Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi


MariuCh

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładanie musisz zacząć od góry tam jest taki wpust że wchodzi idealnie a dopiero potem dociskasz resztę tapicerki na plastykowych kółkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ta sprawa wyglada w cabrio chce zmienić audio i wygłaszać drzwi ale tu boczek wyglada inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2010 o 08:18, Andrzej88 napisał:

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak to wygląda w drzwiach przednich pasażera? Nie ma tam elementu oznaczonego na rysunku jako numer 5 pod którym są 2 śruby, wątpię, żeby z prawej strony było mniej śrub niż z lewej zatem pytanie gdzie one są? :mysli: Przypuszczam, że jedna może być z dołu rączki, ale tam śrubokręt wchodzi na dobre 5 cm a śruby nie umiem "wyczuć" :mysli: , no i druga?

wie ktos moze jakie oznaczenie ma sruba numer 6 na tym rysunku ( chodzi mi o rysunek z 2 giej strony w tym temacie - nie wiem dlaczego nie udalo mi sie go tutaj zamiescic) ?

Edytowane przez Coltrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i szukam, wychodzi na to, ze nie ma żadnego sposobu, zeby bez dodatkowych mocowań/spinek rozebrać  drzwi i złożyć spowrotem, bez jakichkolwiek uszkodzeń tapicerki, etc?

musze naprawić przycisk otwierania okna pasażera od strony kierowcy i przy okazji chciałbym wymienić głośniki,  jakis czas temu zakupiłem Pioneer TS-G1710F 280W 17cm i radio Pionka, które już mam zamontowane. 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 20:31, nitroo napisał:

Ale w czym masz problem kolego, bo nie rozumiem?

Z tego co czytam, nie da się zdemontować bez uszkodzenia tych spinek drzwi?

mam ledy w boczkach, ale po próbie przerobienia oświetlenia i dostania się do głośników z przodu (chce ije wymienić na 17 280w pionka) - ulamaly  mi się elementy mocujące/bolce (nie wiem jak to się nazywa) i musiałem klejem na gorąco podkręcić, ażeby się porządnie  trzymało :/

nie ma u mnie w mieście, gdzie aktualnie mieszkam serwisu, czy sklepu w którym mógłbym ów spinki/mocowania nabyć. 

Zastanawiam sie dlatego, czy jest sens próbować cokolwiek demontować, zeby nie skończyło się to tak, ze pourywam coś etc :/

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość serwisów ma już wysyłkę w ofercie... Także zamówić i brać się do roboty... W lato jak gorąco czasami się udaje zdemontować mi bez strat, ale im zimniej, tym łatwiej wylamac te kołki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dawid10691 napisał:

witam Ma ktoś link do tych spinek bo musiałbym się zaopatrzyć.

Mi zostało sporo, przy ściąganiu nie pękła ani jedna więc możliwe że nie będziesz nic potrzebował. Jak znajdę swoje spinki to mogę je wysłać gratis ale dopiero na wiosnę będę czyścił piwnice a leżą gdzieś w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 18:25, S1Przemo napisał:

A jak ta sprawa wyglada w cabrio chce zmienić audio i wygłaszać drzwi ale tu boczek wyglada inaczej

I jak poradziłes sobie z boczkiem cabrio? Tu nie ma zadnej zaslepki pod podłokietnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, korfus napisał:

I jak poradziłes sobie z boczkiem cabrio? Tu nie ma zadnej zaslepki pod podłokietnikiem

W cabrio jest sruba pod panelem szyb. Panel podważamy od zawiasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam się z prośbą gdyż rozebrałem wczoraj boczek drzwi kierowcy w celu regeneracji przełącznika opuszczania szyb. Widok jaki zastałem po rozebraniu zdziwił mnie gdyż ktoś musiał tam nieźle grzebać. Wydaje mi się że brakuje pianki?? Czym to ewentualnie zastąpić bądź okleić?

IMG_20201109_165616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kamil-vag napisał:

Kupić uzywke i uzupełnić. 

Ok, dzięki będę szukał. Tylko co trzeba być za mistrzem mechaniki i całość wyrzucić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2019 o 15:28, Malyszeek napisał:

nie ma u mnie w mieście, gdzie aktualnie mieszkam serwisu, czy sklepu w którym mógłbym ów spinki/mocowania nabyć. 

Proszę bardzo , link do spinek:

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 3,50 zł - Oryg spinka klips tapicerki drzwi Audi A3 A4 B6 B7 (8229546023). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

W dniu 30.09.2019 o 15:28, Malyszeek napisał:

Zastanawiam sie dlatego, czy jest sens próbować cokolwiek demontować, zeby nie skończyło się to tak, ze pourywam coś etc :/

Jak wcześniej demontowałeś tapicerkę i zamiast wymiany spinek na nowe przykleiłeś boczek do drzwi na klej to faktycznie teraz może być problem, wszystko zależy jak mocno on trzyma ...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest zdjąć boczek żeby coś nie urwać ?, u mnie poleciał jeden klips i link się przyda żeby zamówić kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...