Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyceimnione Szybki


BizoOn

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a co powiecie na folie z efektem lustra - oczywiscie na tyl. Przyciemnil bym sobie i rzucila mi się w oczy taka właśnie folia. Wolę najpierw zapytać niż później zrywać to z szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a przod, tyl i slupek miedzy nimi? Auto jest srebrne. Tez bylo by jak na odpust? Ewentualnie w złotym kolorze ale wtedy słupek zostaje oryginalny czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale efekt lustra na szybach nie leży w dobrym guście. Lepiej odpuść to sobie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko, zwięźle i na temat. Dzięki za pomoc. Będzie czarna. A jaki procent na tyle wg. polskiego prawa? Pytam gdyż mieszkam w UK i nie chcę mieć głupich dyskusji z policją jak będę na urlopie a oni by mnie zatrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie boczne jaką byś folią nie przyciemnił to i tak będzie niezgodnie z przepisami, tzn. przepuszczalność światla będzie mniejsza niż 70%. Tył mozesz sobie przyciemniać do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednich nie chce ruszac. Tylko tyl. A z Waszych doswiadczen jakis konkretny % czy kleic odrazu jakies 85%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał przyciemnić tył - całkowicie, przód - w ramach przepisów. Jaką folię polecacie? Na jakie firmy warto zwrócić uwagę(chodzi o dobrą widoczność od środka) ? Folii szukać na allegro czy macie jakieś sprawdzone sklepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ,że to jedna z tych rzeczy za które nie powinno się brać samemu.lepiej dac komuś zarobić i cieszyć się dobrze zrobioną i trwała robotą.bo jak nigdy tego nie robiles to czasu i folii szkoda.dodam że i tak kupić trzeba lepszą jakościowo bo proste szyby tania może i okleisz,ale tylnej już nie.

Przednich bocznych nie przyciemnisz zgodnie z przepisami ponieważ już mają dopuszczalną przenikalnosc światła.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w pracy mierzylem ori szybe w swojej b6 i miala 75% przepuszczalnosci swiatla, wiec przyciemniajac najjasniejsza folia juz bedzie ponizej 70%.

Ponizej dowod:

vehunehe.jpg

6unaqy5u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy folię byście polecili? Słyszałem, że 'Racer' nie należy do najgorszych... Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to to tak kolor cieny czarny , przyciemnienie Tył 80 % + boczki tyłu 80% i przód jest na 65% moim zdaniem jest fajnie z daleka autko wygląda jak by było całościowo przyciemnione a jak się jeździ autem w nocy to przód nie przeszkadza :)

vi07o.jpg

Ja przyciemniałem u znajomego z forum audipodkarpacie za całość zapłaciłem 250 zł a efekt idealny zero bąbelków , jak coś mogę namiary dać , profesionalista w tym temacie kilka aut dziennie robią w garażach wiec z czystym sumieniem mogę polecić :] Bo w rzeszowie to poniżej 500 zł nawet rozmowy nie było za wszystkie szyby :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa żebym przyciemnił szyby w Kombiczku A4 B5 na Śląsku w cenie do 350zł? bo wszędzie sypią ceny niestety za wysokie jak na moje progi finansowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to to tak kolor cieny czarny , przyciemnienie Tył 80 % + boczki tyłu 80% i przód jest na 65% moim zdaniem jest fajnie z daleka autko wygląda jak by było całościowo przyciemnione a jak się jeździ autem w nocy to przód nie przeszkadza :)

vi07o.jpg

Ja przyciemniałem u znajomego z forum audipodkarpacie za całość zapłaciłem 250 zł a efekt idealny zero bąbelków , jak coś mogę namiary dać , profesionalista w tym temacie kilka aut dziennie robią w garażach wiec z czystym sumieniem mogę polecić :] Bo w rzeszowie to poniżej 500 zł nawet rozmowy nie było za wszystkie szyby :]

Jest możliwość, żeby przód przyciemnić metodą piecową i uzyskać taki efekt jak u Ciebie ? Bo w razie wrednego misiaka będziesz miał problemy, ale efekt za to bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...