Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poleć swojego mechanika:)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie potrzebuję dobrego mechanika zarazem taniego wiadoma sprawa z okolic Cieszyna,wszystko fajnie ino już tracę nerwy i siły pacjent a4 b6 1.9tdi awx jeśli trzeba to podjadę na diagnozę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie znalazł do tej pory jeszcze nikogo to zapraszam do siebie. Podbij na Pw to obgadamy szczegóły - mam warsztat w Katowicach.BTW gdyby ktoś potrzebował naprawić coś w swojej audi lub innych VAG-ach to zapraszam. Pracuję w ASO a pop godzinach mamy z kumplem swój warsztat - tanio szybko i solidnie !!

Polecam Krzyśka i jego usługi. Miałem problem z przerywaniem pracy silnika w swoim avancie. Skuszony dobrymi opiniami z forum skontaktowałem się z nim i podstawiłem auto. Krzysiek cierpliwie podmienial czesci, testowal, sprawdzal, itd. Az w koncu znalazl. Przez caly czas byl dobry kontakt, a cena za usluge byla naprawde przyzwoita. Z pewnoscia bede korzystal z jego pomocy przy nastepnych okazjach.

Podpisuje się pod tym rękami i nogami. Krzysiek i jego koledzy to profesjonaliści, a do napraw używają fachowego sprzętu. Zwiedziłem w życiu sporo warsztatów i żałuję że Box Cars poznałem dopiero teraz. Solidna naprawa za przyzwoite pieniądze. Moje auto jeszcze nie raz zagosci w progach tego warsztatu. Szczerze polecam !!!

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Łukasz. Bardzo miło nam to słyszeć. Staram się aby każdy klient był zadowolony. Pochwal sie na forum autem bo naprawde jest czym aż chce się pracować przy tak zadbanym aucie.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje speca od klimatyzacji na terenie śląska. Na pierwszej stronie tego tematu polecana jest firma http://www.boss.slask.pl/homeCzy ktoś z Was serwisuje tam swoje auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz jechać do Staszka Bossa

Edytowane przez Pjotras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz jechać do Staszka Bossa

Właśnie od niego wróciłem i jak najbardziej polecam. Usługa wykonana fachowo i sprawnie, a ceny konkurencyjne. Poza tym właściciel ma sentyment do marki bo sam jeździ piękna s4 w sedanie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

znacie jakiś dobry warsztat, który ogarnia auta z instalacją LPG ? Problemy mam na PB ale auto z LPG. Najlepiej Tychy i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

znacie jakiś dobry warsztat, który ogarnia auta z instalacją LPG ? Problemy mam na PB ale auto z LPG. Najlepiej Tychy i okolice

Ja znam ale nie Tychy tylko Czeladź i jest tutaj na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

znacie jakiś dobry warsztat, który ogarnia auta z instalacją LPG ? Problemy mam na PB ale auto z LPG. Najlepiej Tychy i okolice

http://www.silesia-cars.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł ale jeśli nikomu nie przeszkadza a mielibyście ochotę podzielić się namiarami na swojego, dobrego mechanika to byłbym wdzięczny. Ja akurat nie mam nikogo sprawdzonego dlatego tułam się po różnych nie mogąc znaleźć tego właściwego. Jest tu sporo osób i można by stworzyć fajną bazę przydatną dla wielu osób. Wiem, że jest dział z serwisami ale za wiele info tam nie ma. Jeśli zły pomysł to sorki.

witam mogę polecic bardzo dobrego mechanika z czechowic ciężko z terminem ale czasami naprawdę warto poczekac 790802556 - Szczepan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuję namiar na dobrego mechanika w okolicach mysłowic. Szwagrowi zgasła a4 na autostradzie i musi się gdzieś sholować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie potrzebuję namiar na dobrego mechanika w okolicach mysłowic. Szwagrowi zgasła a4 na autostradzie i musi się gdzieś sholować.

Cartech Cmentarna 4 Mysłowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie warto oddać felgi do renowacji ? Chciałbym je jedynie wypiaskowac i pomalowac. . Z jakimi kosztami może się to wiązać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie warto oddać felgi do renowacji ? Chciałbym je jedynie wypiaskowac i pomalowac. . Z jakimi kosztami może się to wiązać ?

Jeśli tylko piaskowanie i malowanie to Oswobodzenia 50. Koszta zależne od rozmiaru ale w 4 stówkach się u Niego można zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...