Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bateria do laptopa original czy zamiennik ???


Art_A4

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką baterię zakupić do starego della latitude d620 ??? Zamennik czy originał??? Znacie jakieś pewne źródło ??? Może ktoś z was zajmuje się sprzedażą baterii ??? Na alledrogo jest tego pełno. Tylko co wybrać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku kupowałem na alledrogo "zamiennik wysokiej jakości" i o "większej pojemności" do toshiby i do tej pory trzyma ok 2,5 godziny (oryginalna co najmniej 30 minut krócej, gdy była nowa), więc myślę, że można zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - brałem od nich baterię 1,5 roku temu do toshiby także mogę śmiało polecić do dziś dobrze śmiga :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo trzyma ??? Którą kupiłeś ??? Z tą extra wielką pojemnością i taką wystającą nogą ??? :P jak ta 7800mAh BATERIA DELL D620 D630 M2300 JD634 PC764 (2878261071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy normalną ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik jest i tak pewnie w tej samej fabryce produkowany ;) osobiście już zamowilem ze 3 zamienniki o większej pojemności i dalej jestem zadowolony. O ile używać baterii tak jak sie powinno to ci też będzie długo służyła ;)

Sent from my Atari 2600 using ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem o tej samej pojemności co oryginał - po 1,5 roku użytkowania programik pokazuje mi 1% zużycia , ale nie popełniam błedu jak przy fabrycznej baterii , zostawiłem 3 razy na uśpieniu komputer do kompletnego wyładowania i potem bateria trzymała 15-20 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zostawiłem 3 razy na uśpieniu komputer do kompletnego wyładowania i potem bateria trzymała 15-20 minut

To tak nie mozna? Nie trzeba czasami rozładowac do zera i naładowac do pełna żeby właśnie przedłuzyc żywotność baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zostawiłem 3 razy na uśpieniu komputer do kompletnego wyładowania i potem bateria trzymała 15-20 minut

To tak nie mozna? Nie trzeba czasami rozładowac do zera i naładowac do pełna żeby właśnie przedłuzyc żywotność baterii?

No tak ale jak wydrałowałem baterię i zostawiał rozładowaną na parę dni jak wyjechałem - jak od razu naładujesz to pewno będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...