Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż wentylowanych siedzeń A4 B8 2007-2011


darecy

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, a tak btw czy 350 pln za sciagniecie tej blokady to normalna cena? czy chcą mnie orżnąć? :naughty:

Co serwis to rózne ceny :wink: ale tak biorą 160-400 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ściągnąłem ochronę komponentu, bez tego zupełnie nie chciał ruszyć, nie mam niestety mmi, w vcdes-ie brak podpowiedzi, nie wiedziałem jak zaprogramować, przełożyłem na dwustrefowy od przedlifta i wszystko działa, oczywiście jak jedna strefa, błędów nadal od cholery - 12:decayed:

czy po przełożeniu panelu 2strefowego od przedlifta cokolwiek działa bez sciagniecia CP ? wpadł mi w ręce taki panel móglbym sobie zalozyc, ale w ASO maja czas dopiero za tydzien a nie chcialbym jezdzic bez klimy. pzdr

Jesli założymy przedliftowy panel dwustrefowy do klimy jednostrefowej? jak to bedzie działać? wtyki są te same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ściągnąłem ochronę komponentu, bez tego zupełnie nie chciał ruszyć, nie mam niestety mmi, w vcdes-ie brak podpowiedzi, nie wiedziałem jak zaprogramować, przełożyłem na dwustrefowy od przedlifta i wszystko działa, oczywiście jak jedna strefa, błędów nadal od cholery - 12:decayed:

czy po przełożeniu panelu 2strefowego od przedlifta cokolwiek działa bez sciagniecia CP ? wpadł mi w ręce taki panel móglbym sobie zalozyc, ale w ASO maja czas dopiero za tydzien a nie chcialbym jezdzic bez klimy. pzdr

Jesli założymy przedliftowy panel dwustrefowy do klimy jednostrefowej? jak to bedzie działać? wtyki są te same?

Będzie działac jak klima 1 strefowa, wtyki są te same, błedów w klimatronicu będziesz miał 12 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bede zmieniał temperature w "lewej" strefie :polew: to w prawej tez sie analogicznie zmieni ? chodzi mi o wyświetlanie?

No i Cp napewno, jakby ktos miał to kupie ....

Będę miał do sprzedania, ale musisz zaczekać, mam fajnie zrobiony bo gałeczki są z polifta i doklejony panel piano z polifta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli miałem zwykle fotele i zmieniłem na takie z regulacją lędzwi. Jakie potrzebuje gniazda pod fotel by podłączyć? I czy w tej wtyczce jest też pakiet oświetlenia czy to jest kolejna kostka?

Takie rzeczy w DZIALE CZĘSCI znajdziesz , wystarczy poszukać :wink: ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-127/kostki-pinami-fotelami-253583/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do wymiany zwykłych czarnych siedzeń, kanapy i boczków na cos bardziej wyrafinowanego (skóra lub alcantara), mam Sedana A4/B8 2011 klima dwustrefowa; 8K0907063N Moduł Elektryki i 8K0907064CC moduł komfortu.

1. Czy komplet z Allroad'a/2011 bedzie pasował do Sedana?

2. Czy siedzenia tylko z elektroniczna regulacją lędźwi (bez grzania, wentylacji i pamięci) mają własne sterownik pod fotelem, czy jest tam sama elektryka?

3. Co trzeba sprawdzić aby Airbag'i pasowały - nie chciałbym przekładać :-(

4. Czy przy takiej wymianie trzeba ściągać CP? Z teksu widzę dla dla zwykłej dokładki elektryki foteli tylko zasilanie i ewentualnie QQ1.

Jakieś generalne uwagi na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima w allroad jest taka sama jak w sedanach i avantach.

Do siedzeń z regulacja dochodzi tylko zasilanie, grzanie obsługiwane jest przez moduł centralnej elektryki ( klimatronik tylko daje sygnał do modułu CE), a juz przy wentylacji i pamięci siedzenia mają własne moduły.

Jeżeli siedzenie jest z innej b8 to airbag będzie ok

Jeżeli kupisz siedzenia tylko z regulacja omija Ciebie CP,

Przy grzaniu juz trzeba zmienić klimatronik gdzie jest ochrona komponentu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupisz siedzenia tylko z regulacja omija Ciebie CP,

Przy grzaniu juz trzeba zmienić klimatronik gdzie jest ochrona komponentu :/

Oraz Moduł Centralnej elektryki bo chyba nie wszystkie obsługują grzane dupki z tego co pamietam, ale moge sie mylić, i tutaj wtedy także do zdjecia Ochrona komponentu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np:

- 8K0 907 063 N (Nie obsługuje grzanych foteli)

- 8K0 907 063 C (Nie obsługuje grzanych foteli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie literki sterowników MCE09 które obsługują to podczepię listę na 1 poście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle sobie życzą za kilka minut roboty

inter-welm Bielsko - 350

Noma2 Katowice - 400

:decayed:

Noma 2; Katowice, Kościuszki - 230zł z VAT dla B8/2011 dla wszystkich sterowników - takie informacje uzyskałem telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie sa ceny niestety :kwasny:

Nalezy pamietac ze ASO też płaci za ON LINE ( wszystko zalezy od nabitych jednostek ) takiemu cuś jak GEKO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Prośba o pomoc - odpowiedź na kilka pytań. Przeczytałem cały wątek, ale nadal nie jestem pewien i wolałbym nie ponosić niepotrzebnych kosztów. Otóż:

- Moja obecna sytuacja: Fotele NIEgrzane, z elektryczną regulacją lędźwi, klima 3-strefowa.

- Chciałbym co najmniej (wariant 1): Na przednich fotelach dołożyć grzanie (w sensie - zamienić fotele).

- Optymalnie chciałbym (wariant 2): Wymienić fotele przednie na elektryczne, z pamięcią, grzaniem i wentylacją.

Wariant 1 - moje pytania:

- To co będę na pewno musiał zrobić, to wymienić moduł klimatronic'a + fotele. Czy moduł CE też będzie do wymiany?

- Czy moduł klimatronic'a pasuje od po-liftowego bez większych 'kombinacj' w takim przypaku? Czy będą jakieś błędy?

Wariant 2 - moje pytania:

- Będę musiał dokupić jeszcze panel do pamięci na drzwi. Czy coś jeszcze będzie do dokupienia?

- Czy w takiej wersji moda będą jakieś super-problemy (widziałem, że kodowanie to prawdziwe wyzwanie...)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...