Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolo dojazdowe wyposazenie wneki


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma koło dojazdowe we wnęce z subwooferem?

Może ktoś się podzieli jakimś zdjęciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wybaczcie że powracam do tematu ...

Posiadam audi a4 b8 2012r. w bagażniku posiadam zestaw naprawczy (kompresor + butla )

Czy jest możliwość umieszczenia koła dojazdowego w tym miejscu pod klapą ? jedni piszą że tak inni że nie ??

Inni mówią że 19" będzie pasowała ale ja posiadam na aucie komplet alufelg 16 - czy nie za duża różnica??

Czy po prostu kupić 16" dojazdówkę + pokrowiec i wozić w bagażniku ??

Proszę o waszą pomoc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wybaczcie że powracam do tematu ...

Posiadam audi a4 b8 2012r. w bagażniku posiadam zestaw naprawczy (kompresor + butla )

Czy jest możliwość umieszczenia koła dojazdowego w tym miejscu pod klapą ? jedni piszą że tak inni że nie ??

Inni mówią że 19" będzie pasowała ale ja posiadam na aucie komplet alufelg 16 - czy nie za duża różnica??

Czy po prostu kupić 16" dojazdówkę + pokrowiec i wozić w bagażniku ??

Proszę o waszą pomoc Pozdrawiam

Różnica jest ale to koło dojazdowe i jak sama nazwa wskazuje, zakładasz i jedziesz do wulkanizatora (z max prędkością 80km/h :)). Dojazdówka jest zwykłą stalową felgą 19'' o szerokości 125. Ori 16'' to 205 czyli jest prawie 2 razy szersza. Nie zmieścisz we wnęce zwykłego koła z powodu akumulatora pod klapą. Poza tym wożenie 16'' dojazdówki w bagażniku po to aby w razie potrzeby podjechać do najbliższego wulkanizatora, naprawić koło w kilkanaście minut trochę mija się z celem szczególnie, że nie jest to sytuacja przytrafiająca się codziennie. :) Zapodaj jakieś zdjęcie jak tam masz pod tą klapą to będziemy w stanie powiedzieć Ci coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, napiszę ktoś czego brakuje w tym zestawie?attachicon.gifDSC_0192.JPGattachicon.gifDSC_0193.JPG

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Niczego nie brakuje, miejsce z drugiego zdjęcia jest puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, napiszę ktoś czego brakuje w tym zestawie?attachicon.gifDSC_0192.JPGattachicon.gifDSC_0193.JPG

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ja mam w tym miejscu zestaw naprawczy Audi i kompresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli tak mi się też wydawało że coś bo niektórzy na zdjęciach maja

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć co to jest za element najbardziej w lewym górnym rogu na drugim zdjęciu, a raczej do czego służy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zestaw naprawczy to jest sam zestaw.

A kolega ma lewarek, czyli musi mieć dojazdówkę - wtedy to miejsce na górze jest puste.

W lewym górnym rogu jest "łopatka" do demontażu lamp - tak mówi instrukcja obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lewarek i zestaw naprawczy, dojazdówki brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam dojazdowe 19 choć koła 16 ale pewnie przed sprzedażą była inna konfiguracja :D. Czyli aby mieć komplet w sensie dopełnić go to trzeba dokupić kompresor i zestaw. Czyli podanym wszystko jest czy coś jeszcze? Bo w etc jest jeszcze do ciśnienia w oponach pomiarka

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam dojazdowe 19 choć koła 16 ale pewnie przed sprzedażą była inna konfiguracja :D. Czyli aby mieć komplet w sensie dopełnić go to trzeba dokupić kompresor i zestaw. Czyli podanym wszystko jest czy coś jeszcze? Bo w etc jest jeszcze do ciśnienia w oponach pomiarka

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Dojazdówka zawsze jest 19"w a4 b8. Ważna średnica koła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do takiego kompresora dodatkowo się dokupienia jakieś przewody czy powinny być w komplecie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do takiego kompresora dodatkowo się dokupienia jakieś przewody czy powinny być w komplecie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

To jest taki kompresorek pod gniazdo 12V tyle, że ze znaczkiem audi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy do takiego kompresora dodatkowo się dokupienia jakieś przewody czy powinny być w komplecie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Po co Ci ten kompresor, jak masz dojazdówkę?

Każdy wulkanizator Ci powie, że stosowanie tego środka to nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już padło takie pytanie, ale niestety nikt nie dał odpowiedzi. Mam w bagażniku subwoofer i puste opakowanie po lewarku i zestawie naprawczym.

rms8a7mbpis4.jpg

Chciałbym w to miejsce wstawić normalną dojazdówkę z lewarkiem itd., wie ktoś jakiego wypełnienia szukać, albo może poratować jakimś zdjęciem? Tak samo nie posiadam pełnego kompletu akcesoriów, i za bardzo nie wiem czego mi brakuje poza ww. lewarkiem i kluczem do kół (może zna ktoś jego numer?).

pj3fa8prs4jl.jpg

Edytowane przez Areckii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...