Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Potrzebuje wykaz części potrzebnych do dołożenia koła dojazdowego w bagażnik a4 b8, najlepiej jak by ktoś podesłał z Etki.
Mam zestaw naprawczy i chciałem to badziewie wywalić i dołożyć koło .




bj97csh7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w te dwa zrzuty ekranu, może co Ci pomoże :wink:

przechwytywanie2e.png

przechwytywanieog.png

Jakbyś potrzebował jakiegoś numeru części do napisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie ale ja mam tak samo jak na drugim zrzucie i chodziło mi ,żeby było z kołem dojazdowym - chyba ,ze nie ma tego w Etce.

Jak jest koło dojazdowe to jest chyba inna pokrywa koła i jeszcze jakieś inne graty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fly07 - ten styropian kupiłeś w serwisie? to był komplet z lewarkiem i kluczem czy osobno i jaki to koszt ? a oprócz tego rozumiem że masz dojazdówkę ? wchodzi na to bez problemu ? a wogóle to jak się to wszystko wyjmie to wejdzie normalne koło 16" 205/55 ? a lewarek to widzę na zdjęciu i jeszcze gdzieś widziałem że jest taki dwuramienny jak na foto, a ten z a4 b7 nie będzie pasował ? a klucz to 17 ?? noszę właśnie się z zamiarem kupna koła, tylko myślałem o normalnej 16" lewarek i klucz, a samochód to B8 w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały komplet z allegro - ceny róże, ja dałem stówkę, ale chyba drożej chodzą. Żadne inne koło w to miejsce, jak jest styropian, nie wejdzie - płytko. Pasuje ori dojazd 19" - też mam z alle ceny (300-500). Nie kombinuj ze składaniem zestawu z różnych modeli - jak znam żucie zawsze coś tam nie podejdzie i wyjdzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko chce wrzucić dojazdówke 19 do siebie teraz wygląda to u mnie tak jak na zdjęciu drugim wyżej u fly07, rozumiem że muszę to wyrzucić wszystko aby to koło weszło?

gdzie wtedy trzyma się lewarek, klucze i jak się to koło przymocowuje wtedy w tym bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz aby wszystko pasiło to kup oryginalne graty, jak się uprzesz to włożysz dojazdówkę na stary styropian z pokrywą ale będzie koło lekko pod kątem, zamknie się pokrywa i jest oK

Problem jest nie ze styropianem ale z pokrywą która ma inny kształt i wypycha koło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały komplet z allegro - ceny róże, ja dałem stówkę, ale chyba drożej chodzą.

Stówa to jak za darmo. Obecnie cały zestaw (styropian, kompresor + pozostałe graty) jest po 499 :/ Do tego dojazdówka kolejne kilka setek i lecimy ostro w koszty :/

Sam chętnie uzupełniłbym zestaw naprawczy do pełnego zestawu z dojazdówką, ale raczej będę kompletował po elemencie żeby nie bujać się później ze zduplikowanymi elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co samochody które były seryjnie wyposażone w dojazdówkę, mają jakiś inny styropian i pokrywę pod to?

to jest do kupienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co samochody które były seryjnie wyposażone w dojazdówkę, mają jakiś inny styropian i pokrywę pod to?

to jest do kupienia?

porównaj obrazki w 4 poście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co samochody które były seryjnie wyposażone w dojazdówkę, mają jakiś inny styropian i pokrywę pod to?

to jest do kupienia?

Kupić można np. tutaj, za 499 PLN kompletny zestaw + osłona.

Dodatkowo trzeba dokupić koło.

Dla potomności załączam zdjęcia z tej aukcji :)

a4_3187479301.jpg

a4_3187479301_1.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-8t-kolo-dojazdowe-nowe-et-29-i4606194788.html takie pod pasuje? Bo mam wszystko, tylko koła brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak tu ma być , czego brakuje

DSC00512.jpg

DSC00513.jpg

DSC00514.jpg

brakuje kompresora , butli z płynem

Witam

u siebie mam tak samo, czyli kompresor, butla itd. jak na pierwszym zdjęciu.

Czego potrzeba w tej konfiguracji żeby zamontować koło dojazdowe, oczywiście poza samym kołem?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda montaż tego styropianu pod koło zapasowe ale jeśli mamy zamontowany subwoofer? Wtedy jest jeszcze inny styropian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak tu ma być , czego brakuje

DSC00512.jpg

DSC00513.jpg

DSC00514.jpg

brakuje kompresora , butli z płynem

Witam

u siebie mam tak samo, czyli kompresor, butla itd. jak na pierwszym zdjęciu.

Czego potrzeba w tej konfiguracji żeby zamontować koło dojazdowe, oczywiście poza samym kołem?

PZDR

Też się przyłączam do pytania,też mam to samo czy wystarczy dokupić zapas 19'' i wejdzie na to ? czy trzeba wywalić lewarek i sprężarkę żeby koło weszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...