Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poleć swojego mechanika:)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poszukuje jakiegoś speca od rozrządu gdzieś w Sosnowcu najlepiej

U mnie niebawem też się zbliża wymiana, przyłączam się do pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje jakiegoś speca od rozrządu gdzieś w Sosnowcu najlepiej

w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo )

41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679

Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje jakiegoś speca od rozrządu gdzieś w Sosnowcu najlepiej

w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo )

41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679

Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19"

Dobrze wiedzieć

Ładna nora, nigdy bym tam nie zajechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuje jakiegoś speca od rozrządu gdzieś w Sosnowcu najlepiej

w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo )

41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679

Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19"

moja tam serwisuje swojego fordzika i koles zna sie na rzeczy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat, ja ze swojej strony jak narazie nie polece nikogo, ale moze by sie przydal temat "Zły Mechanik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry temat, ja ze swojej strony jak narazie nie polece nikogo, ale moze by sie przydal temat "Zły Mechanik"

był kiedyś taki temat, ale wywiązała się mała awantura i temat zniknął :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę szczerze polecić Kontakt - Auto Danecki . Miałem tam robiony rozrząd i obserwowałem gościa który mi to robił a przy okazji innych mechaników i nie miałem żadnych zastrzeżeń do ich pracy i podejścia do napraw, dodam że jestem pod tym względem bardzo wymagający. Robią tylko auta z grupy VAGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś kto potrafi wyregulować przednie drzwi (lewe i prawe) ? Są opadnięte i powinny się lepiej zamykać; dodatkowo drażni mnie szum wiatru rozpoczynający się przy stosunkowo niewielkich prędkościach :/

PS. Byłem u trzech blacharzy i robili dobre miny do złej gry bo albo nie mieli zielonego pojęcia jak to zrobić albo mieli to w d*pie (Obstawiam i jedno i drugie)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu skorzystałem z oferty servisu klimatyzacji Strona Główna , której adres znalazłem na forum. Co prawda byłem z autem zony ale po niedzieli jade swoim.

I potwierdzam facet zna się na klimie. Poza obsługą zajmuje się także wszelkiego rodzaju naprawami i wszystkim co związane z klimatyzacją. Wszystko wyjaśnił o co pytałem. Za pełny servis klimy z uzupełnieniem czynnika, wpuszczeniem kontrastu i sprawdzeniem szczelności pod lampą UV i ozonowanie generatorem ozonu o wydajności 7000 mg/h (30 min) zapłaciłem 99 zł. I po takim ozonowaniu przynajmniej było czuć efekt. U mnie w aucie ma mi także wymienić dławik.

Poleciłem znajomym i już kilku skorzystało i także są zadowoleni. Także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi dobry pompiarz albo ogólnie spec od Diesli bo muszę sprawdzić wtryskiwacze i ogólnie cały układ paliwowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś ucichło więc... polecam 4GT AUTO WROCŁAWSKI - Home . Ustawili mi rozrząd (poprzedni spec źle ustawił przy wymianie :facepalm:), zrobili kompletne hamulce+ płyn, pompowtryskiwacze (mają zaprzyjaźniony zakład do którego wysyłają w celu sprawdzenia), oraz zawieszenie silnika i skrzyni biegów. Zakład posiada hamownię dzięki czemu mam wykres zanim pompki zostały zrobione, oraz po zrobieniu :) Jedyne czego raczej nie zrobią to elektryki. Gdyby któryś z kolegów mógł polecić jakiegoś w okolicy to byłbym wdzięczny (problem ze światłami mijania).

Pozdro ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kumpel oddał do AUTO DANECKI paska B6 z 2.0tfsi który zwiedził już pełno warsztaty i dopiero tutaj mu zrobili wszystko na tip top. czyli mozna polecic.

a ja od siebie moge polecic Diesel Service (mazanek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MrCleanara ostatnio oddalem X6 na pelna korekte.... wyszlo tak ze w srode auto idzie na poprawki .. zobaczymy czy zrobia tak jak obiecali. Dodam ze usluga kosztowala 2 tys zl.

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Ostatnio bylem na ogledzinach Audi A4 12000.00 PLN. Sosnowiec - otoMoto.pl tego samochodu czy ktos zna:)?

Znacie moze jakiegos mechanika znajacego sie na rzeczy, najlepiej z miernikiem lakieru, ktory moglby sprawdzic jego stan i ocenic ewentualnie realna wartosc samochodu?

po ogledzinach ( jestem laikiem w temacie mechaniki) doszedlem do wniosku, że silnik ladnie pracuje, biegi wchodza w miare dobrze zazwyczaj bez zadnych oporow ale 1 rzecz to kierownica, ciut ciezko chodzi i slychac dzwiek przy skrecaniu, jak by cos oporowalo, dzwiek przypominajacy zuzywajaca sie pompe wspomagania, tylko glosniejszy, mniej czysty i juz praktycznie od samego poczatku krecenia kierownica i budzacy niepokoj. Pan wlasciciel mowil ze regenerowal przekladnie kierownicza ale nie jest pewien czy mechanik zrobil to poprawnie.

Poza tym moje zastrzezenia wzbudzila troche blacharka, tylne nadola byly raczej szpachlowane kiedys w przeszlosci no i prawdopodobnie cale auto albo bylo lakierowane kiedys albo bylo pokrywane tym lakierem bezbarwnym, chociaz bardzo podejzanie nie wyglada. fotel pasazera wydaje sie ciutke bardziej zuzyty od fotela kierowcy (ale tylko minimalnie, dodam ze fotel kierowcy ma sterowanie elektryczne a fotel pasazera ma sterowanie analogowe-pokretla).

co sadzicie o tym aucie? ile jest ono warte? czy jest godne uwagi:)?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Ostatnio bylem na ogledzinach Audi A4 12000.00 PLN. Sosnowiec - otoMoto.pl tego samochodu czy ktos zna:)?

Znacie moze jakiegos mechanika znajacego sie na rzeczy, najlepiej z miernikiem lakieru, ktory moglby sprawdzic jego stan i ocenic ewentualnie realna wartosc samochodu?

po ogledzinach ( jestem laikiem w temacie mechaniki) doszedlem do wniosku, że silnik ladnie pracuje, biegi wchodza w miare dobrze zazwyczaj bez zadnych oporow ale 1 rzecz to kierownica, ciut ciezko chodzi i slychac dzwiek przy skrecaniu, jak by cos oporowalo, dzwiek przypominajacy zuzywajaca sie pompe wspomagania, tylko glosniejszy, mniej czysty i juz praktycznie od samego poczatku krecenia kierownica i budzacy niepokoj. Pan wlasciciel mowil ze regenerowal przekladnie kierownicza ale nie jest pewien czy mechanik zrobil to poprawnie.

Poza tym moje zastrzezenia wzbudzila troche blacharka, tylne nadola byly raczej szpachlowane kiedys w przeszlosci no i prawdopodobnie cale auto albo bylo lakierowane kiedys albo bylo pokrywane tym lakierem bezbarwnym, chociaz bardzo podejzanie nie wyglada. fotel pasazera wydaje sie ciutke bardziej zuzyty od fotela kierowcy (ale tylko minimalnie, dodam ze fotel kierowcy ma sterowanie elektryczne a fotel pasazera ma sterowanie analogowe-pokretla).

co sadzicie o tym aucie? ile jest ono warte? czy jest godne uwagi:)?

pozdrawiam

nie ten dział:wink:

http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-katowice-okolice-71030/

Zakup kontrolowany - Kupujemy auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam AUTO-SERWIS-KOMPLEX w Tychy na ul . Bp.Burschego 5 na terenie byłego Zegu :) Jest i lakiernia i blacharstwo i takze zajmuja sie cala mechanika i elektronika :P

Robia tanio i porzadnie :P tel. 511 329 029 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...