Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnej to raczej nie dadzą bo to nie wycinanie nerki tylko badanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w październiku robiłem rezonans córze.. dostała od anestezjologa gupiego jasia i wszystko poszło gładko .. ona ma 6 lat także nie byłaby sobą żeby tyle wytrzymać w bezruchu ..

dzieciaczki się "pacyfikuje" z założenia by nie musiały "tam" się bać :wink:

a Ty se raggaman weź na luz...załatw jakieś stopery do uszu...kilka pln w aptece....

kładziesz się zamykasz oczy...myślisz o imprezce w BT i 15 minut zleci moment....szkoda się faszerować prochami z powodu potrzeby polerzenia chwilę w bezruchu

prochy niszczą wątrobę....

btw barki się robi szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, weź ze sobą białe rękawiczki i czuj się jak za dawnych dobrych lat na dyskotece techno - pełny trans :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz powiedzieć lekarzowi żeby dał ci coś na uspokojenie przed badaniem?

Ragga może woli coś czego w szpitalu nie mają :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty se raggaman weź na luz...załatw jakieś stopery do uszu...kilka pln w aptece....

kładziesz się zamykasz oczy...myślisz o imprezce w BT i 15 minut zleci moment....szkoda się faszerować prochami z powodu potrzeby polerzenia chwilę w bezruchu

prochy niszczą wątrobę....

btw barki się robi szybko :wink:

Ni wu ja nie dam rady... dzwoniłem badanie robi się 30 minut jeśli pacjent spokojnie leży :kwasny:

A nie możesz powiedzieć lekarzowi żeby dał ci coś na uspokojenie przed badaniem?

Ragga może woli coś czego w szpitalu nie mają :grin:

Dopiero co dzwoniłem..nic nie dają .. " musi sam sobie Pan coś zorganizować 1,5 godziny przed badaniem " :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, weź ze sobą białe rękawiczki i czuj się jak za dawnych dobrych lat na dyskotece techno - pełny trans :decayed:

Te no właśnie chodzi o to by się w środku nie gibał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, weź ze sobą białe rękawiczki i czuj się jak za dawnych dobrych lat na dyskotece techno - pełny trans :decayed:

Te no właśnie chodzi o to by się w środku nie gibał :decayed:

Nawet głębsze oddechy nie są wskazane :facepalm:

Trochę lipa, że płacąc prywatnie pięć stów nawet głupie jaska nie dostaniesz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz dobrego lekarza rodzinnego to biegnij do niego i powiedz co i jak. jeśli nie to szukaj pierwszego lepszego psychiatry prywatnie.

niestety, bez recepty sobie nie ulżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro piątek, nie dam rady ogarnąć psychiatry :grin:

Pojadę do apteki..może mi coś poradzą fajnego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewaj się cudów, ale jak to mówią "lepszy rydz niż nic", swoją drogą nie masz kogoś w rodzinie, wśród znajomych kto cierpi na ciężką depresje, jakąś nerwice czy coś w tym stylu?

ewentualnie idź do tego lekarza pierwszego kontaktu, jak nie możesz sam to podeślij kogoś z rodziny - wydaje mi się, że nie powinno być problemu z przepisaniem czegoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melise sobie zaparz na uspokojenie, albo buszka :decayed:

ogólnie to chyba zmienili juz te zacofane aparaty co "na twarzy" leżą, i teraz to taka obręcz i łóżeczko jak w aureoli.. na takim byłem, ale nie wiem jak u Ciebie to wygląda... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą nie masz kogoś w rodzinie, wśród znajomych kto cierpi na ciężką depresje, jakąś nerwice czy coś w tym stylu?

Nerwicę mam ja..ale nieleczoną :grin:

Lekarz rodzinny na bank mi nie przypisze draga na banie :thumbdown:

melise sobie zaparz na uspokojenie, albo buszka :decayed:

ogólnie to chyba zmienili juz te zacofane aparaty co "na twarzy" leżą, i teraz to taka obręcz i łóżeczko jak w aureoli.. na takim byłem, ale nie wiem jak u Ciebie to wygląda... :whistling:

Po melisie to ja mogę się jedynie wylać :decayed::wink:

Buch odpada bo nie jaram..jestem przeciwnikiem narkotyków wszelkich !

U mnie ostatnio była taka blaszana trumna gdzie miałem głowę na podstawce, do tego zakładali mi taką klatę na twarz i wsuwali w ten przepierdolony metalowy korytarz gdzie miałem parę cm do sufitu :facepalm::facepalm: Ja pier**le na samą myśl mi mokro :decayed:

Jaka aparatura będzie tym razem to nie wiem...ale ostatnio to komuna była ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kupić ten afobam co pisałem, w niektórych aptekach nie przejmują się receptami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz od pasa w dół możesz być poza urządzeniem? Skoro bark... no to weź tam mrugnij pielęgniareczce jakiejś niech się Tobą zajmie odpowiednio :grin::decayed:

Ja miałem jakiś tam rezonans kiedyś i na lajcie... ale ja robiłem w Klinice na Kunickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

U mnie ostatnio była taka blaszana trumna gdzie miałem głowę na podstawce, do tego zakładali mi taką klatę na twarz i wsuwali w ten przepierdolony metalowy korytarz gdzie miałem parę cm do sufitu :facepalm::facepalm: Ja pier**le na samą myśl mi mokro :decayed:

Jaka aparatura będzie tym razem to nie wiem...ale ostatnio to komuna była ..

plastikowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...