Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób posiadających wersję Avant/Allroad oraz pompowane koło dojazdowe jak w poniższym filmie. Czy posiadacie odwracaną podłogę bagażnika?
Mam takie koło + B&O a podłogę zwykłą. Chciałbym się upewnić, że to jest możliwe i wszystko pasuje nim kupię elementy do doposażenia.
Z góry dzięki
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z kolegow zamawial w ASO wypelnienie pianki ktora jest dedykowana do A4 b8?

Chodzi mi ta pianke na ktorej bedzie mozna polozyc kolo zapasowe.

Jakby ktos mial numer ori tej pianki

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mamnadzieje napisał:

Czy ktos z kolegow zamawial w ASO wypelnienie pianki ktora jest dedykowana do A4 b8?

Chodzi mi ta pianke na ktorej bedzie mozna polozyc kolo zapasowe.

Jakby ktos mial numer ori tej pianki

z gory dzieki

W Etce znajdziesz numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lizik napisał:

W Etce znajdziesz numer :)

Gdzie dokladnie ten numer znajde?

W bagazniku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 22:27, mamnadzieje napisał:

Gdzie dokladnie ten numer znajde?

W bagazniku :whistling:

ETKA to strona ze schematami i numerami czesci :wink: wpisz 'etka online' i znajdz to czego potrzebujesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Grabowski10 napisał:

 

Jeśli przeczytałeś ten temat to chyba powinieneś już wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 13:30, Cheeroki napisał:

Pytanie do osób posiadających wersję Avant/Allroad oraz pompowane koło dojazdowe jak w poniższym filmie. Czy posiadacie odwracaną podłogę bagażnika?
Mam takie koło + B&O a podłogę zwykłą. Chciałbym się upewnić, że to jest możliwe i wszystko pasuje nim kupię elementy do doposażenia.
Z góry dzięki
 

 

Koło 19'' SPACE MASTER jak na załączonym filmie jest za szerokie przez co podłoga odwracalna odstaje. Z jednej strony przeszkadza obudowa uchwytu podłogi z drugiej rant podłogi.

Jaki rodzaj podłogi posiadasz?

Edytowane przez marcin-t1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam A4 B8 Allroad z subwooferem B&O. Koło dojazdowe jakie zaleca producent do tego modelu to SPACE MASTER 6,0JX19H2 ET36 175/55 R19. Ja natomiast posiadam koło dojazdowe z modelu A4 B9 o parametrach 6,0JX19H2 ET26 175/55 R19. Koło mieści się we wnęce ale nie mieści się pod podłogą. Podłoga opiera się na rancie koła i wystaje na ok. 3 cm. Czy zmiana na koło dojazdowe dedykowane do A4 B8 poprawi sytuację? Czy możliwa jest jazda na kole dojazdowym różniącym się parametrem ET /jest 26 a powinno być 36/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 13:50, marcin-t1 napisał:

Koło 19'' SPACE MASTER jak na załączonym filmie jest za szerokie przez co podłoga odwracalna odstaje. Z jednej strony przeszkadza obudowa uchwytu podłogi z drugiej rant podłogi.

Jaki rodzaj podłogi posiadasz?

Posiadam zwykłą podłogę jednostronną. Chciałbym mieć dwustronną ale chyba nie kosztem zmiany koła dojazdowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadam b8 2012 avant co tu wsadzić, aby weszło koło dojazdowe. Trzeba jakiś wkład kupić (plastik) czy wystarczy zmienić ten uchwyt co jest nad akumulatorem z wersja gdzie jest śruba na dojazdówkę???214759732_327859862406480_231119540650411776_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wozidle z 2015 jest tak w kuferku.W kolo akumulatora jest subwofer i na nim lezy kolo zapasowe.

Tak wyglada jak na zdjeciu.:ok2:

 

IMG_3223.JPG

IMG_3222.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2020 o 17:36, MaciekPL napisał:

Musisz szukać 125 70 r19 , rozstaw śrub 5x112 ,otwór centrujacy 66.6 

Czy jest różnica dla wersji Avant, a Sedan? Szczególnie pytam o otwór centrujący, bo widziałem kilka wersji dla kół dojazdowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Wilkorn25 napisał:

Czy jest różnica dla wersji Avant, a Sedan? Szczególnie pytam o otwór centrujący, bo widziałem kilka wersji dla kół dojazdowych.

Zrozumiałeś sam to co napisałeś....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio zakupiłem do Audi A4 B8 Avant koło dojazdowe SPACE MASTER i rzeczywiście dwustronna podłoga bagażnika nie pasuje, ponieważ odstaje od "reszty" (3cm) - nie domyka się. 
Bardzo proszę o podanie numerów zwykłej, czarnej podłogi bagażnika - jednostronnej do Audi A4 B8 Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i przepraszam, za "odgrzewanie kotleta".

Do swojego Allroada (2013) z B&O chcę dokupić koło dojazdowe. Wg Etki w dojazdówce w tym roczniku ma być ET29, (125/70/19) Sprzedający na aledrogo czy też firmy oponiarskie do rocznika 2013 (B8), oferują dojazdówki z ET22 pochodzące od B (2016 - ).

Wszędzie są jakieś kalkulatory, przeliczniki i wielkie gu.. z tego wychodzi. Pytanie - czy dojazdówka na stalówce z ET22 będzie pasowała do mojego samochodu rocznik 2013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2020 o 22:41, lizik napisał:

Mi plastik został bo też wrzucałem 19” zapas. W takim razie potrzebujesz uchwytu 8k9 813 685

tylko nie wiem czy pomiędzy lewarkami jest jakaś różnica  bo ja jeszcze nie kupowałem tego plastiku i leży w szmacie za aku  podobno w ASO koszt to poniżej 50zl 

 

C41E2A17-9A7E-4BE7-A574-95C9CFA026E7.jpeg

Informacją dla następnych poruszających temat. Lewarka nie trzeba wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pogubiłem się z tymi kołami dojazdowymi. Mam Avanta 2013 rok, w środku pianka z narzędziami. Jakie koło brać 8K0601027D czy  8K0601027B.

 

To z końcówka numeru części  "...B" jest tańsze. Jeżeli to ma znaczenie to cenie sobie jak najwięcej miejsca pod podłogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła są identyczne, z B są tańsze bo są starsze ;) 

Zamienne oprócz tych dwóch podają jeszcze 8K0 601 027 F, pewnie jeszcze nowsze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...