Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis audi we Wrocławiu lub okolicy


midoz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.01.2013 o 22:39, Ans napisał:

Polecam Vag serwis zawsze i wszędzie, serwisuje na bieżąco już 2 audi u nich i nigdy sie nie zawiodłem

są na tarnogajskiej

VAG Serwis Wrocław | diagnostyka, naprawy bieżące, mechanika Co do vag serwis to oddałem na wymianę rozrzadu w a4 b6 3.0Asn i źle ustawili i nie przyjołem mają poprawić a skasowali mnie nieźle 2845zł

 

Edytowane przez Czarny2233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2013 o 00:35, ePasjonat napisał:

A Jetronic z Opolskiej? Ktoś coś? W tym VAGserwis mało miejsca i w ogóle buda taka klepana, na pewno są okej? Stoi przy nich dużo gratów nie z grupy VW, u Lubonia same Audi i VW zawsze jak jestem. To o czymś świadczy. Kto jest od wszystkiego ten jest do niczego ziomy.

Mi teraz poprawiają rozrząd bo źle ustawili synchronizacje w 3.0asn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2016 o 21:59, zarek27 napisał:

Wizyta w VAG Serwis umówiona. Zobaczymy jak to będzie.

Takie drobiazgi to każdy zrobi  hamulce olej sam wymieniać można ale coś grubszego to mogą nie podołać jak u mnie ?

Edytowane przez Czarny2233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Auto Service Luboń. Oto, dlaczego:

Panowie są niestety albo niekompetentni, albo są oszustami. Która odpowiedź jest prawidłowa - tego nie wiem i nie interesuje mnie to.
Rok temu odstawiłam im auto narzekając na potworny smród z klimy, który nie chce ustąpić mimo kilkukrotnego odgrzybiania. Podejrzewałam, że trzeba będzie wymienić parownik i panowie to potwierdzili.
W trakcie naprawy zadzwonili, że naprawa odrobinę się przeciągnie, ponieważ w przewodach jest masa zielonego szlamu i potrzebują czasu, żeby to wyczyścić. 
Pewnie prawda, bo śmierdziało nieziemsko. Następnego dnia wszystko super, problem się już na pewno nie powtórzy(!) ponad 2000 się należy.
Cena nie wiem czy wysoka czy nie, zależało mi na pozbyciu się kłopotu, i przed naprawą wiedziałam, ile to będzie u nich kosztować, więc ceny się nie czepiam. Na razie.
To teraz tak: wiosną tego roku (czyli gdzieś po 8 miesiącach) problem zaczął powracać. Po przegadaniu tematu z paroma osobami, które sie znają na samochodach, uznałam, że nie ma co wracać do Lubonia. Szkoda mojego czasu i pieniędzy.
Auto trafiło do gościa, który się specjalizuje w klimatyzacji. Po rozmowie telefonicznej już dobrze wiedział, co tam się dzieje, a po moim przyjeździe w ciągu 5 min. pokazał, że miał rację i pokazał mi w którym miejscu zbiera sie woda. Ciężko tego nie zauważyć.
Także panowie z Lubonia skupili się na usunięciu skutków, ale na usunięcie przyczyny zabrakło wiedzy/chęci/dobrej woli/a może wróci i więcej z niej wydoimy. Żałosne, panowie. 
"Ten model tak ma" - proszę panów, żaden model tak nie ma. Albo ma tak każdy, z którym sobie nie radzicie. Ja sama, gdybym tylko wiedziała, gdzie szukać, byłabym sobie w stanie do tego dotrzeć i zobaczyć. 
Proponuję zrezygnować ze specjalizcji w audi - nie macie pojęcia, czego się dotykacie.
Tl, dr: Panowie skroili mnie na ponad 2K na samo usunięcie skutków, pozostawiając przyczynę usterki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z takimi rzeczami się jeździ do speców od danej branży, a nie mechaników od wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę temat, jakiś dobry mechanik od takich rzeczy jak przeguby, polosie, elementy zawieszenia? Ktoś poleci kogoś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio trafiłem do Alex Warsztat na Buforowej i byłem bardzo zadowolony. Myślę, że w razie potrzeby jeszcze tam wrócę. Opinie na google też ma bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Szukam kogoś kto ogarnie sprawdzenie wtrysków w a6 3.0 tdi (podejrzewam, że leją ) i w razie czego zrobi to od A do Z bez ponownego wracania do tematu najlepiej Wrocław lub okolice 

Z góry dzięki za podpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Który warsztat proponujecie do montażu haka holowniczego? Którego producenta proponujecie? Oris, Brink, Westfalia a może cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj ori z modułami. Idzie dostać z demontażu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy i mam pewien dylemat, nie chce jechać do pierwszego lepszego mechanika na zrobienie logow/ diagnostyki komputerowej silnika i tu pytanie kogo możecie polecić. Audi a4 b6 1.9tdi avf, lokalizacja Wrocław. 
pozdro! Ps odkopuje temat mimo iż jest tu trochę propozycji, ale po 7latach mogło się pozmieniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braterska 6 warsztat kali, wiem, że 1.8t mają w małym paluszku ale zadzwon i zapytaj może 1.9tdi też robią. Generalnie to do klekota to pierwszy lepszy magik :P

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mateusz218 napisał:

Cześć, jestem tu nowy i mam pewien dylemat, nie chce jechać do pierwszego lepszego mechanika na zrobienie logow/ diagnostyki komputerowej silnika i tu pytanie kogo możecie polecić. Audi a4 b6 1.9tdi avf, lokalizacja Wrocław. 
pozdro! Ps odkopuje temat mimo iż jest tu trochę propozycji, ale po 7latach mogło się pozmieniać 

Tylko i wyłącznie CK-Project Kamil Czermiński, ul. Bardzka 30. Tel: 500 502 404. Powołać się na forum ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag serwis dalej dobrze chłopaki robią bo chce tam idąc furę prawdopodobnie wytarte gniazda pompowtryskow

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może kogoś do polecenia, kto doposaży samochód?

brakuję mi czujników parkowania (tył)

tempomatu 

A4 B9 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, weronika.s napisał:

A macie może kogoś do polecenia, kto doposaży samochód?

brakuję mi czujników parkowania (tył)

tempomatu 

A4 B9 2017

@kaju i Vag-Instal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...