Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Ogranicznika drzwi od kierowcy


Grzesiek5621

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wertuje forum ale nie widze tu odpowiedzi jakiejs konkrentej na moje pytanie. Mianowicie chodzi mi o wymiare ogranicznika drzwi od strony kierowcy bo u mnie caly ten drut sie urwal i drzwi lataja i wiadomo zamykaja sie same i doporowadza mnie to do bialej goraczki ;) Mam audi A4 b5 95 rok jest to wersja przed liftowa naturalnie ;) Moje pytanie to czy da sie odkrecic ten ogranicznik caly od auta i drzwi bez sciagania drzwi ? Jedna srube odkrece od strony auta jak otworze drzwi a druga nie bo przeszkadza mi blotnik. I nie wiem czy jest jakis sposob? czy jedynie targac drzwi ? Albo lepiej sciagnac blotnik z przodu ? Dostane sie wtedy do tej sruby ? Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz do wymiany dolny zawias. Drzwi nie musisz ściągać tylko co najwyżej podeprzeć na czas wymiany. Zawias mocowany jest przy pomocy 4 śrub. 2 od strony drzwi i 1 od strony słupka odkręcisz bez problemu, pozostanie Ci tylko do odkręcenia ostatnia śruba, do której będziesz miał dostęp od środka samochodu po zdemontowaniu plastiku na dole słupka i odsunięciu kostki elektrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...