Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie mega to sie prezentuje :) modzik na przyszły miesiąc już zaplanowany jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że z ori zderzakiem słabo to wygląda. Zdecydowanie lepsze jest połączenie ze zderzakiem z S4. Chodzi o kratki przy halogenach - całość wtedy lepiej się komponuje. Ale to oczywiście rzecz gustu...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A montował tą dokładke ktoś? Bo ja takową zakupiłem i na środku ma takie 2 bolce do montowania i je chyba trzeba wyrezać bo nie ma co robić dziury w zderzaku , i przykręcaliście normalnie na wkręty ? Czy maCie jakieś inne metody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

si ja te dwa bolce obciolem na rowno , a reszte na wkrecikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie o taka dokladke boicie a ja o zderzak, dzis kolejny raz podejchalem za blisko i mi sie rozleciala dokladka :P Juz tak wyglada ze szkoda gadac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowie odgrzewam kotleta :) chce zakupić sobie taka dokładeczkę. Powiedzcie mi czy bedzie jakaś różnica pomiędzy zakupem w ASO a na allegro: NOWA DOKŁADKA ZDERZAKA SEAT LEON CUPRA R 1ML805903 (4293196993) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - właśnie tą. Może ktoś u tego sprzedawcy nabywał i wypowie sie czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to nie wygląda ale jak dla mnie na s-linie robi lepszą robotę :wink:

I tu się z kolegą zgodzę.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam w drodze dokladke.

W B6 sline cos trzeba w niej docinac by dopasowac do zderzaka ? Keidys Mialem w S3 to muslalem przyciac te bolce co sa posrodku bo sie usmiech robil i po bokach delikatnie przyciac bo byla za dluyga.

 

Jak sie sprawa ma w zderzaku  eslajnowym b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno przycinasz bolce mocujące bo są ci niepotrzebne, dokładka jest też trochę dłuższa jak zderzak i jak założysz na auto to końcówki trzeba uciąć trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a montował ktos taka gumowa dokladke dostepna na allegro?

http://allegro.pl/gumowa-dokladka-zderzaka-spoilera-przedniego-250cm-i6617707408.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,  bolce mocujace wycinamy na równo czy nie do końca ? Bo są różne opinie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu obcinać "bolców", zdecydowanie lepiej jest wyciąć w zderzaku małe prostokątne otwory (nożykiem do tapet) i zatrzasnąć "bolce" w tych otworach - listwa lepiej się trzyma i nie odstaje. Resztę ładnie trzeba przynitować do zderzaka, ale bez podkładek!! , żeby przy ewentualnym krawężniku nie urwać listy razem ze zderzakiem. 

DSC_1455.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2014 o 21:40, Tomi_81 napisał:

Źle to nie wygląda ale jak dla mnie na s-linie robi lepszą robotę :wink:

Wiadomo ale i na zwykłym też się ładnie układa. 

7fc2958c4a24d99aa3993bc9d1a1140e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...