Skocz do zawartości
IGNOROWANY

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki


Brysio

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Brysio, lepiej tego nie mozna bylo ujac :grin:

Manetki manetkami ale nie ma to jak sprzeglo, lewarek do biegow i koordynacja pracy rak i nog.

PS. Nie jedzie.... 1.9 na chipie pojedzie.... (Insider) :wink::grin:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Brysio na co te przegazówki przy redukcjach biegów pod koniec filmu?

Nie wiem czy to nie jest przypadkiem przez sterownik silnika wymuszane przy redukcji. Jak jechalem ostatnio z kolega Panamera na automacie co prawda, to w czacie hamowania zrzucala sobie biegi i wlasnie sama przegazowki robila.

Tryb S (sport) przytrzymuje silnik na wyższych obrotach, nawet u mnie tak jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Brysio, lepiej tego nie mozna bylo ujac :grin:

Manetki manetkami ale nie ma to jak sprzeglo, lewarek do biegow i koordynacja pracy rak i nog.

PS. Nie jedzie.... 1.9 na chipie pojedzie.... (Insider) :wink::grin:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Brysio na co te przegazówki przy redukcjach biegów pod koniec filmu?

Nie wiem czy to nie jest przypadkiem przez sterownik silnika wymuszane przy redukcji. Jak jechalem ostatnio z kolega Panamera na automacie co prawda, to w czacie hamowania zrzucala sobie biegi i wlasnie sama przegazowki robila.

nie poprostu koles byl rozpedzony i zmienial biegi na nizsze wiec tak sobie strzela gazem i nie ma to nic wspolnego ze sterwonikiem jesli chodzi o manual :)

w automatach to nie wiem :)

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Dokladnie Brysio, lepiej tego nie mozna bylo ujac :grin:

Manetki manetkami ale nie ma to jak sprzeglo, lewarek do biegow i koordynacja pracy rak i nog.

PS. Nie jedzie.... 1.9 na chipie pojedzie.... (Insider) :wink::grin:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Brysio na co te przegazówki przy redukcjach biegów pod koniec filmu?

Nie wiem czy to nie jest przypadkiem przez sterownik silnika wymuszane przy redukcji. Jak jechalem ostatnio z kolega Panamera na automacie co prawda, to w czacie hamowania zrzucala sobie biegi i wlasnie sama przegazowki robila.

Tryb S (sport) przytrzymuje silnik na wyższych obrotach, nawet u mnie tak jest :wink:

u mnie w manulau nie ma trybu s :wink: tryb s jest w nogach i rekach kierownika:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie automaty tak maja w manualu tego nie ma chyba ze hamujesz silnikiem to wtedy wiadomo ale tez trzeba umiec zeby nie uszkodzic katalizatora :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ręczną zmiana biegów brzmi bardzo ułańsko, ale przy 200+ w takim pocisku jakim jest R8 na zatłoczonych niemieckich autostradach lepiej jest mieć obie ręce na kierownicy. Kiedyś znajomy dal mi SLR-em pokierować.

http://3.bp.blogspot.com/-xYBnBOPxfJE/TZfo7RJFxDI/AAAAAAAAASU/90zLX1U6J1w/s640/2009-mercedes-benz-mclaren-slr-stirling-moss_1.jpg

Powiem ze na takie auta powinna być specjalna kategoria prawa jazdy:decayed:

Słyszałeś może jak ostatnio pojechał klient GT3- ką na A95?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć o S-tronicu wszystko ale to jak zmienia biegi ....

Jebaniutki:slina::slina::slina:

Zmienia biegi jak Multitronic :grin: = WCALE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no chyba szybciej od multi zmienia :) multi to wogole nie zmienia :)

Multi zmienia tak szybko że nawet tego nie czujesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ręczną zmiana biegów brzmi bardzo ułańsko, ale przy 200+ w takim pocisku jakim jest R8 na zatłoczonych niemieckich autostradach lepiej jest mieć obie ręce na kierownicy. Kiedyś znajomy dal mi SLR-em pokierować.

http://3.bp.blogspot.com/-xYBnBOPxfJE/TZfo7RJFxDI/AAAAAAAAASU/90zLX1U6J1w/s640/2009-mercedes-benz-mclaren-slr-stirling-moss_1.jpg

Powiem ze na takie auta powinna być specjalna kategoria prawa jazdy:decayed:

Słyszałeś może jak ostatnio pojechał klient GT3- ką na A95?:facepalm:

nie nic nie wiem a co koles naczarowal?

to co na fotce to jest stirling moos - specjlana wersja bez przedniej szyby wyszlo ich tylko kilka kosztuja prawie milion euro mam nawet fotke gdzies to wstawie

IMG_2881a.jpg

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

nie no chyba szybciej od multi zmienia :) multi to wogole nie zmienia :)

Multi zmienia tak szybko że nawet tego nie czujesz :polew:

haha no wlasnie wlasnie :decayed::kox: a ja tam lubie czuc te zmiany chocbym wolniej zmienial :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może jak ostatnio pojechał klient GT3- ką na A95?:facepalm:

Masz to na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam jest do 120 albo 130 no to koles pokazal tam jest dlugi zakret podejrzewam ze go podbilo i polecial zwlaszcza przy takiej predkosci ale ajk nie bedzie pomiarow ze tyle jechal nic mu nie zrobia dostanie oskarzenie o niemumyslne spowodowane smierci ale z braku dowodow po 6 miechach oddala tyle niestety takie prawo nie popieram takiego postepowania w sprawach karnych ale prawo tak dziala i nic nie da sie zrobic - i jemu nic sie nie stalo .... gdzie tu sprawiedliwosc???

szkoda tylko niewinnej osoby ktora musiala poniesc smierc z winy jakiegos gnojka ktory albo nie panuje nad tym czym jedzie albo nie potrafi oszacowac niebezpieczenstwa w zakrecie

- kazdemu sie moze zdarzyc ja tez jezdze szybko ale zakrety lub niepewne trasy to jednak troche noga z gazu idzie i jade max 50+

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

a tutaj jeszcze raz stirling moos - mam wiecej fotek :wink:

IMG_2882a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może jak ostatnio pojechał klient GT3- ką na A95?:facepalm:

Masz to na mysli?

Dokładnie. Fura za cn. 150 kola, a na łysych oponach jechał. :facepalm:

Brysio, droga hamowania itp. są dowodem w sadzie. Fotki jak najbardziej do wglądu, niestety nie mogę na forum. Wpadnij w wolnej chwili:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyczytalem ze 200k euro okolo wartosc furmanki co jest cena znacznie przesadzona one chodza w granicac 120 do 130 nowe wersja specjalna teraz ma wyjsc jakas limitowana i ma kosztowac 179k euro

ale jak koles na lysinach smigal to juz smiech w takim aucie smiech - normalny ......... brak slow

a jestes w niemcowni? jelsi tak to gdzie jakie rejony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak koles na lysinach smigal to juz smiech w takim aucie smiech - normalny ......... brak slow

a jestes w niemcowni? jelsi tak to gdzie jakie rejony?

Podejrzewam ze piątki nie zdążysz wrzucić:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to dawaj jakies namiary na priva jak dotre to sie gdzies spikniemy :wink:

---------- Post dopisany 26-08-2013 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 13:07 ----------

ale jak koles na lysinach smigal to juz smiech w takim aucie smiech - normalny ......... brak slow

a jestes w niemcowni? jelsi tak to gdzie jakie rejony?

Podejrzewam ze piątki nie zdążysz wrzucić:grin:

no w sumie ciezko bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...