Jump to content

Bateria do laptopa original czy zamiennik ???

Recommended Posts

Jaką baterię zakupić do starego della latitude d620 ??? Zamennik czy originał??? Znacie jakieś pewne źródło ??? Może ktoś z was zajmuje się sprzedażą baterii ??? Na alledrogo jest tego pełno. Tylko co wybrać ???

Jakieś pół roku kupowałem na alledrogo "zamiennik wysokiej jakości" i o "większej pojemności" do toshiby i do tej pory trzyma ok 2,5 godziny (oryginalna co najmniej 30 minut krócej, gdy była nowa), więc myślę, że można zaryzykować.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - brałem od nich baterię 1,5 roku temu do toshiby także mogę śmiało polecić do dziś dobrze śmiga :)

jak długo trzyma ??? Którą kupiłeś ??? Z tą extra wielką pojemnością i taką wystającą nogą ??? :P jak ta 7800mAh BATERIA DELL D620 D630 M2300 JD634 PC764 (2878261071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy normalną ???

Dziennik jest i tak pewnie w tej samej fabryce produkowany ;) osobiście już zamowilem ze 3 zamienniki o większej pojemności i dalej jestem zadowolony. O ile używać baterii tak jak sie powinno to ci też będzie długo służyła ;)

Sent from my Atari 2600 using ...

Kupiłem o tej samej pojemności co oryginał - po 1,5 roku użytkowania programik pokazuje mi 1% zużycia , ale nie popełniam błedu jak przy fabrycznej baterii , zostawiłem 3 razy na uśpieniu komputer do kompletnego wyładowania i potem bateria trzymała 15-20 minut

...zostawiłem 3 razy na uśpieniu komputer do kompletnego wyładowania i potem bateria trzymała 15-20 minut

To tak nie mozna? Nie trzeba czasami rozładowac do zera i naładowac do pełna żeby właśnie przedłuzyc żywotność baterii?

...zostawiłem 3 razy na uśpieniu komputer do kompletnego wyładowania i potem bateria trzymała 15-20 minut

To tak nie mozna? Nie trzeba czasami rozładowac do zera i naładowac do pełna żeby właśnie przedłuzyc żywotność baterii?

No tak ale jak wydrałowałem baterię i zostawiał rozładowaną na parę dni jak wyjechałem - jak od razu naładujesz to pewno będzie ok