Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB


mareqww

Rekomendowane odpowiedzi

wg. Ciebie przepłaciłem ale wg. mnie absolutnie nie ;). Badziewia nie załozyłem ;P

Pasek Conti - 66zł

Rolka napinająca Ruville -138zł

Pompa Ruville - 112 zł

Napinacz gaz Ruville -228zł

Nie wiem gdzie znalazłes taki komplet za 340zł, ale jak bede szukał czesci to zgłosze sie do Ciebie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. Ciebie przepłaciłem ale wg. mnie absolutnie nie ;). Badziewia nie załozyłem ;P

Pasek Conti - 66zł

Rolka napinająca Ruville -138zł

Pompa Ruville - 112 zł

Napinacz gaz Ruville -228zł

Nie wiem gdzie znalazłes taki komplet za 340zł, ale jak bede szukał czesci to zgłosze sie do Ciebie.

pozdrawiam

Widzisz gdzieś tam na zdjęciu pompe wody?:whistling: W zakupie ten zestaw kosztuje 340zł + pompa wody 100zł z groszami. I nie twierdź że INA to badziew bo robi na pierwszy montaż roki do Audi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz gdzies , ze napisałem ze INA to badziew ? Czytaj ze zrozumieniem.Po drugie INA bardzo czesto jest w opakowaniach Ruville. Do tego doliczysz pompe wody i wysyłke i tak Ci wyjdzie ponad 500zł ;D

Podeslij choc jedną oferte za te pieniądze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już doliczyłem i razem jest 440zł :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podam bo to ceny wyciągnięte z programu z jednej hurtowni. Ten zestaw o którym piszę kosztuje 300zł w zakupie. patrząc po ruville faktycznie wychodzi więcej w granicach 360zł + pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sam widzisz, ze ceny są rózne, a druga rzecz to jest to ze patrzysz na ceny po sporych rabatach dla Ciebie, ale czy Ja czy ktos inny kupując nie koniecznie takie ceny dostanie. Co do allegro to juz sie wogole nie wypowiadam.

pozdrawiam i dzieki za miłą rozmowe ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie. Posiadam Audi A4 B7 2005r. Silnik 1.8T 120 kW. Wyczytałem w książce, że rozrząd był wymieniony przy 168tyś aktualnie mam 227 tyś, Po ilu km powinna być wykonana kolejna wymiana?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam zamiar oddać autko na rozrząd wiec powiedzcie mi co kupić i jakiej firmy bo czytam tu i nie do końca wiem co brać...audi a4 b6 1.8t....

Jakie części dokładnie ( chętnie jakiś adres skąd kupić )

I w jakiej cenie szukać robocizny?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej masz nick różowego koloru - napisz pw w tej sprawie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję lekko temat :D

Mam pytanko, Czy podczas wymiany rozrządu wymienia się także napinacz ? nr. 058109088

Bo kupiłem audi które miało wymieniany rozrząd 10 tys. km temu i na rozgrzanym silniku słychać szumi łańcuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilą zadzwoniłem do Audi Warszawa Połczyńska i Pan po podaniu mu VINu powiedział, że wymiana w a4 b6 1.8t 2004 BFB, ja mam 163 konie jest co 180 tys kilometrów. Trochę mnie zamurowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest albo co 5-7 lat. Ostatnio wymieniałem rozrząd w takiej 1.8t i był jeszcze ori rozrząd z 2001, prócz paska oczywiście, który przejeździł ponad 211 tys i nie wykazywał żadnych oznak zużycia. Na zamiennikach nie ryzykowałbym więcej jak 100tys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie przymierzałem do wymiany, poprzedni właściciel zrobił 165 tys i pasek był fabryczny. Teraz mam 222 tys czyli blisko 60 tys przelatałem i myślałem nad zmianą. Pasek mam Gates.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wymieniony rozrząd w aso w DE przy 180 tyś w.2014 r,Teraz mam najechane 195 tyś.czyli (całe g...) przebiegu jest 15 tyś wiec będzie 5 lat od wymiany i co teraz wypada wszystko wymieniać po 5 latach ? czy wystarczy wymienić ten niby starzejący się pasek.Zastanawia mnie jeszcze jedno odnośnie upływu od 5-7 lat ? Ok.jeśli to jest takie ważne i ten pasek naprawdę się starzeje to dlaczego na pasku nie ma informacji o dacie produkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...