Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bydgoszcz, Auto Rafmar


majkel_majki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Widze ze z kujawsko- pomorskiego mam pierwszy post, czyżby nie było u nas dobrych warsztatów :tongue4:?

Ale do rzeczy, robiłem auto w Rafmarze, co prawda nie A4 ale A2. Kupa elektroniki, kupa problemów, m.in wspomaganie i esp. Praktycznie od razu postawili właściwą diagnozę, opanowali wszystko i auto jeździ jak nowe. Widać że chłopaki znają się na tym co robią i przy tym nie traktują klienta z góry. Zresztą ilość klientów i klasa aut które tam trafiają mówi sama za siebie. Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to dosyć wysokie ceny ale naprawde warto wydać tą kasę niż jeździć po magikach po kilka razy. Mówię o diagnozie i naprawach elektroniki, nie wiem jak sprawa ma się w przypadku mechaniki, gdyż z tym do nich jeszcze nie uderzałem. Śmiem twierdzić że A2 zajęli się bardziej fachowo niż nasze ASO, które z autkiem nie poradziło sobie.

Warsztat znajduje się na ulicy Solnej 7.

Podsumowując, ze swojej strony szczerze i z czystym sumieniem polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chyba jednak przez te sześć lat od postu majkela_majki coś się z tym warsztatem porobiło złego, bo i owszem, po pewnych bólach udało im się zdiagnozować problem z padniętymi obrotami w moim silniku 2.0 ALT - cewka zapłonowa. Ale jak się okazało, nawet tego porządnie nie zrobili, bo po wymianie kostka w tej cewce nie była dobrze podłączona. Słabo Panowie, szczególnie na warsztat, który reklamuje się jako wyspecjalizowany w grupie Audi-VW!!! W każdym razie ja tam więcej już nie pojadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...