Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz raczej Ci nie wejdzie, wyżej ktoś dał zdjęcia styropianu i plastiku jaki jest pod koło.

Edytowane przez dawidg2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dorwałem ori koło za 200 pln i stwierdziłem, że chce i to i to(zestaw i koło). Jak na razie powiem tyle. Jak się ma osłonę o której mowa w poście #13 użytkownika arekp to wydaje mi się, że wystarczy bardzo malutka modyfikacja do tego zestawu i wszystko wejdzie pięknie ładnie. Problem jest taki, że kompresor wystaje na około 1,5cm i to powoduje krzywe, nie pasujące koło. bez kompresora pasuje wszystko pięknie. Planuje pogłębić w ori styropianie miejsce na kompresor i zobaczę co z tego wyjdzie, ale najpierw dokładnie przebadam temat czy to na pewno wystarczy. :) Jak ktoś jest zainteresowany to jak tylko to zrobię to wrzucę foto. :)


Troche przesadziłem z tym 1,5cm. wszystko sprawdze i napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dorwałem ori koło za 200 pln i stwierdziłem, że chce i to i to(zestaw i koło). Jak na razie powiem tyle. Jak się ma osłonę o której mowa w poście #13 użytkownika arekp to wydaje mi się, że wystarczy bardzo malutka modyfikacja do tego zestawu i wszystko wejdzie pięknie ładnie. Problem jest taki, że kompresor wystaje na około 1,5cm i to powoduje krzywe, nie pasujące koło. bez kompresora pasuje wszystko pięknie. Planuje pogłębić w ori styropianie miejsce na kompresor i zobaczę co z tego wyjdzie, ale najpierw dokładnie przebadam temat czy to na pewno wystarczy. :) Jak ktoś jest zainteresowany to jak tylko to zrobię to wrzucę foto. :)

Troche przesadziłem z tym 1,5cm. wszystko sprawdze i napisze.

niy trzeba rzezbic w styropianie, w tyj ori pokrywie ktoro przychodzi pod kolo jest wycieta dziura na kompresor, pokrywa wtedy ladnie siedzi na styropianie i kolo tez ladnie pasuje, wiym bo ostatnio kompletowolem caly zestaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławko jeżeli możesz to wstaw zdjęcia tego co dokładnie trzeba dokupić żeby uzupełnić zestaw o koło dojazdowe. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może wie czy ten zapas z allroada podejdzie do zwykłego sedana ?

rozmiar opony 175x55x19

felga 6x19 Et36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie wszędzie bo i mnie jest taka mata cienka takie tworzywo przypominające tekturę ale mocniejsze i nie widać nigdzie blachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie wszędzie bo i mnie jest taka mata cienka takie tworzywo przypominające tekturę ale mocniejsze i nie widać nigdzie blachy

Ale Ty mówisz o samym dnie wnioskuję gdzie jest coś w rodzaju wygłuszenia, boki świecą blachą (polakierowaną oczywiście :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten styropian pasuje do sedan a4 b8 2012 bo mi brakuje lewarka i zamierzam kupic taki zestaw


chodzi o taki jak ma fly o7


Też to robiłem. Było tak:
image.jpg

Jest tak:

image.jpg


image.jpg

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o własnie o to mi chodziło ze jest ciemna cała wneka a u mnie widac dookoła blache i po prawej jakis sterownik...

U mnie też jest goła blacha we wnęce, takie wygłuszenie było chyba tylko w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam przy akumulatorze tubę basową a na tym normalnie leży dojazdówka, wszystko fajnie ale nie mam lewarka :]

W skrzynce jest klucz, hak. śrubokręt ale lewarka brak :] Poniżej zdjęcie, ktoś mi podpowie co tam powinno być :]

1_medium.jpg

Edytowane przez djtatra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławko jeżeli możesz to wstaw zdjęcia tego co dokładnie trzeba dokupić żeby uzupełnić zestaw o koło dojazdowe. Pozdrawiam

sorry ze dopiero teraz odpisuja...

ponizej zalaczam fotki mojij wneki kola zapasowego, u mnie siedzi i zestaw naprawczy i kolo z calym osprzetem :D

bj97csh7.jpg

owudiowk.jpg

iwszjndc.jpg

A ktoś może wie czy ten zapas z allroada podejdzie do zwykłego sedana ?

rozmiar opony 175x55x19

felga 6x19 Et36

w zwyklej dojazdowce szerokosc opony to 125...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławko jeżeli możesz to wstaw zdjęcia tego co dokładnie trzeba dokupić żeby uzupełnić zestaw o koło dojazdowe. Pozdrawiam

sorry ze dopiero teraz odpisuja...

ponizej zalaczam fotki mojij wneki kola zapasowego, u mnie siedzi i zestaw naprawczy i kolo z calym osprzetem :D

bj97csh7.jpg

owudiowk.jpg

iwszjndc.jpg

A ktoś może wie czy ten zapas z allroada podejdzie do zwykłego sedana ?

rozmiar opony 175x55x19

felga 6x19 Et36

w zwyklej dojazdowce szerokosc opony to 125...

ale za to dojazdówka jest 19" :decayed:, ludzie kupują 19 a my wozimy takie w bagażniku.

A tak na poważnie to chyba w każdym egzemplarzy gdzie były dojazdówki to było wygłuszenie pod podłogą.

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ogarnięte kupiłem normalna dojazdowke 19'' 125 szeroką, myślałem o tej z allroada bo jest na alusie :-D

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do wypełnienia wnęki. W samej wnęce mam tylko płyn i kompresor oczywiście poza subwooferem i akumulatorem. Tak jak na zdjęciu poniżej:

FThPBdiL.jpg

Rozumiem, że w tym momencie muszę zdemontować tą osłonę pompki żeby wstawić styropian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - tak z czystej ciekawości zapytam: czy w B8 mieści się tylko dojazdówka? To znaczy gdyby wyjąc wszystkie te reperaturki styropiany itd nie ma szansy na wsadzenie normalnego koła? To gdzie się montuje butlę z gazem?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie - tak z czystej ciekawości zapytam: czy w B8 mieści się tylko dojazdówka? To znaczy gdyby wyjąc wszystkie te reperaturki styropiany itd nie ma szansy na wsadzenie normalnego koła? To gdzie się montuje butlę z gazem?...

Może być ciężko włożyć tam pełnowymiarowe koło przez wzgląd na akumulator, szerokość felgi oraz ET może być nieodpowiednie, zresztą chyba nikt jeszcze tego nie próbował :) Odnośnie tych samochodów z gazem to raczej ze świecą szukać, pewnie ktoś gdzieś kiedyś założył gaz do tfsi, pomijając koszt ok 6 tys zł to nie wiem gdzie butlę wkładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...