Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

daj mi numer tego schowka na narzędzia z drugiego zdjęcia?

http://allegro.pl/podloga-bagaznika-narzedzia-a4-b8-8k9861529b-i6332553526.html

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak tu ma być , czego brakuje

DSC00512.jpg

DSC00513.jpg

DSC00514.jpg

koledzy mam taka konfigurację jak na zdjęciach powyżej a chcę włożyć dojazdówkę. Czy wejdzie tam bez problemu? lewarek nie będzie przeszkadzał? nie musze go zamontować w innym miejscu? Jeżeli tak to w jakim?

Koledzy powiedzcie jak tu ma być , czego brakuje

DSC00512.jpg

DSC00513.jpg

DSC00514.jpg

koledzy mam taka konfigurację jak na zdjęciach powyżej a chcę włożyć dojazdówkę. Czy wejdzie tam bez problemu? lewarek nie będzie przeszkadzał? nie musze go zamontować w innym miejscu? Jeżeli tak to w jakim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do wyrzucenia masz zarówno element z przodu jak i z tyłu, a do wrzucenia taką gąbkę:

http://allegro.pl/12r-audi-a4-b8-lift-wklad-lewarek-narzedzia-klucz-i6234175518.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tak jest. Element z przodu który każesz koledze wyrzucić to subwoofer więc nie wiem czy będzie chciał się go pozbywać.

Mam u siebie taki sam zestaw, tzn puszkę na zestaw naprawczy i lewarek. Jak ją wywalisz to koło wchodzi bez problemu, pozostaje jedynie problem z miejscem na lewarek. Zamówiłem już w aso wypełnienie pod niego, jak odbiore i będzie pasować to wrzucę fote i numer części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już wiem jak powinno wyglądać mocowanie na lewarek w układzie jaki chce mieć. Czyli subwoofer i koło dojazdowe plus lewarek i narzędzia. Uchwyt na lewarek ma być taki jak na zdjęciu

332ea23fb4c3e34e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak mówisz, dziś odebrałem zamówioną część za 36,53zł i pasuje wszystko idealnie.


ilvkbd.jpg

r79gxy.jpg

20t2kgx.jpg


2r7nd4m.jpg

5u3ceh.jpg

Edytowane przez Areckii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi podać nr lewarka, który pasuje w ten uchwyt? Było ich kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po poprzednich postach żeby wsadzić tu dojazdówkę potrzebuję dedykowane wypełnienie styropianowe?

Czy kompresor był wyposażeniem fabrycznym(u mnie brak)?

ejso8y904ghv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po poprzednich postach żeby wsadzić tu dojazdówkę potrzebuję dedykowane wypełnienie styropianowe?

Czy kompresor był wyposażeniem fabrycznym(u mnie brak)?

ejso8y904ghv.jpg

Jak na moje, kompresor powinieneś mieć w tym szarym pojemniku, jeśli go nie ma, to znaczy, że ktoś go zwinął. Żeby wsadzić tu dojazdówkę musisz wyrzucić ten cały plastik (pojemnik), a następnie wsadzić dojazdówkę i dokupić plastik mocujący lewarek, była o nim mowa kilka postów wyżej.

Wystaczy spojrzeć na post #87 i wszystko jasne, trzeba czytać uważniej na forum.

Styropianu nie wsadzisz, bo masz suba w bagaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8K9 813 685

Np tu:

http://allegro.pl/schowek-na-lewarek-audi-a4-b8-8k9813685-radom-i6182714566.html

Czy to prawidłowy numer tego plastiku mocującego lewarek w wersji z dojazdówką?

Edytowane przez Vins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, chodziło o poprawność numeru. Cena z kosmosu.

Jaka jest "normalna" cena dojazdówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyglądało to tak jak na poniższych zdjęciach dokupiłem koło dojazdowe 8K0 601 027D cena za używkę 280 zł taniej nie znalazłem nie chciałem szukać całej wieczności i kupiłem w uchwyt podnośnika 8K9 813 685 cena za nowe w ASO 38,68zł. I wszystko zamontowane można jeździć :banan:

aa0ff740152bb8673915e068e34fe4ef.jpg

 

5978063ab9c6ff8ee7d7d89a59eb70ce.jpg

Edytowane przez bart1907
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej kosztuje przerobienie żeby włożyć koło dojazdowe? I czy koło dojazdowe musi mieć koniecznie rozmiar 19cali?

Bo moje audi letnie ma 18' a zimowe 16' i nie wiem jaki rozmiar koła dojazdowego wsadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wyściełanie podłogi pod aku i kołem zapasowym w bagażniku wystepuje tylko w avancie? Bo wszędzie widzę numerki "częsci" odnoszące się do avanta tylko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Osta napisał:

Ile mniej więcej kosztuje przerobienie żeby włożyć koło dojazdowe? I czy koło dojazdowe musi mieć koniecznie rozmiar 19cali?

Bo moje audi letnie ma 18' a zimowe 16' i nie wiem jaki rozmiar koła dojazdowego wsadzić 

musisz kupić dojazdówkę 19cali  tylko one są dedykowane do B8 ja też dokupowałem ...np.http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-dojazdowka-audi-a4-a5-b8-125-70-r19-i6788534827.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...