Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz i Dzialanie ACC Adaptive Cruise Control Aktywny Radar 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Hex 0079b9 to dec 31161 czyli z hakiem(1 na końcu). Po zdjęciu CP działa Ok, póki co nie będę kombinował z kodowaniem. Udało się bez kalibracji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ACC zmieniłem zawieszeniena na gwintowane i ACC stracił kalibracje czy orientuje się czy zrobię to gdzieś na Śląsku czy tylko ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lunatick napisał:

Mam problem z ACC zmieniłem zawieszeniena na gwintowane i ACC stracił kalibracje czy orientuje się czy zrobię to gdzieś na Śląsku czy tylko ASO


Raczej o takie rzeczy szybciej odpowiedz dostaniesz na SPOTACH SLASKICH , Szukam serwisu .....a nie tu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam polifta z fabrycznym ACC. Czy to normalne że jak jadę za autem które zatrzymuje się, to po dojechaniu do niego, ACC wyłącza się i towarzyszy temu ostrzeżenie o bliskości poprzedzającego auta? Jak w takim razie używać ACC w korku, skoro on się wyłącza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACC wyłącza się poniżej prędkości 20km/h. Nie jest to system do jazdy w korku. W nowych a4 acc jest chyba z opcja stop&go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam system start/stop. Czy w aucie z ACC z 2014 roku można jakoś aktywować asystenta jazdy w korku? 

Edytowane przez juber1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, juber1981 napisał:

Mam system start/stop. Czy w aucie z ACC z 2014 roku można jakoś aktywować asystenta jazdy w korku? 

Tak jak napisał M4RK0, aktywny tempomat w A4 B8 nie działa poniżej pewnej prędkości i dlatego nie można nic aktywować żeby dojeżdżał do poprzedzającego auta w korku, taka funkcja pojawiła się dopiero w B9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam zegarów do radaru i do A4 nie ma na alledrogo prawie wogóle albo ceny z kosmosu i tu moje pytanie czy mogę zakładać z A5 bo są bardziej dostępne i w przystępnej cenie. Interesują mnie zegary poliftowe. Oczywiście wiem że muszę patrzeć czy są do diesela i kilometry zamiast mil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zauważyłem ze przestał mi działać ACC. Radar mam oryginalnie zamontowany (tzn przy zakupie w salonie już był ). Zaznacze ze do tej pory nie miałem z nim problemów. W poniedziałek podjadę do mechanika żeby zczytał błędy. Moje pytanie to: co może być przyczyną ze radar przestał działać? Czy może obecna pogoda? Za dużo soli na drodze? Może któraś z części jest bardziej podatna na uszkodzenia?  Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to chętnie wysłucham. Mój samochód to a4 b8 2010 rok 2.0 tdi avant 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pokazuje acc blocked jak pada deszcz, śnieg i się ubrudzi radar. zdarza się to dosyć czesto- tez tak macie czy to kwestia kalibracji na granicy błędu? Udało mi się założyć acc bez kalibracji w aso. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Małe szybkie pytanie.

ACC założone, CP ściągnięte, wszystko śmiga oprócz jednego nie mam menu w MMI 3G+

Jest tylko wyszarzona pozycja, a jak chcę w nią wejść to wyświetla się komunikat "Wybrany system chwilowo niedostępny"

ACC na drodze działa bez problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, wrclaguna napisał:

KODOWANE było w 5F ?  GREEN MENU

Tak, chyba że coś tam pokopałem.

Można prosić, co dokładnie w zielonym menu powinno być?

 

 

Edytowane przez tomo.td
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAJ FOTKI  co dokładnie zmieniałes z green menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się dzieje.

Wczoraj nie działało, dziś śmiga, a nie robiłem nic.

Grzegorz dzięki za zaangażowanie.

IMG_20190516_215009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...