Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poleć swojego mechanika:)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, PiterA4 napisał:

A w grupie bielskiej nie pytales?

Grupa Bielska Umarła, zero planów na spoty zero rozmów :( ktoś pytał ostatnio o mechanika tam - nikt nie odpisał.

Mi w sumie chodzi nie tyle co o mechanika a o wszystkich polecanych speców no ale to nic pilnego ,przeżyje póki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie obecnie warto serwisować klimę ? Do tej pory korzystałem z polecanego na forum autobossa z DG ale ostatnio ceny podniósł katastroficznie i szukam alternatywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Onyks napisał:

Panowie gdzie obecnie warto serwisować klimę ? Do tej pory korzystałem z polecanego na forum autobossa z DG ale ostatnio ceny podniósł katastroficznie i szukam alternatywy. 

Pytaj waskivw w Czeladzi.Z tego,co wiem i widziałem,to maszynę do klimy już ma i też to zaczął ogarniać:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopadła i mnie ta paskudna przypadłość B6... U kogo podkleje podsufitkę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie po wymianie rozrządu i wszystkiego co należy przy tym zrobić. Naprawa wykonana perfekcyjnie u kolegi  @Horneth z naszego forum A4. Krzysztof jest bardzo sympatycznym człowiekiem oraz wspaniałym mechanikiem. Ma bardzo duże doświadczenie w samochodach z grupy VAG. Sam jeździ również Audi. Bardzo polecam tego mechanika w Katowicach.


 
https://a4-klub.pl/profile/59692-horneth/

 

Edytowane przez Krytias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwież z czystym sumieniem mogę polecić Krzysia. 

Profesjonalne i żetelne podejście do klienta. 

Oby tak dalej! 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DamianPogoda napisał:

Szukam jakiegoś fachowca od dachów Audi A4 B6 cabrio

Danecki w Piekarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję dobrego elektryka (raczej forumowego magika niż warsztatu) który ogarnie zamki w a4 b6 sedan (nie świecą się lampki po otworzeniu drzwi oraz nie widać na fisie) oraz brak masy w zamku klapy (prawdopodobnie przerwana).

 

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu najlepiej w Katowicach, który dysponuje profesjonalnym sprzętem do odpowietrzania i wymiany płynu w układzie hamulcowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję mechanika i detailera do sprawdzenia i przygotowania samochodu do sprzedaży oraz poprawienia ewentualnych oznak korozji.

Pacjentem będzie Audi Q7 z 2007 roku.

Katowice +/- 25-30km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś dobry warsztat do sprawdzenia/regeneracji wtryskiwaczy z 2.5TDI AKE?

Jestem z Rybnika, słyszałem jedynie o Śmietanie z Kobióra (tam regenerowałem VP44 i jestem zadowolony), ale może znajdzie się ktoś inny, bliżej?

Edytowane przez Damian_1821
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...