Kolo dojazdowe wyposazenie wneki
11 11

114 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Areckii    0

8K0 011 031 G

A czym się różniły te lewarki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Vins    0

Wnioskując po poprzednich postach żeby wsadzić tu dojazdówkę potrzebuję dedykowane wypełnienie styropianowe?

Czy kompresor był wyposażeniem fabrycznym(u mnie brak)?

ejso8y904ghv.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    JawoR36    1

Wnioskując po poprzednich postach żeby wsadzić tu dojazdówkę potrzebuję dedykowane wypełnienie styropianowe?

Czy kompresor był wyposażeniem fabrycznym(u mnie brak)?

ejso8y904ghv.jpg

Jak na moje, kompresor powinieneś mieć w tym szarym pojemniku, jeśli go nie ma, to znaczy, że ktoś go zwinął. Żeby wsadzić tu dojazdówkę musisz wyrzucić ten cały plastik (pojemnik), a następnie wsadzić dojazdówkę i dokupić plastik mocujący lewarek, była o nim mowa kilka postów wyżej.

Wystaczy spojrzeć na post #87 i wszystko jasne, trzeba czytać uważniej na forum.

Styropianu nie wsadzisz, bo masz suba w bagaju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Vins    0

8K9 813 685

Np tu:

http://allegro.pl/schowek-na-lewarek-audi-a4-b8-8k9813685-radom-i6182714566.html

Czy to prawidłowy numer tego plastiku mocującego lewarek w wersji z dojazdówką?

Edytowane przez Vins

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    sikszak    0

plastik jest OK. Gorzej z ceną. W ASO kupisz nówkę za mniej niż 40 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Vins    0

Dziękuję, chodziło o poprawność numeru. Cena z kosmosu.

Jaka jest "normalna" cena dojazdówki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    JawoR36    1

200-300

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    bart1907    0
    Napisano (edytowane)

U mnie wyglądało to tak jak na poniższych zdjęciach dokupiłem koło dojazdowe 8K0 601 027D cena za używkę 280 zł taniej nie znalazłem nie chciałem szukać całej wieczności i kupiłem w uchwyt podnośnika 8K9 813 685 cena za nowe w ASO 38,68zł. I wszystko zamontowane można jeździć :banan:

aa0ff740152bb8673915e068e34fe4ef.jpg

5978063ab9c6ff8ee7d7d89a59eb70ce.jpg

Edytowane przez bart1907

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osta    0

Ile mniej więcej kosztuje przerobienie żeby włożyć koło dojazdowe? I czy koło dojazdowe musi mieć koniecznie rozmiar 19cali?

Bo moje audi letnie ma 18' a zimowe 16' i nie wiem jaki rozmiar koła dojazdowego wsadzić 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    kanu    0

Czy to wyściełanie podłogi pod aku i kołem zapasowym w bagażniku wystepuje tylko w avancie? Bo wszędzie widzę numerki "częsci" odnoszące się do avanta tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    marda16    0
    4 godziny temu, Osta napisał:

Ile mniej więcej kosztuje przerobienie żeby włożyć koło dojazdowe? I czy koło dojazdowe musi mieć koniecznie rozmiar 19cali?

Bo moje audi letnie ma 18' a zimowe 16' i nie wiem jaki rozmiar koła dojazdowego wsadzić 

musisz kupić dojazdówkę 19cali  tylko one są dedykowane do B8 ja też dokupowałem ...np.http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-dojazdowka-audi-a4-a5-b8-125-70-r19-i6788534827.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osta    0
    2 godziny temu, marda16 napisał:

musisz kupić dojazdówkę 19cali  tylko one są dedykowane do B8 ja też dokupowałem ...np.http://allegro.pl/kolo-dojazdowe-dojazdowka-audi-a4-a5-b8-125-70-r19-i6788534827.html

Dzięki za odpowiedź :) Żadne inne rozmiary nie będą pasować tylko 19? Skąd oni takie ceny biorą 350zł :facepalm:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    marda16    0

niekiedy można trafić za 250-300 ,ja rok temu dałem 300 zł nie używana,,,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osta    0

A co do tego koła jest jeszcze potrzebne i gdzie kupowałeś? Jakiś inny plastik? Bo ja mam plastik ale tam jest ta sprężarka, klucze i ta pianka więc nie wiem czy do koła dojazdowego będzie to pasować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    marda16    0
    1 minutę temu, Osta napisał:

A co do tego koła jest jeszcze potrzebne i gdzie kupowałeś? Jakiś inny plastik? Bo ja mam plastik ale tam jest ta sprężarka, klucze i ta pianka więc nie wiem czy do koła dojazdowego będzie to pasować

taniej widzę nie kupisz    https://allegro.pl/motoryzacja?string=koło dojazdowe a5&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-3-0222

kupowałem na allegro można coś wybrać ,trzeba tylko tylny pojemnik plastikowy wyrzucić co jest z lewarkiem i kompresorem i koło weszło tylko muszę dokupić uchwyt na lewarek ,wyżej w poście jest on pokazany bo teraz leży z tyłu za kołem ,u mnie nie ma pianki jest subwoofer u ciebie chyba inaczej nie wiem czy nie musisz pianki tej wymieniać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osta    0

A u mnie znowu suba nie ma. Jutro zrobię zdjęcie i wstawię więc wszystko się rozjaśni co potrzebne :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    marda16    0
    8 minut temu, Osta napisał:

A u mnie znowu suba nie ma. Jutro zrobię zdjęcie i wstawię więc wszystko się rozjaśni co potrzebne :wink:

czytaj temat od początku są zdjęcia i opisy to ci się wyjaśni ,ja tez tam pytałem na pierwszej stronie co i jak ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    zyznos321    0

Czy w sedanie także występuje sub montowany w ten sposób? Jeśli tak, jest on taki sam jak w avancie? Słychać go w ogóle w środku auta? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    deafca    0

Jest montowany zupełnie innym miejscu 

IMG_0677.jpg

Coś tam słychać ten sub ale szału nie robi :decayed:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Dnia 4/19/2015 o 15:30, marda16 napisał:

Też się przyłączam do pytania,też mam to samo czy wystarczy dokupić zapas 19'' i wejdzie na to ? czy trzeba wywalić lewarek i sprężarkę żeby koło weszło ?

Aż poszedłem do swojej audiczki i odkryłem subwoofer 😊 Mam dokładnie to co na zdjęciu a ten zbiornik poniżej patrząc na zdjęcie, przykrecony 3 nakretkami to subwoofer 😊 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Dnia 5/9/2017 o 17:10, zyznos321 napisał:

Czy w sedanie także występuje sub montowany w ten sposób? Jeśli tak, jest on taki sam jak w avancie? Słychać go w ogóle w środku auta? ;) 

Aż poszedłem do swojej audiczki kombi i odkryłem też subwoofer 😊 Mam dokładnie to co na zdjęciu. A już kombinowałem jak tu wstawić wzmacniacz i głośnik.  Ciekawe jaka jest moc wyjściowa i czy da radę włożyć większy głośnik😜

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Kodzak33    0

Czy to wyściełanie podłogi pod aku i kołem zapasowym w bagażniku wystepuje tylko w avancie?  czy można to dokupić do sedna przedlift?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    krich8710    0

Ja u siebie mam subwoofer i miałem zestaw naprawczy.

Wyciągnąłem zestaw i koło elegancko się zmieściło :)

IMG_20170911_205905.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    korti    0

pozwólcie że się przyłącze

A czy w związku z różnica średnic -  dojazdówka 19 a moje koła 17 - jest jakieś zagrożenie dla mechanizmu quattro,?

Wiem że te rozwiązania bardzo nie lubią właśnie różnicy średnic - jaka mówi mój oponiarz uszkadza się napęd

co myślicie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta