Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4/S4/RS4 (Tuning)


Gość Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

nie wie ktoś gdzie można znaleźć taki grill??

kup chromowany i pomaluj środek na czarno, albo kup sobie raz do roku tasmę 3M i po każdej zimie wymieniaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup chromowany i pomaluj środek na czarno, albo kup sobie raz do roku tasmę 3M i po każdej zimie wymieniaj

dzieki stary za pomoc ale już jakiś miesiąc mam kameia ;) ale i tak miło że doradziłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup chromowany i pomaluj środek na czarno, albo kup sobie raz do roku tasmę 3M i po każdej zimie wymieniaj

dzieki stary za pomoc ale już jakiś miesiąc mam kameia ;) ale i tak miło że doradziłeś :)

Hehehe :D Dopiero teraz zauważyłem datę Twojego postu :mrgreen: Kierowałem się odpowiedzią Sline ;)

Cholera, dziś to ja jakiś rozgarnięty jestem - muszę się wyspać dobrze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, dziś to ja jakiś rozgarnięty jestem - muszę się wyspać dobrze

nie ty, tylko kolega sline, dołączył dzisiaj i usilnie próbuje nabić sobie postów nie zwarzając na ich daty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ty, tylko kolega sline, dołączył dzisiaj i usilnie próbuje nabić sobie postów nie zwarzając na ich daty :roll:

Kim Ty jesteś, że tak o mnie mówisz?? Jeśli uważasz że ilośc postów napisanych tutaj mnie wdowartościuje to sie mylisz... I nie sądze że możesz prawic mi takie komplementy posiadając 30 postów... A po za tym jeżeli przeszkadzają Ci moje posty to ich nie czytaj :???:

Zazdrośc-straszna rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz że ilośc postów napisanych tutaj mnie wdowartościuje to sie mylisz...

Ja tak napisalem ? :cool:

I nie sądze że możesz prawic mi takie komplementy posiadając 30 postów..

jakie komplementy ?

A po za tym jeżeli przeszkadzają Ci moje posty to ich nie czytaj

kazdemu przeszkadza kiedy wykopujesz stare smieci, patrz troche na daty postow kolego

Zazdrośc-straszna rzecz...

Ja nikomu niczego nie zazdroszcze, nawet SLRa i Enzo ziomkowi z Konstancina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sline napisał/a:

Jeśli uważasz że ilośc postów napisanych tutaj mnie wdowartościuje to sie mylisz...

Ja tak napisalem ? :cool:

sline napisał/a:

I nie sądze że możesz prawic mi takie komplementy posiadając 30 postów..

jakie komplementy ?

sline napisał/a:

A po za tym jeżeli przeszkadzają Ci moje posty to ich nie czytaj

kazdemu przeszkadza kiedy wykopujesz stare smieci, patrz troche na daty postow kolego

sline napisał/a:

Zazdrośc-straszna rzecz...

Ja nikomu niczego nie zazdroszcze, nawet SLRa i Enzo ziomkowi z Konstancina :wink:

STOP :evil:

chyba nie chodzi o to kto kiedy dolaczyl, ile ma postow itd....liczy sie co innego...jak dla mnie...fun z posiadania A4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Poczytałem to wszystko sobie i tak pomyślałem: dołączyłem niedawno (przedwczoraj) i też najpierw nie spojrzałem na daty postów odpisując na co ciekawsze... Jesli podpadłem komuś to sorki jestem (nie było to jednak z mojej strony działanie zmierzające do "nabijania postów").

Pozdro 4 all...

i jak napisła kolega Murzy - liczy się fun.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...