Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyceimnione Szybki


BizoOn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie znalazłem takiego tematu. Pokażcie tu jak macie zasmolone szyby. Zdjęcia itd.. Ile procent itd ... :decayed:

Całość 50% Tylna 5%

img0880k.jpg

Całość Lustrzanka 50%

nnn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro tez zrobie fotki.. wiem ze mam folie black chrome.. ile procent to nie wiem.. jutro foteczki.. ciekawy temacik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Golfie miałem tak:dancing:

100_4348.jpg

i z przodu na szybie taki sobie pasek

100_4358.jpg

Gofer robiony zwykłą najtańsza folią z allegro odcień najciemniejszy czarny :kox:

W Audi plan taki sam + przednie boczne lekko ściemnione. Czekam na trochę cieplejsze dni żeby się za to zabrać. Audi srebrne więc innej opcji tutaj nie widzę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się samemu przyciemnić tylne szyby w drzwiach bez ich wyciągania ??

Chciał bym to zrobić ale nie wiem czy jest to wykonalne na aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 30 misiaki sie nie czepiają, bo na wiosne mam zamiar przyciemnić szybki ile sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 30 misiaki sie nie czepiają, bo na wiosne mam zamiar przyciemnić szybki ile sie da

chyba zależy na jakiego misiaka trafisz... ja musiałem zrywać... nie opłacało mi się oddawać dowód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o folie polecam globala i clasica, na tanich foliach jest porazka, rysuja sie od srodka podczas sciagania wody, ciezko jest je wygrzc, sa mniej trwala

50/50

dscn2293dy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

50/70

dscn7947k250.jpg

Uploaded with ImageShack.us

30/30

dscn8931d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

przy 30 misiaki sie nie czepiają, bo na wiosne mam zamiar przyciemnić szybki ile sie da

max przednie i czolowa mozna 30%, ale nie ma takiej foli, jedynie piecowo a to dlatego ze zwykla gola szyba podczas nierzennia pokazuje 8% :) wiec jak dodasz folie 80 to daremny efekt, szkoda kasy

policja i tak moze ci wziasc dowow nawet jak miescisz sie w granicach, jedziesz na stacje i masz bezplatne mierzenie, do komunikacyjnego i odbierasz dowod

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Da się samemu przyciemnić tylne szyby w drzwiach bez ich wyciągania ??

Chciał bym to zrobić ale nie wiem czy jest to wykonalne na aucie ?

da sie, muszisz wyciagnac odkrecic tapicerke tak zeby przy szybie szło ja zrzucic z drzwi, z zewnatrz przymierzasz dodajac troszke i wygrzewasz, jak ladnie pasuje to zakladasz, dla osoby poczatkujacej nie polecam tak, lepiej wyciaganc szybe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja i tak moze ci wziasc dowow nawet jak miescisz sie w granicach, jedziesz na stacje i masz bezplatne mierzenie, do komunikacyjnego i odbierasz dowod

a mozna zrobic mierzenie stacja wydaje papierek idziesz do wydziału i masz legal?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie do konca, jak dobrze wiesz wszystko idzie wszedzie zalatwic :) kiedys nawet slyszalem ze mozna gdzies na policji zmierzyc i dostac kwit od nich ale tylko slyszalem i nie zaglebialem sie w temacie

moim zdaniem przyciemnienie szyb folia do 70 to bezsens, ledwo co przyciemnia, jak juz to od 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no o taniej to nawet slyszec nie chce szyby paruja nawet latem na najtanszej kumpel ostatnim latem taki bat na d,,,se skrecil teraz mowi ze do firmy pojedzie:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: też bym chciał w swojej przyciemnić, możliwie jak najlepiej ale żeby nie kazali ściągać, czy na pomorzu kogoś dobrego znacie żeby mi taka usługę zrobił??

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

przyciemniłbym sobie z tyłu boki i tył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: też bym chciał w swojej przyciemnić, możliwie jak najlepiej ale żeby nie kazali ściągać, czy na pomorzu kogoś dobrego znacie żeby mi taka usługę zrobił??

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

przyciemniłbym sobie z tyłu boki i tył :naughty:

z tyłu mozesz sobie nawet farba zamalowac, przepisy odnosza sie do przednich bocznych oraz czolowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...