Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poleć swojego mechanika:)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry pomysł ale jeśli nikomu nie przeszkadza a mielibyście ochotę podzielić się namiarami na swojego, dobrego mechanika to byłbym wdzięczny. Ja akurat nie mam nikogo sprawdzonego dlatego tułam się po różnych nie mogąc znaleźć tego właściwego. Jest tu sporo osób i można by stworzyć fajną bazę przydatną dla wielu osób. Wiem, że jest dział z serwisami ale za wiele info tam nie ma. Jeśli zły pomysł to sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge polecić z czystym sumieniem elektronika (osoba prywatna)

radia,telewizory,telefony,laptopy, wymiana fisa jednym słowem wsio

http://a4-klub.pl/members/multis-73971/ :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spece od diesli Katowice Bogucice ul nie pamiętam Artur 602726395

mechanika bez elektroniki ogólnie robię u niego wszystko i zawsze jestem zadowolony Mikołów ul.Paprotek Adamczyk 501511471

Mam też od motocykli speca (długo pracował u Ratki) też w Mikołowie ale nie pamiętam adresu 661 664 851

btw dobry wątek bo jest taki ale na ogólnym a tu możemy wszystko w kupie mieć :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car-detailing , polerowanie, przygotowanie aut do sprzedaży (powołać się na turzola :)) --> Detailing kosmetyki samochodowe meguiars collinite poor boys, scholl concepts - MrCleaner Detailing Shop

Regeneracja tapicerek skórzanych (powołać się na turzola :)) --> Klinika Wnetrz | Renowacja skor samochodowych i meblowych | Główna

Regeneracja maglownic

F.H.U. MOTOR-TECH

Marek Kuderemski

GSM: 513 067 447, 500 684 338

ul. Nowokościelna 33

43-100 Tychy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Seata .... nie znam żadnego mechanika ... nigdy nie potrzebowałem :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

:grin:

dokładnie bo jak się seat zepsuje to trafia na złom :decayed:

Polecam Autoelektromechanika Seibel Adam, który mieści się w żorach na ulicy żeromskiego 12

https://plus.google.com/104617350127211409507/about?gl=pl&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

Piaskowanie rybnik - FHU MAGOR - piaskowanie, szkiełkowanie, lakierowanie, antykorozja, restaurowanie motocykli wojskowych

ktoś ze znajomych polecał, możesz sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna :decayed:

Prawdopodobnie a raczej na pewno oddaję felgi do gościa z Kato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klima i geometria potwierdzam,

z pozostalych dwóch nie korzystałem :wink:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

wszelakie naprawy, grupa VAG+mercedes

CARTECH MYSŁOWICE Damian Duda- Warsztat elektromechaniki, Mechaniki Pojazdowej, Serwis klimatyzacji, Specjalizacja Mercedes

pajda może potwierdzić, że gość godny polecenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Kwiecień - Sosnowiec, Dobrzańskiego 150

MECHANIKA SAMOCHODOWA Sosnowiec - MECHANIK w Sosnowcu - AUTO NAPRAWA

Głównie wulkanizacja, geometria, naprawy zawieszenia + tam jeszcze inne prace :good:

Chłopak robi porządnie i zna się na Audi (sam ma A6), polecam z czystym sumieniem. Z resztą wielu moich znajomych korzysta z usług jego warsztatu :good:

-----------------------------------------------------------------------

Klejenie szyb - pajączki, pęknięcia i inne czary mary z szybami :naughty:

Zakład na tym samym placu co warsztat Rafała :good:

Naprawa Pknitych Szyb Samochodowych - Autoszko TEDREX

Gość zna się na rzeczy jeśli chodzi o szyby i ręczę za jego umiejętności. Nie weźmie kasy jeśli uzna że efekt nie będzie zadowalający a w razie czego bez problemu rozpatruje reklamacje :good: Dodam że współpracuje z pewnym instytutem motoryzacji doświadczalnej i że miałem okazje widywać u niego prototypy pewnego włoskiego producenta samochodów zanim weszły do produkcji seryjnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Kwiecień - Sosnowiec, Dobrzańskiego 150

MECHANIKA SAMOCHODOWA Sosnowiec - MECHANIK w Sosnowcu - AUTO NAPRAWA

Głównie wulkanizacja, geometria, naprawy zawieszenia + tam jeszcze inne prace :good:

Chłopak robi porządnie i zna się na Audi (sam ma A6), polecam z czystym sumieniem. Z resztą wielu moich znajomych korzysta z usług jego warsztatu :good:

-----------------------------------------------------------------------

Klejenie szyb - pajączki, pęknięcia i inne czary mary z szybami :naughty:

Zakład na tym samym placu co warsztat Rafała :good:

Naprawa Pknitych Szyb Samochodowych - Autoszko TEDREX

Gość zna się na rzeczy jeśli chodzi o szyby i ręczę za jego umiejętności. Nie weźmie kasy jeśli uzna że efekt nie będzie zadowalający a w razie czego bez problemu rozpatruje reklamacje :good: Dodam że współpracuje z pewnym instytutem motoryzacji doświadczalnej i że miałem okazje widywać u niego prototypy pewnego włoskiego producenta samochodów zanim weszły do produkcji seryjnej :wink:

wg sprawdzonych opinii na necie powinno być ok :wink:

Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Podwozi Rafał Kwiecień opinie komentarze / Sosnowiec, Hubala Dobrzańskiego 150 / wymiana opon

drugie raczej też :wink:

sokal, pokaż się czasem na spocie - bedziesz bardziej wiarygodny dla nas, jak i my dla Ciebie

Poza tym, chyba niczym nie ryzykuesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

Wyjechali ... :whistling:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna :decayed:

Prawdopodobnie a raczej na pewno oddaję felgi do gościa z Kato :wink:

Czyli gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg sprawdzonych opinii na necie powinno być ok :wink:

Mechanika Pojazdowa Diagnostyka Podwozi Rafał Kwiecień opinie komentarze / Sosnowiec, Hubala Dobrzańskiego 150 / wymiana opon

drugie raczej też :wink:

sokal, pokaż się czasem na spocie - bedziesz bardziej wiarygodny dla nas, jak i my dla Ciebie

Poza tym, chyba niczym nie ryzykuesz :naughty:

Wystawiony tam negatyw za brak możliwości skontaktowania się przez telefon można uznać za wiarygodny, Rafał jest po prostu zarobiony i wiem jaki ma stosunek do napierda*ającego dzwonka telefonu w czasie gdy on w kanale grzebie pod autem :decayed: Dlatego trzeba czasem zadzwonić kilka razy a najlepiej podjechać osobiście i się umówić :wink:

Dzięki za zaproszenie :wink: Skorzystam :hi: Ale co do ryzyka to nie wiem, za duży nie jestem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelakie naprawy, grupa VAG+mercedes

CARTECH MYSŁOWICE Damian Duda- Warsztat elektromechaniki, Mechaniki Pojazdowej, Serwis klimatyzacji, Specjalizacja Mercedes

pajda może potwierdzić, że gość godny polecenia :wink:

potwierdzam, gościu dobry, tylko terminy odległe - mi ogarnia audi i seata żonki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w Bytomiu na Szombierkach warsztat Oriwol

Strona główna

polecam dostać się do Łukasza(własciciel) naprawdę dobry koleś, ale tak jak wyżej lepiej pojechać niż dzwonić bo często telefon leży gdzieś a on pracuje...

Na wszelkiego rodzaju mody polecam ich bo zajmują się modami na codzień, serie to przy okazji...

polecam również warsztat w Chorzowie, ul. Mazurska nie pamietam numeru ale tak na przeciwko byłej komendy policji. I pchać się do mechanika Kamila albo Sebastiana :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego lakiernika który zajmuje się również felgami... ale dobrego lakiernika :whistling:

moge polecić tego lakiernika co mi malował całą audi..... tylko czy chce Ci sie Pucek jechać koło Cieszyna :decayed:

Prawdopodobnie a raczej na pewno oddaję felgi do gościa z Kato :wink:

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy gości z Tarnowskich Gór (AluExpress) - Dogi malował u nich fele do S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...