Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poleć swojego mechanika:)


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie jest na śląsku jakiś zakład w którym można pewnie zregenerować turbinę ??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbotechnika imielin. 2 lata gw bez limitu km. Większość suszarek na miejscu maja na wymiane

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbotechnika imielin. 2 lata gw bez limitu km. Większość suszarek na miejscu maja na wymiane

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Również polecam. Oddawałem tam swoją suszarkę, ale skończyło się tylko na czyszczeniu elementów i wymiany uszczelnień. (Panowie dzwonili do mnie w ten sam dzień odnośnie stanu turbiny) Na drugi dzień miałem ją do odbioru :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę jakiegoś dobrego gazownika we Wroc?

Przydałaby mi się regulacja :>

Pozdr:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Dobrego elektryka:

Podłączenie pod kompa, sprawdzenie błędów, Naprawę autoalarmu, zamontowanie Pilota do centralnego zamka, wymiana FIS z 1/2 na Full, naprawa anteny i kilka innych. NA Terenie Sosnowca +25km. z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś dobry zakład gdzie wymienią turbinę ? Katowice Tychy okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Lekarz / Częstochowa, Ul. Sabinowska 85 (wjazd od Husarskiej)

by zetOne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiegoś ogarniętego mechanika od Audi VW konkretnie chodzi o zerknięcie na klapki kolektora przeczyszczenie itd byłem tutaj u mnie w okolicach ale powiedzieli mi że nigdy tego nie robili i widziałęm że nie chętnie chcieliby się za to zabrać masakra jakaś. wyczyściłbym kolektory te klapki EGR i ten nastawnik bo wali mi błędem od klapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam mechanika który jest w stanie sprawdzić ciśnienie na pompie wtryskowej, ewentualnie ją zregenerować, macie kogoś do polecenia ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kogoś, kto ogarnia wymiany liczników z mono na kolor w a4 b6 tdi i kogoś kto ogarnie wymianę licznika w a3 8p z "bez fis" na "fis :)

dzięki z góry! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam http://brocar.pl/ kompletny serwis a dodatkowo mają skład (zimowanie) opon.
Fachowa miła obsługa pełna gwarancja na naprawę, jak trzeba potrafią dobrze doradzić.
Przede wszystkim nie mają cen z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie namiary na mechaniora z okolic Katowic który uszczelni pompę vp37, oczywiście w normalnych pieniądzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz 606 438 266 u niego wymieniłem skrzynie biegów z automatycznej na manualną... Polecam tylko trzeba mieć swoje części

Lokalizacja

Bieruń woj. Śląskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoxCars zapraszamy na warsztat.

Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne , remonty silników , naprawy układów hamulcowych , wymiany rozrządów ( również wszelkiego rodzaju silniki napędzane łańcuchem ) naprawy układów wydechowych ( spawamy , naprawiamy , przerabiamy wydechy trudnodostępne ) przekładamy silniki ( często warsztaty nie chcą się tego podejmować ponieważ blokują sobie podnośniki a co za tym ucieka im zarobek... - my nie myślimy tego typu kategoriami... , diagnostyka VCDS , wulkanizacja , sprzęgła itp

Specjalizujemy się w grupie VAG lecz inne marki nie są nam obce. Naprawiamy również auta dostawcze - max auta pokroju Renault Master - na więcej nie pozwalają nam rozmiary warsztatu.

Ważną cechą naszej działalności jest możliwość odstawienia samochodu późnym popołudniem i odbiór auta tego samego dnia.

Kilku klubowiczów serwisuje u nas swoje samochody i myślę że potwierdzą nasze zaangażowanie aby nasi klienci byli szczególnie zadowoleni.

Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...