Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz sobie ułatwić drutem. Zaginasz go ,wkładasz w środek. Musisz zahaczyc i ciągniesz do góry

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio rozbieralem tylna kanapę. Z tym ze mam rozkładana i tych prowadnic nie wyciagalem. Zdjalem tylko plastik

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już walczyć z haczykiem z drutu. Bez szans. Ani drgnęło. Nie potrafię tego zweryfikować, ale podobno w B7 jest trochę trudniej niż w B6. Chyba zmienili prowadnice aby coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie ułatwić drutem. Zaginasz go ,wkładasz w środek. Musisz zahaczyc i ciągniesz do góry

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio rozbieralem tylna kanapę. Z tym ze mam rozkładana i tych prowadnic nie wyciagalem. Zdjalem tylko plastik

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Kolego w pierwszym poście masz zdjecie prowadnicy z B6 i B7. Z B7 juz jest trudniej wyciągnąć prowadnice bo ma dodatkowe zabezpieczenia. Drut sie juz na nic nie zda.

Wysłane z iPhone

Chyba rzeczywiście muszę poczytać jak się zabrać do ściągania tapicerki z tylnej kanapy, bo inaczej nigdy nie wyciągnę tych nieszczęsnych prowadnic. Inna sprawa, to temu, kto wymyślił takie rozwiązanie to chyba trzeba Nobla...aby tylko życie utrudnić użytkownikom. No albo aby dać zarobić ASO...

Dla pewności - czy na pewno ściągnę tapicerkę tylnego oparcia w takiej pozycji w której jest normalnie założona? Bo bez wcześniejszego wyciągnięcia prowadnic, ja jej nawet nie mogę ruszyć i nie mam dojścia do tylnej części.

Tutaj jakiś mistrz wyciąga prowadnice

https://www.youtube.com/watch?v=eubxRrmc2fw

W pierwszym poście wszystko jest opisane. Oparcie wyciągasz z auta i pózniej rób tak jak w pierwszym poście to prowadnice wypchniesz od środka.

:hi:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam kompletny srodek z a6 c6 avant. ile jest cwiczen zeby wsadzic to do a4 b7 tez w avancie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na "B7 Crew" albo lepiej poszukaj bo było juz na forum o tym a ten temat tego nie dotyczy. Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki shakal. rozbiórka tylnej kanapy 20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2018 o 20:41, jacam napisał(a):

dzięki shakal. rozbiórka tylnej kanapy 20 min.

👍

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi przyjdzie walczyć z przekładką pleców,tylko do siedzeń z a5, ktore chcę włożyć do b6. I właśnie takiego tematu szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...