Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszne pieniądze... Koleś zrobił mi promocje bo w cenie manetek (260zł) dostałem komplet z taśmą :naughty: legalnego pochodzenia i paragon w ręku :wink: brałem u niego sufit i parę gratów z rs4-ki- może dla tego. Ma jeszcze tylną kanapę... też nad rozmyślam :wink:

Darlowo? Jak cos na pw daj znaka :cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po wymianie manetek na polift i muszę powiedzieć... :decayed: wszystko pięknie pasuje P&P :naughty:

Zostało mi jeszcze sprawdzenie tempomatu- bo mam zwykły, a menetki trochę bardziej wypasione- wymontowane z rs4 kombi... Działanie funkcji manetek potwierdzam, został mi do sprawdzenia tylko ten tempomat :naughty: Ale chyba będzie ok (?) :decayed:

Dożo zgrabniejsze od przedliftowych :banan:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

obudowy pasują elegancko widać na foto

Tempomat tez będzie działał bez problemu, ta nowa jest też pod zwykły tempomat:wink:. Na manetce od przełącznika świateł masz włacznik od asystenta utrzymania pasa, jeśli nie masz tego systemu to przycisk nie będzie działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempomat tez będzie działał bez problemu, ta nowa jest też pod zwykły tempomat:wink:. Na manetce od przełącznika świateł masz włacznik od asystenta utrzymania pasa, jeśli nie masz tego systemu to przycisk nie będzie działał

No skoro tak mówisz, to pewnie i tak będzie :decayed: Asystent pasa ruchu powoli zbiera się w kartonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie marzy PIANO :cheesy:

Jarek cos staneło rezanko :naughty:

Grześ, tu masz kpl. :wink:

Audi A4 8k listwy ozdobne piano (3679933001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxiphu i ja mamy takie manetki, podchodzą nawet pod starą taśmę :wink:

można sobie te 2 guziki wyrezać lub (ja jeszcze nie miałem czasu) mieć lewą stronę w piano a prawą w macie :facepalm: - przekładając starą manetkę na miejsce nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie marzy PIANO :cheesy:

Jarek cos staneło rezanko :naughty:

Grześ, tu masz kpl. :wink:

Audi A4 8k listwy ozdobne piano (3679933001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:thumbdown: bida malowana walkiem

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Może wałkiem nie, ale piz*oletem na pewno :grin:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Tylko jest jeden szkopuł :decayed: brak przyciskow od KOMPA na prawej manetce

Grześ, da się to zrobić, tylko trochę czasu, umiejętności i dobry dremelek :wink: no i oczywiście prawa manetka poliftowa, coby było z czego przeszczep zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie marzy PIANO :cheesy:

Jarek cos staneło rezanko :naughty:

Grześ, tu masz kpl. :wink:

Audi A4 8k listwy ozdobne piano (3679933001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:thumbdown: bida malowana walkiem

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Może wałkiem nie, ale piz*oletem na pewno :grin:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

Tylko jest jeden szkopuł :decayed: brak przyciskow od KOMPA na prawej manetce

Grześ, da się to zrobić, tylko trochę czasu, umiejętności i dobry dremelek :wink: no i oczywiście prawa manetka poliftowa, coby było z czego przeszczep zrobić :naughty:

To nie ma takiej wersji manetek z przyciskami fisu? Ale szit..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś poliftowe manetki chciał wciskać to dodam tylko, że u mnie na taśmie 8K0 953 568 M śmigają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam nie pełnego Fisa o czym dowidedziałem sie po kupnie auta, kupiłem manetki o takim symbolu 8K0 953 502 BC bez taśmy.

Czy to wystarczy zeby podmienić w moim aucie i zakodować? przyznam się ze nie mam doświadczenia w tych sprawach, kabelka tez nie mam ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat , dzięki, właśnie zmieniłem manetkę ......:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

właśnie wymieniłem manetki i zaczołem kodować je i tak wszystko szło dobrze do momentu kodowania w Control Head 07. VCDS nie chce mi czytać sterownika wyskakuje bład "no response from controler". restart kompa i zapłonu nic nie pomagają. robie to chińczykiem wer 12.12. co ciekawe fis działa. prosze o pomoc.

Przechwytywanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...