Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyceimnione Szybki


BizoOn

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez mierzyli takim urządzonkiem, wyszło 33%, dowód zabrany i 200zł mandatu. Folii nawet nie myślałem żeby zrywać bo z folią mi się podoba ;) Gdyby mnie łapali co miesiąc to zrozumiałe ale odkąd jeżdzę z przyciemnionymi od grudnia zdarzyło mi się tylko raz a kontroli miałem z 4 ;) Dobra opcja jak Cie zatrzymają od razu otwierać przednie szyby do końca, przeważnie sie nie ogarniają.

Nom srodek zimy pada snieg a ja szybki na dol :decayed: nie no mozna sie jakos ratowac ale to naprawde zalerzy na kogo trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem u siebie przyciemnione wszystkie szybki w Leonie za 500zł (to było w promocji dla forumowiczów LCT) to nie obawiałem się o żadne kontrole. Miałem znajomego, co powiedział - "w razie kontroli jak będą się czepiali szyb, to nie dyskutuj... niech zabierają dowód, a na drugi dzień podjedziesz na przegląd za 50zł i odbierzesz sobie dowód u urzędzie komunikacji", trochę zachodu, ale problem z głowy :wink:

Przez ponad 4 lata jeżdżenia z przyciemnianymi szybami po stolicy zero jakichkolwiek problemów przy jakiejkolwiek kontroli. Tak jak już wyżej zostało zaznaczone, że jak to jest zwykła kontrola drogowa i nie mają sprzętu to sobie ze zawracają tym głowy, ale też musi być jeden warunek tzn. przednie szyby przyciemnione z głową, bo jak będzie smoła i będą się rzucały w oczy to długo się nie pojeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, jeździłem 3 lat ibiza ze wszystkimi szybami przyciemnionymi, tylne były całkiem czarne, przód trochę lżej i też na żadnej kontroli policjant nawet nie wspomniał o szybach. Teraz che przyciemnić sobie tylko tył na bardzo ciemno, mam sedana a4 b5 granatowy metalik z chromowanymi ramkami wokół okien, ale niestety nie widziałem jeszcze jak to będzie wyglądać w tej konfiguracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temacik bo tez mam zamiar przyciemniac i mozna wizualnie porownac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto scieme zrobic, bo wyglad zdecydowanie poprawia, sam z poczatku to uwazalem na policje itd zapalalem lampki jak mijalem ale teraz juz nawet tego nie robie. Jezdze ponad pol roku i zero problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: też bym chciał w swojej przyciemnić, możliwie jak najlepiej ale żeby nie kazali ściągać, czy na pomorzu kogoś dobrego znacie żeby mi taka usługę zrobił??

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ----------

przyciemniłbym sobie z tyłu boki i tył :naughty:

Jedz do Bytowa do Auto-Hit. Pełen profesjonalizm, za sedana b6 wzięli 480zł

Też robiłem w Bytowie i jak najbardziej :thumbup1:

Ja mam zrobione 70% wszystkie szyby oprócz czołowej. Również robiłem w Bytowie u Jacka z Auto- Hit, nie jest drogo, pełen profesjonalizm, folia super się trzyma, nic się nie rysuje, a w moim poprzednim Passacie B5 wyglądała przez 5 lat jak nojka sztukencja.:kox:

---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ----------

no dobra takie wozy są pewnie w większych miastach, zaś wątpię że każde powiedzmy miasto powiatowe ma takiego busa i mili funkcjonariusze będą się chcieli fatygować ale może się mylę, strasznie mnie to zastanawia czy ktoś już miał podobną akcję z niebieskimi

Mnie zatrzymywali za szyby i możesz być pewien, że jeśli z nimi zaczniesz dyskutować, a będą mieli (i będą tak upierdliwi) możliwość ściągnąć wóz z miernikiem to na bank potem dostaniesz mandat :decayed:.

Ja mam wszystkie oprócz czołowej ściemnione, w poprzednim aucie też tak miałem. Razem jeżdżenia ze ściemą będzie 7 lat i zatrzymali mnie może 3 razy.

Więc ja wolę nie dyskutować i robię tak: mam kupiony drugi komplet nie przyciemnionych (koszt na Allegro 25 zł szt) i jak nie dają mandatu to nie dyskutuje i mówię im żeby mi dowód zabrali bo nie chcę zdrapywać szyb. Potem przekładam szyby (ok 30 min mi to zajmuje) i robię przegląd. :decayed: Wydaje mi się że to jest tańsza opcja w porównaniu do dyskusji kończącej się mandatem (200 zł) i punktami. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest drogo to u nas w okolicy cały sedan z przednimi 240-250zł i robota na prawdę profi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos byl chetny z okolic Ostroleki to moge polecic goscia ktory przyciemnia, u mnie za avanta wzial 320zl i jestem naprawde zadowolony, znajomi w.innych furach robili i tez lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie przyciemnić szybki w audiczce, gdzie mogę to zrobić w Lublinie, bądz okolicy. Oczywiście w przyzwoitej cenie i jakości wykonania.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie szybki jednakowa folia. :tongue4::wink:

IMAG0267.jpg

Dziś niestety nie udało się podbić przeglądu u jednego diagnosty zrobił pomiar wyszło że mam 19% a powinno być 70% na przednich szybach.:-)więc pojechałem na inną i diagnosta nawet mruknął że za ciemne tylko bez problemu podbił:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam jaki tam strach:grin::grin:

:grin: na kozaka mowisz

na kozaka dopoki mnie zatrzymaja i albo dowodzik albo odklejamy folijke;/ jak narazie jezdze i jest luzik:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam jaki tam strach:grin::grin:

:grin: na kozaka mowisz

na kozaka dopoki mnie zatrzymaja i albo dowodzik albo odklejamy folijke;/ jak narazie jezdze i jest luzik:naughty:

Dowodzik czy zdzieranie foli to małe piwo w porównaniu do ewentualnych problemów przy stłuczce czy wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja zawsze tak mysle co by bylo jak ktos we mnie przypapra. No i mam przesrane :-/

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze to kwestia policjantów na jakich sie trafi. z nie którymi sie idzie dogadać:wink: (predzej sprawdzają gumy w takich przypadkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolizja nie z Twojej winy

Szyby przyciemnione

Xenon bez spryskow pkus samopoziomu

Opony sziwnego rozmiaru niz producent przewiduje.

Czarno to widze w takich przypadkach :-)

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...