Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyceimnione Szybki


BizoOn

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: też bym chciał w swojej przyciemnić, możliwie jak najlepiej ale żeby nie kazali ściągać, czy na pomorzu kogoś dobrego znacie żeby mi taka usługę zrobił??

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

przyciemniłbym sobie z tyłu boki i tył :naughty:

Jedz do Bytowa do Auto-Hit. Pełen profesjonalizm, za sedana b6 wzięli 480zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie zrobione:wink: właśnie o to mi chodzi

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

powiedz mi tylko ile czasu zajmie moje autko avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: też bym chciał w swojej przyciemnić, możliwie jak najlepiej ale żeby nie kazali ściągać, czy na pomorzu kogoś dobrego znacie żeby mi taka usługę zrobił??

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

przyciemniłbym sobie z tyłu boki i tył :naughty:

Jedz do Bytowa do Auto-Hit. Pełen profesjonalizm, za sedana b6 wzięli 480zł

Też robiłem w Bytowie i jak najbardziej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodu-boku nie wolno przyciemniać. Jak trafisz na wyrozumiałego misiaka, to każe Ci zrywać na miejscu, a jak na służbistę - zapłacisz mandat. Tył-bok i tył możesz smołą pociągnąć i nikt się nie przyczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodu-boku nie wolno przyciemniać. Jak trafisz na wyrozumiałego misiaka, to każe Ci zrywać na miejscu, a jak na służbistę - zapłacisz mandat. Tył-bok i tył możesz smołą pociągnąć i nikt się nie przyczepi.[/QUOT

I tu sie nie zgodze,poniewarz jak miałem oklejane szybki to gadalem z gościem i każda tylnia szybka musi być oklejona folia z atestem poniewarz w razie jakiej kolwiek kolizji zostaną ewentualnie sprawdzone - zawsze możesz usłyszeć że one właśnie były powodem słabej widoczności lub....z racji iż nie posiadają homologacji.

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Tak wiec można przyciemnic szyby od kierowcy i pasarzera jedynie metoda piecowa - gruba kasa i dostajesz homologację a resztę szyb homologowana folią.

Sam kiedyś jeździłem na takiej z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przodu-boku nie wolno przyciemniać. Jak trafisz na wyrozumiałego misiaka, to każe Ci zrywać na miejscu, a jak na służbistę - zapłacisz mandat. Tył-bok i tył możesz smołą pociągnąć i nikt się nie przyczepi.[/QUOT

I tu sie nie zgodze,poniewarz jak miałem oklejane szybki to gadalem z gościem i każda tylnia szybka musi być oklejona folia z atestem poniewarz w razie jakiej kolwiek kolizji zostaną ewentualnie sprawdzone - zawsze możesz usłyszeć że one właśnie były powodem słabej widoczności lub....z racji iż nie posiadają homologacji.

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

Tak wiec można przyciemnic szyby od kierowcy i pasarzera jedynie metoda piecowa - gruba kasa i dostajesz homologację a resztę szyb homologowana folią.

Sam kiedyś jeździłem na takiej z allegro.

Tylną i boczne tylne możesz nawet zaspawać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale placiliscie za wszystkie szyby z tyłu w sedanie bo koles chce odemnie 450 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio robił koleś mi busa 4 szyby i wziął 200zł

za golfa iv 230

Jette 250

I jestem zadowolony!!

Koleś okolice Jarosławia.

Jakby ktos z okolic to moge wysłac nr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20130122174522.jpg

U mnie '3' z tylu i '2' z przodu :) Miski od paru miesiecy nie mecza, mimo ze sporo tez smigam po Warszawie ;) sry za slabą jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

folia Armorlite Raycer przód 2 stopień ( od najjaśniejszego ) tył 3 stopień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co mają przód przyciemniony czy jak polis się do was przyczepiała i być może zabierała dowód bądź straszyła że to zrobi, to jak wam mierzyli przepuszczalność światła miernikiem czy na oko?? :grin: jestem ciekaw czy jak zaczniesz z nimi w dyskusje wchodzić że masz dopuszczalną przypuszczalność to jak Ci udowodnią że tak nie jest, zwykły patrol drogówki raczej nie ma przy sobie takiego miernika czy się mylę, w jakimś programie typu drogówka słyszałem że tylko te busy mają na wyposażeniu np sprzęt do mierzenia hałasu, przepuszczalności światła przez przyciemnione szyby itp.

spotkał się ktoś z takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co mają przód przyciemniony czy jak polis się do was przyczepiała i być może zabierała dowód bądź straszyła że to zrobi, to jak wam mierzyli przepuszczalność światła miernikiem czy na oko?? :grin: jestem ciekaw czy jak zaczniesz z nimi w dyskusje wchodzić że masz dopuszczalną przypuszczalność to jak Ci udowodnią że tak nie jest, zwykły patrol drogówki raczej nie ma przy sobie takiego miernika czy się mylę, w jakimś programie typu drogówka słyszałem że tylko te busy mają na wyposażeniu np sprzęt do mierzenia hałasu, przepuszczalności światła przez przyciemnione szyby itp.

spotkał się ktoś z takim przypadkiem?

Wtedy czeka cię godzina lub dwie oczekiwania na wóz techniczny w towarzystwie "miłych" funkcjonariuszy :wink::decayed:

Mój kolega miał kiedyś taką akcję z wydechem, specjalnie dla niego zrobili pomiary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra takie wozy są pewnie w większych miastach, zaś wątpię że każde powiedzmy miasto powiatowe ma takiego busa i mili funkcjonariusze będą się chcieli fatygować ale może się mylę, strasznie mnie to zastanawia czy ktoś już miał podobną akcję z niebieskimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem, mierzyli mi szyby wyszło mi chyba 33 % przepuszczalności ... folie dalej mam ;) mnie straszyli 500 zł mandatu i zabranie dowodu :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez mierzyli takim urządzonkiem, wyszło 33%, dowód zabrany i 200zł mandatu. Folii nawet nie myślałem żeby zrywać bo z folią mi się podoba ;) Gdyby mnie łapali co miesiąc to zrozumiałe ale odkąd jeżdzę z przyciemnionymi od grudnia zdarzyło mi się tylko raz a kontroli miałem z 4 ;) Dobra opcja jak Cie zatrzymają od razu otwierać przednie szyby do końca, przeważnie sie nie ogarniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od rejonu gdzie mieszkasz, u mnie w mieście nie czepiają się. Często mam kontrole, bo lubią zatrzymywać wszystkich nadranem w sobotę i niedziele i jeszcze nigdy nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...