Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzies mam manetki do avanta :wink: musisz tylko tasme przelozyc i zakodowac pod avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz zostałem z tymi manetkami przed liftem i błędami kąta skrętu, ESP i coś jeszcze - wszystko od uszkodzonej taśmy, najlepiej jakbym kupił cały komplet z taśmą i manetkami, po lifcie abym nie musiał dokupywać po sztuce

nie mam już tego kompletu który chodził - od Sedana, oddałem w ramach reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Też nie mam tych przycisków w manetce kto możne mi to wymienić w Krakowie lub okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chcialem zmienic manetke na pelen FIS ale mam maly problem. Tasme mam 8R0 953 568 K firmy VALEO a manetke kupilem z innymi wtyczkami 8K0 953 502 BJ ;/ Sam srodek mozna by przelozyc dziurki zrobic. Tylko jak z kabelkami ? 

obecnie 2 kable 

pod fis 3

InkedIMG_20180514_174706_LI.jpg

Edytowane przez bigpawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Posiadam zwykła manetkę bez kontroli fis, bez tempomatu. 

Zakupiłem manetkę z linku poniżej:

https://allegro.pl/przelacznik-zespolony-audi-a4-b8-a5-8k0953568d-i7551429358.html#thumb/4

Sprzedawca powiedział mi, że przed wymianą mam spisać kod pompy ABS, bo po założeniu mogę mieć problem ze świecąca kontrolką ABS/ESP i świec żarowych i wtedy muszę wpisać kod pompy i jest okej.. czy ktoś ma jakieś info  na ten temat?

Edytowane przez Bartas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to jak to z tymi manetkami jest mam tasme 8R0 953 968K... chcialbym manetki poliftowe kilka osob pisalo ze smigaja na starych tasmach... Ktos podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 10:36, Bartas93 napisał:

Witam, 

Posiadam zwykła manetkę bez kontroli fis, bez tempomatu. 

Zakupiłem manetkę z linku poniżej:

https://allegro.pl/przelacznik-zespolony-audi-a4-b8-a5-8k0953568d-i7551429358.html#thumb/4

Sprzedawca powiedział mi, że przed wymianą mam spisać kod pompy ABS, bo po założeniu mogę mieć problem ze świecąca kontrolką ABS/ESP i świec żarowych i wtedy muszę wpisać kod pompy i jest okej.. czy ktoś ma jakieś info  na ten temat?

bzdury ci opowiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Artur822 napisał:

Hej to jak to z tymi manetkami jest mam tasme 8R0 953 968K... chcialbym manetki poliftowe kilka osob pisalo ze smigaja na starych tasmach... Ktos podpowie?

 


- 8R0 953 568 K : FIS , obsługuje tempomat , obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej może Ktos wrzucic nr manetek poliftowych do Avanta? Juz mam

4G8953502AD

100f8b3845889391d62bbf0ce9bd

Dziekuje Pozdrawiam

 

Edytowane przez Artur822
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy da sie przerobic manetke bez tempomatu na taką z tempomatem? Mam tempomat w swoim aucie a brak sterowania FIS a manetki z samym FIS o wiele tansze 100zl... a wydaje mi sie ze tempomat wystarczy przekręcić do tej bez... czy sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale odwaliłem, zamówiłem sam przełącznik po lifcie... A tu zonk... Musi być taśma tylko z literą M czy z L też podejdzie?

IMG_20190525_133344.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czyli jak nie mam fisa, a mam tempomat i multifunkcje to wystarczy zmienić tylko manetkę?taśma może zostać jaka jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu mi ktoś na szybko pomoże kupiłem manetki z tempomatem do B8 bo nie miałem ale kupiłem z sedana a mam avanta przełożyłem manetke od tylnej wycieraczki i kompa i kuzwa nie działa mi tylna wycieraczka trzeba ja zakodowac czy jak bo już tracę nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...