rogu nie pamiętam gdzie ta kostka jest ukryta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 8 pinow jest:

- grzane

- regulowane elektr.

- skladane elektr.

- fotochrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat. moja luba straciła lewe lusterko mam regulację bez grzania. Moje autko po lifcie jest. Więc mam pytanie jaka jest róznica pomiędzy lusterkiem przed liftem a po lifcie. proszę o pomoc bo mam na oku lusterko w tym samym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat. moja luba straciła lewe lusterko mam regulację bez grzania. Moje autko po lifcie jest. Więc mam pytanie jaka jest róznica pomiędzy lusterkiem przed liftem a po lifcie. proszę o pomoc bo mam na oku lusterko w tym samym kolorze

to zupełnie inne lusterka, pod wzgledem kształtu, wkładu jak i rozstawu śrub mocujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się przełożyć tą lakierowaną obudowę ? Mam na oku lusterko czarne i chciałbym przełożyć ten lakierowany element z mojego do tego nowego ? Lusterko 5 pin to sterowane elektrycznie i podgrzewane ? Czy ma też elektryczne składanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz swoja obudowe to normalnie przełozysz, tylko musisz kupic takie same lusterko modelowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalezy Ci na składanym elektrycznie to bierz składane, bo to drugie to tylko szkło regulowane elektrycznie

podgrzewane powinny być wszystkie, zdaje mi sie że to juz był standard w polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli brać to na 8 pinów białe ? Na 100 % przełożę moją szarą obudowę i podmienię żeby kolor lusterka zgadzał się z nadwoziem ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no srebrne masz według opisu składane elektrycznie, białe to podstawowa wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcia nie mam:wink: ogólnie cieżko o składane elektrycznie lusterka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze zeby bylo skladane (wynika to raczej z niewiedzy sprzedajacego), ale ma 7 pinow, to raczej jest

tylko pamietaj, jak zakupisz takie skladane lusterko to sobie je rozbierz na czesci i porzadnie wyczysc srodek, bo ten mechanizm bywa czesto zaparcialy brudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że w ASO Audi powiedzą mi czy lusterko 7 pinowe ma elektryczne składanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam a4 2000 silnik ajm avant dziś mi przyszło lusterko w tym samym kolorze niestety obudowy nie da się przełożyć tak więc całe lustro trzeba wymieniać. pięć pinów ma lusterko z podgrzewaniem bo takie przyszło u mnie nie ma grzania ale mam nadzieje że będzie kostka pasować. jak coś to dwa przewody odłączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam a4 2000 silnik ajm avant dziś mi przyszło lusterko w tym samym kolorze niestety obudowy nie da się przełożyć tak więc całe lustro trzeba wymieniać. pięć pinów ma lusterko z podgrzewaniem bo takie przyszło u mnie nie ma grzania ale mam nadzieje że będzie kostka pasować. jak coś to dwa przewody odłączę.

ze jak sie nie da? całe lusterko na częsci pierwsze mozesz rozkręcić

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

lusterka_zps8fcdddeb.jpg

obudowa zdemontowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...