Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę czy też podejrzewam,że ten haczyk może służyć do ściągania dekielków z felg. Niektóre mają właśnie takie małe otwory. Ale to tylko moje zdanie ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

37 minut temu, kamilch-1984 napisał:

Sądzę czy też podejrzewam,że ten haczyk może służyć do ściągania dekielków z felg. Niektóre mają właśnie takie małe otwory. Ale to tylko moje zdanie ?

Masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś zna numer katalogowy wnęki koła zapasowego dla Sedanu? 
https://allegro.pl/audi-a4-b8-wneka-kola-zapasowego-8k9863697b-i7594725441.html znalazłem coś takiego ale z tego co widziałem na internecie to numer 8k9863697b jest dla avantu najprawdopodobniej.
A może ugryźć to inaczej i czy pasuje ta wnęka pod sedan?

Edytowane przez EdoTensei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2018 o 14:44, Daro32 napisał:

Do czego służy ta łopatka z lewej strony?

I co ma być w miejscu nad tym haczykiem po prawej?

20180624_143355.jpg

Ten zestaw na foto idzie na niego położyć dojazdowke 19"? Czy jest inny wykruj styropianu? Mam kompresor, dojazdowke, lewar, nabój piankowy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2017 o 22:51, korti napisał:

pozwólcie że się przyłącze

A czy w związku z różnica średnic -  dojazdówka 19 a moje koła 17 - jest jakieś zagrożenie dla mechanizmu quattro,?

Wiem że te rozwiązania bardzo nie lubią właśnie różnicy średnic - jaka mówi mój oponiarz uszkadza się napęd

co myślicie ?

 

Ziom w swojej kutej na 4 kopyta ma taką dojazdowke... 

 

Film z YouTube 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 22:13, TySiK napisał:

Ten zestaw na foto idzie na niego położyć dojazdowke 19"? Czy jest inny wykruj styropianu? Mam kompresor, dojazdowke, lewar, nabój piankowy... 

Tak. Tylko 19 pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Daro32 napisał:

Tak. Tylko 19 pasuje

Dziękuję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić kompresor zestawu koła zapasowego do Audi a4 b8 Allroad 2013.

Czy ktoś może podać nr katalogowy części, ewentualnie jakiś rozsądny zamiennik, co by nie latał w mocowaniu wnęki. Zestaw z kołem zapasowym.

Czy z jeszcze jakiś elementów został ogołocony mój zestaw koła zapasowego?

Z góry dzięki. 

20190622_143940.jpg

20190622_144001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy numer kompresora do Allroada to 8P0 012 615A (który pompuje do 3,5 bara), czy 8D0 012 615C (pompuje do  2,5)? Chodzi mi czy oba mają taki sam wymiar zewnętrzny i wejdzie w przeznaczone do tego miejsce we wnęce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 22:21, TySiK napisał:

Ziom w swojej kutej na 4 kopyta ma taką dojazdowke... 

 

Film z YouTube 

 

 

 

Ważna jest średnica zewnętrzna całego koła a nie sam rozmiar felgi dojazdówki...

Np w B8 dojazdówka 125/70/19 ma 65,8cm średnicy

opona 255/35/19 ma 66,1cm (tylko 3 milimetry różnicy!!!)

opona seryjna 245/40/18 ma 65,3cm

opona zimowa 225/45/18 ma 66,0cm

i tak na przykład dojazdówka 135/80/17 !!!! ma 64,8cm i takiej nie bał bym się używać w quattro... to tylko ~10mm różnicy na średnicy, tyle co między nową a trochę zużytą oponą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów,

Od kilku dni jestem nowym posiadaczem Audi A4 B8 2008 rok. Autko dostałem bez koła dojazdowego, z bodajże samym zestawem naprawczym. Przeglądam internet w poszukiwaniu koła dojazdowego i już zgłupiałem jakie koło będzie odpowiednie do mojego auta. 

Obecnie mam założone opony 225/50/R17 - jakie koło dojazdowe powinienem kupić aby spełniało swoją funkcję i zmieściło mi się we wnęce? I jaki jest standardowy rozstaw śrub w tym modelu?

Z góry dzięki za pomoc!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zalozyc hak firmy Westfalia.Ale po zdjeciu haka nie bede mial gdzie go schowac.:kox:

Googlowalem i nie moge znalesc sklepu z takim schowkiem do haka i czy w ogole sa sprzedawane takie akscesoria.:facepalm:

Chcialbym dokupic taki schowek na hak,czy mozna zamowic np.w ASO Audi?:eusathink:

Interesuje mnie takie cos jak na zdjeciu.:think2:

Moze ktos z kolegow zamawial taki schowek:oczko:

 

 

Zrzut ekranu 2020-01-05 o 21.53.33.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadzilem w to samo miejsce tylko zamiast placic za plastik i go szukac zawinalem hak w szmate i włala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, JawoR36 napisał:

Ja wsadzilem w to samo miejsce tylko zamiast placic za plastik i go szukac zawinalem hak w szmate i włala :)

Wolałbym zeby taki odważnik byl zabezpieczony jakosB)

Mam juz kilka gratow w kole zap.zawinietych w szmate

I robi sie juz smietnik z bagaznika:zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 13:40, adamix napisał:

Witam Panów,

Od kilku dni jestem nowym posiadaczem Audi A4 B8 2008 rok. Autko dostałem bez koła dojazdowego, z bodajże samym zestawem naprawczym. Przeglądam internet w poszukiwaniu koła dojazdowego i już zgłupiałem jakie koło będzie odpowiednie do mojego auta. 

Obecnie mam założone opony 225/50/R17 - jakie koło dojazdowe powinienem kupić aby spełniało swoją funkcję i zmieściło mi się we wnęce? I jaki jest standardowy rozstaw śrub w tym modelu?

Z góry dzięki za pomoc!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Musisz szukać 125 70 r19 , rozstaw śrub 5x112 ,otwór centrujacy 66.6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 13:40, adamix napisał:

Witam Panów,

Od kilku dni jestem nowym posiadaczem Audi A4 B8 2008 rok. Autko dostałem bez koła dojazdowego, z bodajże samym zestawem naprawczym. Przeglądam internet w poszukiwaniu koła dojazdowego i już zgłupiałem jakie koło będzie odpowiednie do mojego auta. 

Obecnie mam założone opony 225/50/R17 - jakie koło dojazdowe powinienem kupić aby spełniało swoją funkcję i zmieściło mi się we wnęce? I jaki jest standardowy rozstaw śrub w tym modelu?

Z góry dzięki za pomoc!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Miałem to samo... tylko jeszcze nie miałem klucza do kół :) no ijako, że jest subwoofer to mocowanie lewarka inne (brak styropianu).

potrzebujesz koło o numerze 8K0601027D lub F

lewarek 8K0011031M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

od zakupu auta nie miałem u siebie w bagażniku styropianowego wkładu. Dokupiłem zwykły lewarek i ucho, ale walają się w bagażniku.

Chciałbym uporządkować i dokupić wkład styropianowy z ori kompletem do B8 Avant przedlift.

Mam w bagażniku Subwoofer B&O i stąd pytanie, czy wkład, jak tutaj będzie pasował? (na oko chyba nie):

 

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn Zestaw naprawczy styropian lewarek hak Audi A4 B8 8816549681 - Allegro.pl

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 170 zł - Zestaw naprawczy styropian lewarek hak Audi A4 B8...

Czy ktos z kolegow, ktorzy rowniez maja B&O moglby wrzucic zdjecie, jak to u nich ori wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panderman napisał:

Cześć,

od zakupu auta nie miałem u siebie w bagażniku styropianowego wkładu. Dokupiłem zwykły lewarek i ucho, ale walają się w bagażniku.

Chciałbym uporządkować i dokupić wkład styropianowy z ori kompletem do B8 Avant przedlift.

Mam w bagażniku Subwoofer B&O i stąd pytanie, czy wkład, jak tutaj będzie pasował? (na oko chyba nie):

 

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn Zestaw naprawczy styropian lewarek hak Audi A4 B8 8816549681 - Allegro.pl

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 170 zł - Zestaw naprawczy styropian lewarek hak Audi A4 B8...

Czy ktos z kolegow, ktorzy rowniez maja B&O moglby wrzucic zdjecie, jak to u nich ori wygląda?

Jak masz B&O bez dojazdówki to uchwyt na lewarek i zestaw naprawczy wygląda tak:

IMG_0050.jpeg

Reszta narzędzi znajduję się w schowku za podnoszoną matą bagażnika :) - mam do sprzedania taki pojemnik na lewarek/zestaw widoczny na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Panderman napisał:

Bardzo Ci dziekuje, ale zapomnialem dodac, ze mam dojazdowke 19':(

Mi plastik został bo też wrzucałem 19” zapas. W takim razie potrzebujesz uchwytu 8k9 813 685

tylko nie wiem czy pomiędzy lewarkami jest jakaś różnica  bo ja jeszcze nie kupowałem tego plastiku i leży w szmacie za aku  podobno w ASO koszt to poniżej 50zl 

 

C41E2A17-9A7E-4BE7-A574-95C9CFA026E7.jpeg

Edytowane przez lizik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...