Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kłopociki z obrocikami


KICHOL

Rekomendowane odpowiedzi

Problemik mam taki: wolno wchodzi silniczek na obrociki a jeszcze wolniej z nich schodzi.

Samochodzik mam od niedawna, jeszcze w nim nic nie wymieniałem. Audi A4 1.8 125KM a na zegarze ma 165000km.

CZY MOŻE BYć TO PRZEPŁYWOMIEZRZ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

mam tą samą jednostkę i u mnie podobnie jest. Te silniki najwidoczniej tak mają. Rozumiem, że tak chodzi odkąd kupiłeś a nie nagle się pogorszyło? Wymieniałeś już filtry? To nie jest auto do ścigania i pamiętaj, że nie masz literki T przy 1.8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filterków jeszcze nie wymieniłem, zbieram walutę chcę wymienić wszystkie filtry, płyny i świece.

Dzięki za wyjaśnienia To moje pierwsze Audi i dopiero go poznaję, pojadę też na kompa żeby sprawdzić co w silniku "piszczy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

no najlepiej jest zrobić to wszystko. Swoje A4 też mam od niedawna. Pierwsze co zrobiłem to wymiana rozrządu + filtry, płyny, świece. Jeszcze tylko muszę na komputer pojechać. Po zrobieniu tego wszystkiego powinieneś czuć różnicę. Tylko nie oszczędzaj na niczym, wsadź sobie dobre 3elektrodowe świece.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś macie nie tak - u mnie piłuje dość szybko do 6000. Ten sam silnik. Przy problemach z przepustnicą klapka może się przycinać. W sumie jak mam ten samochód to z doświadczenia wiem jedno: problem z obrotami? - patrz w pierwszej kolejności na przepustnicę. ;)

U mnie ostatnio jest inna przypadłość. Żeby rozpędzić auto w miarę szybko, muszę pom[pować gazem - nie moge płynnie go wciskać i jechać bo po pewnym czasie się zamuli. Muszę go trochę podgazować, popuścić i znów podgazować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio jest inna przypadłość. Żeby rozpędzić auto w miarę szybko, muszę pom[pować gazem - nie moge płynnie go wciskać i jechać bo po pewnym czasie się zamuli. Muszę go trochę podgazować, popuścić i znów podgazować...

Ja mam u siebie takie cos w oplu na gazie, jesli silnik jest zimny, czasem trwa to doslownie chwile, czasem znika powyzej 70, zreszta sam nie wiem, Juz dawno nie czyscilem filtra gazu, moze najwyzsza pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...