Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marda16 napisał:

musisz kupić dojazdówkę 19cali  tylko one są dedykowane do B8 ja też dokupowałem ...np.http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-dojazdowka-audi-a4-a5-b8-125-70-r19-i6788534827.html

Dzięki za odpowiedź :) Żadne inne rozmiary nie będą pasować tylko 19? Skąd oni takie ceny biorą 350zł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekiedy można trafić za 250-300 ,ja rok temu dałem 300 zł nie używana,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego koła jest jeszcze potrzebne i gdzie kupowałeś? Jakiś inny plastik? Bo ja mam plastik ale tam jest ta sprężarka, klucze i ta pianka więc nie wiem czy do koła dojazdowego będzie to pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Osta napisał:

A co do tego koła jest jeszcze potrzebne i gdzie kupowałeś? Jakiś inny plastik? Bo ja mam plastik ale tam jest ta sprężarka, klucze i ta pianka więc nie wiem czy do koła dojazdowego będzie to pasować

taniej widzę nie kupisz    https://allegro.pl/motoryzacja?string=koło dojazdowe a5&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-3-0222

kupowałem na allegro można coś wybrać ,trzeba tylko tylny pojemnik plastikowy wyrzucić co jest z lewarkiem i kompresorem i koło weszło tylko muszę dokupić uchwyt na lewarek ,wyżej w poście jest on pokazany bo teraz leży z tyłu za kołem ,u mnie nie ma pianki jest subwoofer u ciebie chyba inaczej nie wiem czy nie musisz pianki tej wymieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie znowu suba nie ma. Jutro zrobię zdjęcie i wstawię więc wszystko się rozjaśni co potrzebne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Osta napisał:

A u mnie znowu suba nie ma. Jutro zrobię zdjęcie i wstawię więc wszystko się rozjaśni co potrzebne :wink:

czytaj temat od początku są zdjęcia i opisy to ci się wyjaśni ,ja tez tam pytałem na pierwszej stronie co i jak ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w sedanie także występuje sub montowany w ten sposób? Jeśli tak, jest on taki sam jak w avancie? Słychać go w ogóle w środku auta? ;) 

aa0ff740152bb8673915e068e34fe4ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest montowany zupełnie innym miejscu 

IMG_0677.jpg

Coś tam słychać ten sub ale szału nie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/19/2015 o 15:30, marda16 napisał:

Też się przyłączam do pytania,też mam to samo czy wystarczy dokupić zapas 19'' i wejdzie na to ? czy trzeba wywalić lewarek i sprężarkę żeby koło weszło ?

Aż poszedłem do swojej audiczki i odkryłem subwoofer ? Mam dokładnie to co na zdjęciu a ten zbiornik poniżej patrząc na zdjęcie, przykrecony 3 nakretkami to subwoofer ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/9/2017 o 17:10, zyznos321 napisał:

Czy w sedanie także występuje sub montowany w ten sposób? Jeśli tak, jest on taki sam jak w avancie? Słychać go w ogóle w środku auta? ;) 

aa0ff740152bb8673915e068e34fe4ef.jpg

Aż poszedłem do swojej audiczki kombi i odkryłem też subwoofer ? Mam dokładnie to co na zdjęciu. A już kombinowałem jak tu wstawić wzmacniacz i głośnik.  Ciekawe jaka jest moc wyjściowa i czy da radę włożyć większy głośnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wyściełanie podłogi pod aku i kołem zapasowym w bagażniku wystepuje tylko w avancie?  czy można to dokupić do sedna przedlift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam subwoofer i miałem zestaw naprawczy.

Wyciągnąłem zestaw i koło elegancko się zmieściło :)

IMG_20170911_205905.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwólcie że się przyłącze

A czy w związku z różnica średnic -  dojazdówka 19 a moje koła 17 - jest jakieś zagrożenie dla mechanizmu quattro,?

Wiem że te rozwiązania bardzo nie lubią właśnie różnicy średnic - jaka mówi mój oponiarz uszkadza się napęd

co myślicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎20‎.‎08‎.‎2017 o 11:31, kamilch-1984 napisał:

Aż poszedłem do swojej audiczki kombi i odkryłem też subwoofer ? Mam dokładnie to co na zdjęciu. A już kombinowałem jak tu wstawić wzmacniacz i głośnik.  Ciekawe jaka jest moc wyjściowa i czy da radę włożyć większy głośnik?

aa0ff740152bb8673915e068e34fe4ef.jpg

Mam taki zestaw jak na foto w poście #108 tj. sub, i taki otwierany pojemnik w którym jest tylko kompresor i płyn do uszczelnienia opony - bez lewarka.

w związku z powyższym dwa pytania:

1. jeśli chciałbym tylko dołożyć lewarek to wystarczy go dokupić i zamontować jak na foto (nie przeszkadza on aby leżał tam też kompresor)

2. jeśli chciałbym dokupić lewarek i koło dojazdowe to do wymiany jest: pojemnik na lewarek (8K9813685) i lewarek (do wywalenia ten aktualny otwierany pojemnik jak na foto)

jeśli do dołożenia dojazdówki są konieczne inne elementy niż w opcjach wymienionych powyżej to prośba o podanie nr-ów gratów

:hi:

 

Edytowane przez tomi790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz pudło z zestawem naprawczym, lewarek za Aku, wsadzasz koło, dokrecasz, pokrywa i wszystko pasuje :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/kategoria/czesci-samochodowe-620?string=8K9863697&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-aut-1-2-1003  wie ktoś czy do sedana któraś wnęka będzie pasować? Posiadam sedana z 2008 roku i wnękao numerze 8k9 863 697 B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2017 o 11:31, kamilch-1984 napisał:

Aż poszedłem do swojej audiczki kombi i odkryłem też subwoofer ? Mam dokładnie to co na zdjęciu. A już kombinowałem jak tu wstawić wzmacniacz i głośnik.  Ciekawe jaka jest moc wyjściowa i czy da radę włożyć większy głośnik?

Głośnik ori na prawdę jest śmieszny.Takie same śmieszne głośniki są w drzwiach. A z tyłu do suba wstawiłem taki na dystansie mdf :) 

 

Subwoofer 165mm Lanzar MAXP64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ten głośniczek?
Dużo lepiej gra?
W drzwi co montowałeś?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...