Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż fotela kierowcy


maroo1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po świętach ;) chciał bym się dowiedzieć trochę o demontażu fotela s-line kierowcy bo muszę podłożyć nowe ślizgi bo coś mi się fotel buja do przodu i do tyłu... przeszukałem całe forum i albo nie umiem szukać albo nie pisze nic o demontażu fotela :) wiem tylko tyle że śruby są na torx T50 ale nie wiem czy wystarczy odkręcić tylko śruby czy coś jeszcze... aha :) fotele są grzane no i airbagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Cztery śruby. Nie zapomnij o wyjęciu pasa bezpieczeństwa.

Odchyl fotel lekko do tyłu, pod spodem masz przewody, wypnij je nim zaczniesz targać fotel na zewnątrz.

Kiera na maks w górę i wciśnięta.

Delikatnie wyjmuj byś sobie nie porysował suwnicami tunelu albo kierownicy. Albo poproś kogoś do pomocy, we dwójkę łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz czasem jak już wszystko podepne co z tym błędem AIRBAG'a bo niektórzy piszą że trzeba kasować VAG'iem a niektórzy piszą znów że nic nie wyskakuje :) już nic nie rozumiem :D a za tego posta dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja demontowałem 2 fotele i nic nie wyskakuje tylko najpier odłączyłem aku, potem założyłem fotele i podłączyłem aku i nic nie wyskoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz czasem jak już wszystko podepne co z tym błędem AIRBAG'a bo niektórzy piszą że trzeba kasować VAG'iem a niektórzy piszą znów że nic nie wyskakuje :) już nic nie rozumiem :D a za tego posta dzieki!

Błędu nie będzie o ile nie włączysz zapłonu kiedy nie będzie fotela w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję trochę temat...

Jeśli nie odłączę aku to istnieje ryzyko pojawienia się błędu AIRBAG który będzie trzeba wykasować VAGiem, dobrze rozumiem? 
Jeśli natomiast odłączę aku, to zresetuje mi się radio (Audi concert) do którego nie posiadam kodu. Czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie trzeba odpinać póki nie przekręcisz zapłonu błąd poduszki się nie pojawi

kluczyk ze stacyjki wyjmujesz i działasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...