Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Koło dwumasowe oraz sprzęgło do 2.0 TDI CR


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś zamawiał już na sprzegła24? czy ten zestaw oni mają ori z nabitymi numerami serwisowymi i znaczkiem audi? luk i sachs mają tą samą wytrzymałość na NM? z tego co widzę są inaczej zbudowane,

https://www.sprzegla24.pl/produkt/zestaw-sprzegla-z-kolem-dwumasowym-audi-0b1105266ag/61576

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. No ja zamawialem LUKa u nich i nawet do Norwegii mi wysłali także ja jestem z nich zadowolony. Zestaw na pierszy montaż, jakość bardzo dobra. Z czystym sumieniem moge ich polecić, a i ceny maja rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pimpam napisał:

Hej. No ja zamawialem LUKa u nich i nawet do Norwegii mi wysłali także ja jestem z nich zadowolony. Zestaw na pierszy montaż, jakość bardzo dobra. Z czystym sumieniem moge ich polecić, a i ceny maja rozsądne.

A program (chip) jakiś masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kupiłem od nich zestaw luka za 2789zł, niby znaczki audi i numery serwisowe są nabite, w poniedziałek montaż, zobaczymy jak to będzie chodziło, ja mam 211ps 424nm przy 2900 obrotach

 

IMG_20180425_111911.jpg

IMG_20180425_111922.jpg

IMG_20180425_111948.jpg

wykres.jpeg

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, inhosik napisał:

 

kupiłem od nich zestaw luka za 2789zł, niby znaczki audi i numery serwisowe są nabite, w poniedziałek montaż, zobaczymy jak to będzie chodziło, ja mam 211ps 424nm przy 2900 obrotach

 

IMG_20180425_111911.jpg

IMG_20180425_111922.jpg

IMG_20180425_111948.jpg

wykres.jpeg

Zdecydowałeś się na LUKA

Czym się różni :

https://www.sprzegla24.pl/produkt/zestaw-sprzegla-z-kolem-dwumasowym-luk-600014400/26543

od

https://www.sprzegla24.pl/produkt/zestaw-sprzegla-z-kolem-dwumasowym-audi-0b1105266ag/61576

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tańsze jest z polskiej dystrybucji bez wybitych znaczków audi, to droższe jest już skręcone przez luka ma numery serwisowe audi i znaczek, po rozmowie ze sprzedawcą oznajmił mi że jest to jakość na pierwszy montaż, ściągaja to niby z Niemiec bez pudełek, daja pudełko zastępcze. Z tego co widzę docisk dali mi o numerze 0CS141117f. Nie wiem czy to czasem nie z polifta docisk albo nawet z a4 b9. Przyjrzę sie w poniedziałek dokładniej i zobaczę jakie numery sa na tarczy

Edytowane przez inhosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka to mam koło dwumasowe do CGLC w idealnym stanie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowe sprzęgło z dwumasa. Sachsa. Program na 172km i 372Nm. Na sprzęgłe zrobione 20000km a na programie jakieś 12000km. Dzisiaj zaczęło slizgac jak głupie na 4,5,6 i raz slizglo na 3. Czy wymiana samego docisku na performance pomoże? nie uśmiecha mi się po półtora roku wywalić znowu 4000zl. Jakieś rady ? Silnik CAGC. Za 2 tygodnie będę w Polsce i chciałbym to poprawić. Z góry dzięki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam docisk. Tylko nie wiadomo co z tarcza skoro już się ślizgała trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2016 o 21:38, kobuzzz napisał:

Koledzy proszę o ocenę tej dwumasy... bo jednak mocno ona roztelepotana jest....

 

Kupiłem zestaw LUK i ma takie same luzy , czy to jest normalne ? Czy Twoje sprzęgło działa poprawnie?

Edytowane przez fafiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich,

Nie zakładałem nowego tematu bo wiąże się z tu opisywanym. Mam A4 B8 avant 2009 rok 2.0 TDI 143 CAGA. Kupiłem go stosunkowo nie dawno ale mam problem chyba ze sprzęgłem. 

Przy ruszaniu na jedynce szarpie w końcowej fazie puszczania sprzęgła, na wolnych obrotach też wyczuwam drgania całego auta. około 20 tyś km temu poprzedni właściciel wymieniał kompletne sprzęgło i dwumasę (nie pamiętał jakiej firmy).

Podejrzewam, że moim problemem na pewno jest sprzęgło. Czytałem, że sprzęgła do B8 są jakieś wadliwe. Czy można założyć jakiś inny zestaw (np od B9 lub coś innego) aby być pewnym, że znowu po 20 tyś nie zacznie szarpać.

Może ma ktoś doświadczenie bo  są to spore wydatki. 

Nie zamierzam robić programu (obecnie seria) ale chciałbym być pewien tego podzespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2019 o 08:59, buga10 napisał:

WItam wszystkich,

Nie zakładałem nowego tematu bo wiąże się z tu opisywanym. Mam A4 B8 avant 2009 rok 2.0 TDI 143 CAGA. Kupiłem go stosunkowo nie dawno ale mam problem chyba ze sprzęgłem. 

Przy ruszaniu na jedynce szarpie w końcowej fazie puszczania sprzęgła, na wolnych obrotach też wyczuwam drgania całego auta. około 20 tyś km temu poprzedni właściciel wymieniał kompletne sprzęgło i dwumasę (nie pamiętał jakiej firmy).

Podejrzewam, że moim problemem na pewno jest sprzęgło. Czytałem, że sprzęgła do B8 są jakieś wadliwe. Czy można założyć jakiś inny zestaw (np od B9 lub coś innego) aby być pewnym, że znowu po 20 tyś nie zacznie szarpać.

Może ma ktoś doświadczenie bo  są to spore wydatki. 

Nie zamierzam robić programu (obecnie seria) ale chciałbym być pewien tego podzespołu.

chyba poprzedni wlasciciel nie byl szczery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie będę wnikał jaki był poprzedni właściciel ale doradzcie mi co założyć żeby było ok i żebym sie nie martwił przez dłuższy czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komplet sprzęgła z dwumasą LUK od do auta A4 B8 2.7 190KM będzie pasował do mojego (2.0 tdi cagc). Myślę, żby założyć mocniejsze sprzęgło bo w planach jest chip na 170 KM

Ktoś zaproponował kompletne sprzęgło właśnie takie lub od cglc (170KM).

Będzie to wszytsko grało?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, buga10 napisał:

Czy komplet sprzęgła z dwumasą LUK od do auta A4 B8 2.7 190KM będzie pasował do mojego (2.0 tdi cagc). Myślę, żby założyć mocniejsze sprzęgło bo w planach jest chip na 170 KM

Ktoś zaproponował kompletne sprzęgło właśnie takie lub od cglc (170KM).

Będzie to wszytsko grało?

 

do cagc cagb caga caha pasuje p&p sprzęgło od cglc jest duzo mocniejsze od seryjnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od cglc zamowilem cały komplet oraz łożysko igiełkowe do koła zamachowego z aso. Coś jeszcze potrzebuje aby wymienić? Napewno olej i to będzie wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, buga10 napisał:

Właśnie od cglc zamowilem cały komplet oraz łożysko igiełkowe do koła zamachowego z aso. Coś jeszcze potrzebuje aby wymienić? Napewno olej i to będzie wszystko. 

uszczelniacz na wał ale jak bedzie sucho to oddasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw sprzęgła potrzebuję do audi a4 b8 120kw 163km? i jakiej firmy najlepiej wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...