Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis audi we Wrocławiu lub okolicy


midoz

Rekomendowane odpowiedzi

Serio aż tak drogo? W sumie jak taką budę postawił na niebieskich szybach i podświetlany napis to musi spłacić gostek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecę Jetronika ale nie do "podstawowych" napraw ze względu na ceny... natomiast jeżeli chodzi o program do auta albo przygotowanie naprawdę czegoś mocnego to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę jeden serwis, szkoda czasu na jeżdżenie. Spokojnie, o rabat nie będę prosił przy wymianie paska czy czegoś.. każdy jest do kupienia, parę wizyt, trochę makaronu i będzie dobrze. Jedną rzecz dla do VAGa, jedną do Jetronika. Wiem, że znają się najlepiej na japońcach ale słyszałem o nich dużo dobrego, także poza Wrocławiem..

Ej a jak bieżące naprawy w Ecu Project?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RS-serwisie zauważyli wyciek gdzieś z okolic filtra oleju i zawołali 150 zł za mycie silnika w zimę gdzie były dość spore mrozy ;/ Nie zgodziłem się, kilka osób poleciło mi VAG serwis i tam się udałem. Drobne mycie elementu koszt 30 zł - okazało się, że przy wcześniejszej wymianie filtra mechanikowi trochę się wylało, nie wyczyścił i stąd ten zaciek - po przejechaniu ok 4 000 sucho jak pieprz. Teraz przymierzam się do wymiany rozrządu razem ze swapem pompy oleju. Aktualnie czekam na odp. z VAGu czy będą mieli czas i ew części. Czy ktoś z Was wymieniał pompę oleju z 2.0 TDI z felernymi wałkami wyrównoważąjącymi na pompę z 1.9 TDI gdzieś we Wrocławiu albo okolicy?

Co do warsztatu mogę też polecić chudowski autoserwis na Nowym Dworze. Nie wiem jak z bardziej skomplikowanymi rzeczami bo robili mi tylko sprawdzenie zbieżności, póżniej wymieniali mi tam płyn hamulcowy i zrobili serwis klimatyzacji. Warsztat nie wygląda jak ASO, ale chłopaki się przykładają do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100m to RS service a na spota nie przyjedziesz pod milenijny ??? :facepalm: Już nie wspomnę, że na forum jesteś od 2008r

Bylem raz pare lat temu to nikogo nie bylo :) teraz juz kiepsko z czasem zeby wyskoczyc w weekend na pare godzin :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Teraz przymierzam się do wymiany rozrządu razem ze swapem pompy oleju. Aktualnie czekam na odp. z VAGu czy będą mieli czas i ew części. Czy ktoś z Was wymieniał pompę oleju z 2.0 TDI z felernymi wałkami wyrównoważąjącymi na pompę z 1.9 TDI gdzieś we Wrocławiu albo okolicy?

...

.

wiem że u Lubonia takie tematy już przerabiali nie raz, ostatnio widziałem w A6 2.0 tdi

nie wiem tylko czy części Ci kupią czy sam musisz nazbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100m to RS service a na spota nie przyjedziesz pod milenijny ??? :facepalm: Już nie wspomnę, że na forum jesteś od 2008r

Bylem raz pare lat temu to nikogo nie bylo :) teraz juz kiepsko z czasem zeby wyskoczyc w weekend na pare godzin :/

Powiedz ze masz zakaz wychodzenia z chaty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100m to RS service a na spota nie przyjedziesz pod milenijny ??? :facepalm: Już nie wspomnę, że na forum jesteś od 2008r

Bylem raz pare lat temu to nikogo nie bylo :) teraz juz kiepsko z czasem zeby wyskoczyc w weekend na pare godzin :/

Powiedz ze masz zakaz wychodzenia z chaty:D

Rozgryzłeś mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponieważ ostatnie posty są już trochę stare, chciałam zapytać o jakieś nowe opinie dotyczące serwisu gdzie mogę oddać swoje A4 :)

Jestem świeżo po kupnie i mam do wymiany intercooler, jakąś uszczelkę przy silniku i wymiana leju. Czytałam tu o VAG Serwis - czy dalej polecacie? Słyszałam pozytywne opinie również o Ecu Project i AUTO - SERWIS na Krzywoustego? Co Wy na to?

Będę wdzięczna za info :)

Aaa, i jeszcze zapomniałam - chciałabym jeszcze wgrać polskie menu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem jakości i wiedzy, ja wciąż jeżdżę do Auto serwis Luboń (teraz się przenieśli na teren Agromy na Wyścigową).

W Ecu Project dawno nie byłem, to nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. W necie znalazłam właśnie różne opinie na temat Auto Serwis Luboń, ale wiadomo różnie to bywa również z tymi opiniami. Chociaż najwięcej pozytywów znalazłam właśnie o Ecu Project i Auto Serwis Marcin Krakowiak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, olinek i Ans serwisujemy w VAGSerwis. Nie polecam jedynie RS Serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałam auto do Ecu Project. Wymienili mi intercooler, zmienili olej i wszystkie filtry, zmienili język oprogramowania i inne drobne rzeczy po kupnie auta. Dodatkowo w innym serwisie usłyszałam że mam do wymiany EGR, więc również prosiłam o wymianę tego i pierwszy raz spotkałam się z serwisem gdzie mimo iż prosiłam o wymianę (ze względu na niby wcześniej zdiagnozowaną usterkę) usłyszałam że jest dobry i nie trzeba wcale nic wymieniać.

Cenowo również ok i widać było że znają się na rzeczy. Byłam bardzo zadowolona więc polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie we Wrocławiu

VAG serwis czy Luboń Serwis

Do zrobienia: plyn hamulcowy, wymiana klockow, moze i tarcze hamulcowe, filtr powietrza, test filtra czasteczek stalych, czyszczenie i wymiana klimatyzacji, wymiana oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...