Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolor wnetrza a fotele


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie :) mam takie pytanko :) posiadam w aucie kolor swing wraz z fotelami :) wiadomo ciezko cos dostac w tym kolorze ale interesuje mnie wymiana samych foteli skora+ alcantara ale czarne bo ciezko dostac w kolorze swing takie ;/ jak to ogolnie by wygaldalo czy bedzie pasowalo czarne fotele plus reszta w kolorze swing :) dodam ze kierownice, galblke reczny oraz kokpit i reszte gornych elementow sa czarne czekam na wasze opinie pozdrawiam

coś takiego: http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/04/63/2914046372_6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. To całość masz teraz swing czy pomieszany swing z czarnym??? Tzn. Kokpit - góra czarna, górne części boczków też czarne?? Jeśli tak to ja bym się nie zastanawiał. Ja mam gorzej bo wszystko jest SWING :/

Niżej mój wątek.

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/zmiana-niektorych-elementow-wnetrza-kolor-249270/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swing mam pomieszany z czarnym czyli: kiera i obydowa kiery, mieszek i galka, reczny, kokpit oraz gory boczkow sa CZARNE ! Moze ma ktos foto w takim wlasnie zestawie jak ja ale z czarnymi fotelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim zestawieniu i tak fotele ori dawali swing. Ale ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Sam nie wiem czy nie założe kiery czarnej i do tego foteli czarnych a mam całosć swing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mam tak samo tylko ze fotele materialowe :)

20121006_133901.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl fotka zapozyczona od kolegi z forum

moze ktos jeszcze wypowie sie co mysli o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy od gustu, jednym się będzie podobać innym nie.

Ja bym zakładał czarna alkantare i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki srodek jak u Ciebie.Gora czarna doly swing.Mysle ze czarne stolki beda pasowaly.Do tego zaloz oslone recznego czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, temat ciut stary, ale nie ma sensu zakładać nowego. Mam pytanie co do wnętrza, już jakiś czas pomykam A4 B6, jestem mega zadowolony, ale cały czas nurtuje mnie pytanie, czy jest możliwe takie ustawienie kolorów wnętrza, a mianowicie, fotele, podsufitka, wykładzina boczki są jasne, beżowe, a deska, kierownica i tunel środkowy czarny ? Tak może być, czy ktoś coś grzebał ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...