Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwnie zamyka się schowek.


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

w A4 co do 30 min. to pewności nie mam

ale w A3 lampa w schowku nie gasnie, wiem bo kolega walczył 2 msc. wymienił 2 akumulatory, alternator, okablowaniem i innymi pierdołami bo cały czas akumulator mu siadał

co mechanik była inna diagnoza, a wszystkiemu winna lampka w schowku

dopiero po wejściu do klubu A3 znalazł przyczyne

lepiej sprawdz czy zarówka gaśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja z moim zawiasem poradził sobie tak. wyciągnąłem go odtluscilem usunolem stary klej a następnie dokładnie wysmarowalem klejem dwuskladnikowym od roku nie dzieje mi się z nim nic a używam go często bo mam lodówkę w nim. Natomiast tłumik naprawie w ten sposób ze go dokładnie wyczyscilem odtluscilem i wrzuciłem do niego nowy smar od tego czasu działa tak jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam inny problem bo nie mogę schowka otworzyć klamką,zapewne coś się urwało,wkładka wypada

i teraz moje pytanie czy da radę wyjąć mechanizm ze schowka i pokleić go czy tylko wymiana na drugi schowek,który jak wiadomo tani to nie jest:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam inny problem bo nie mogę schowka otworzyć klamką,zapewne coś się urwało,wkładka wypada

i teraz moje pytanie czy da radę wyjąć mechanizm ze schowka i pokleić go czy tylko wymiana na drugi schowek,który jak wiadomo tani to nie jest:shock3:

Ja skleiłem i wzmocniłem blaszką.

Aby go otworzyć, trzeba zdjąc osłonę od strony pasażera-taka jak jest przy bezpiecznikach i wcisnąć taki ząbek

Aby wykrecić klamkę jest śróbka od strony radia, schowek musi być otwarty

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli klamką nie można go otworzyć to złamał się ten "języczek"

KLAMKA_5.jpg

Ja to skleiłem bo nowa klamka kosztuje 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schowek, wlacznik świateł czy ameliniowe wycierczki które rozpływaja sie na desczu

jestem ciekaw co wyjdzie po czasie w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie jak z tym światłem??bo u mnie po zamknieciu schowka nadal się pali:facepalm:audi b6 04 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to mój tak ciężko opadał po otwarciu aż go urwałem :facepalm: chciałem go trochę pospieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To panowie jak z tym światłem??bo u mnie po zamknieciu schowka nadal się pali:facepalm:audi b6 04 rok

Sprawdz wyłacznik po pokrywą boczną

Tapatalk

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

za to mój tak ciężko opadał po otwarciu aż go urwałem :facepalm: chciałem go trochę pospieszyć

Też tak zrobiłem. Potem klejenie i nasmarowanie tłoczka wywierciłem jeszcze dziurke 3mm aby lżej chodził.narazie działa

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nocy właśnie znalazłem ten temat na forym nie tylko ja mam z tym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edekxp tak jak pisałęś.... przyczyna ułamany zawias i ktoś go gamoniowato naprawił:facepalm: + tloczek cieżko chodził ba nawet nie chował sie do środka i przez to lampka cały czas się paliła:facepalm: wiec wywierciłęm dziurke na boku u dołu i zawias naprawiłem jak to pokazywał mlody z drogi własnie skonczyłęm zobaczymi ile potrzyma:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,ja dzisiaj chcialem otworzyc schowek a tu nagle sie zerwalo mocowanie (na oczku ) od teleskopu ..co sie okazalo mialem trudnosci zeby go wysunac tak ciezko chodzil wiec sie nie dziwie ze oczko strzelilo :) po rozebraniu wyczyscilem dalem odrobine smaru tylko na gumke tloczka teraz smiga jak ta lala:)...jutro biore sie za klejenie tego oczka i to wszystko , pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...