Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

.....

U mnie ostatnio była taka blaszana trumna gdzie miałem głowę na podstawce, do tego zakładali mi taką klatę na twarz i wsuwali w ten przepierdolony metalowy korytarz gdzie miałem parę cm do sufitu :facepalm::facepalm: Ja pier**le na samą myśl mi mokro :decayed:

Jaka aparatura będzie tym razem to nie wiem...ale ostatnio to komuna była ..

plastikowy :wink:

Mój błąd..ale jebało tam chłodem jak na syberii :facepalm:

A nie to nie ;P

Zamiast pchać się w chemiczne psychotropy, lepiej się lekko spalić.

Jasne... wolę żeby mi przez 3 godziny ściekała ślina po kołnierzu niż żebym siedział i ujwie co się działo ze mną :wink: Trawa mnie nie kręci ..reszta dragów też nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeden rezonans i ledwo dotrwałem do końca. Mówiłem o tym lekarzowi gdyż czeka mnie drugi i powiedział, że są już "otwarte" rezonanse, ponoć jest taki we Wrocławiu ale trzeba by podzwonić i poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kupić ten afobam co pisałem, w niektórych aptekach nie przejmują się receptami.

Wiem..mam taką jedną aptekę gdzie mam kartę "kangur" :grin: Jutro z rana zajadę jak się obrobię i spróbuje zbajerować :decayed:

Mówisz od pasa w dół możesz być poza urządzeniem? Skoro bark... no to weź tam mrugnij pielęgniareczce jakiejś niech się Tobą zajmie odpowiednio :grin::decayed:

Na Wandzinie stoi taka nowa młoda..nawet niezła..można by ją zgłuszyć za pięć dych i spodnie z Berszki i powiedzieć, że z dziewczyną muszę wejść :polew::naughty::kox:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Ja miałem jeden rezonans i ledwo dotrwałem do końca. Mówiłem o tym lekarzowi gdyż czeka mnie drugi i powiedział, że są już "otwarte" rezonanse, ponoć jest taki we Wrocławiu ale trzeba by podzwonić i poszukać.

Sprawdzałem ..najbliższy jest w Warszawie :thumbdown: Zależy mi na czasie więc odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwartych jest pełno....ich minus to słabe pole (o,25-0,33T) /:whistling:jakość badania/dłuższy czas wykonywania sekwencji :wink:

plus tylko ,że otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwartych jest pełno....ich minus to słabe pole (o,25-0,33T) /:whistling:jakość badania/dłuższy czas wykonywania sekwencji :wink:

plus tylko ,że otwarty

I ten plus właśnie czyni ten rezonans za***istym :wink:

Kuźwa..żeby tam jeszcze jakieś światło było..żeby ta komora trochę szersza i wyższa była..to już było by całkiem fajnie..:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie kilometry to można by ogarnąć temat w mojej okolicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie..wszystko fajnie tylko ja potrzebuje tego na szybkości..jeszcze muszę powtórkę EMG zrobić ( 400 zł :facepalm: ) bo jeden taki zrobił mi badanie i stwierdził to co można zauważyć gołym okiem :doh::doh: ..ale na szczęście igieł się nie boję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas nie jest problemem :whistling:

---------- Post dopisany 18-01-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2013 at 23:55 ----------

pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. do Jastrzębia to ja mam pięć stów w jedną stronę , odpada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz od pasa w dół możesz być poza urządzeniem? Skoro bark... no to weź tam mrugnij pielęgniareczce jakiejś niech się Tobą zajmie odpowiednio :grin::decayed:

Na Wandzinie stoi taka nowa młoda..nawet niezła..można by ją zgłuszyć za pięć dych i spodnie z Berszki i powiedzieć, że z dziewczyną muszę wejść :polew::naughty::kox:

no mówię Ci przemyśl temat :grin: a no chyba widziałem ostatnio jak leciałem, ale ona coś ubrana bardzo była... wiem zima, ale mimo wsio za dużo na niej... :grin::facepalm:

Będziesz miał rehabilitantkę przy okazji... :grin: wymasuje Cię jak trza i gdzie trza :decayed: same plusy rozwiązania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się ..- 7 a ona i tak stała w miniówie :naughty: Taka z lekka koło naszego rocznika :naughty::decayed:

Same plusy..a pieczarki na jajach to dostanę w gratisie :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ja ostatnio słyszę cały czas, że te w tych rezonansach zdarzają się takie jazdy, że Cię tam blokuje w środku i za ch... nie da się wyjść z tego.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ja ostatnio słyszę cały czas, że te w tych rezonansach zdarzają się takie jazdy, że Cię tam blokuje w środku i za ch... nie da się wyjść z tego.. :decayed:

z pewnością udało Ci się go trochę uspokoić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ja ostatnio słyszę cały czas, że te w tych rezonansach zdarzają się takie jazdy, że Cię tam blokuje w środku i za ch... nie da się wyjść z tego.. :decayed:

Bujaj się synu :grin:

Dobra..znalazłem inną placówkę od rezonansu..w najbliższy wtorek. Jak macie jakieś dragi to wysyłać do mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga gdzie będziesz robił ?

W poniedziałek będę w lbn jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga gdzie będziesz robił ?

W poniedziałek będę w lbn jak coś.

TOP Medlical..ale w Szpitalu na Kolejowej. Ale mi się powaliło.. badanie przełożyłem na 28 - sobota.

hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czułem sie jak w trumnie, a najgorsze że zmarzłem jak pies i zaczeło mną telepać i od razu zjebka że mam sie nie ruszac

jesli masz żone lub dziewczyne walnij kilka numerków przed badaniem i pójdziesz w kime jak tylko będzie okazja

ale wiesz taki mały maraton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żebym tam usnął :wink:

spoko idzie przeżyć, nawala po uszach tylko:facepalm: a w modelu LG z jakim miałam do czynienia to nie była to puszka zamknieta tylko wisiał nad tobą fragment ustrojstwa ktory się tam obracał.....najgorzej ze czlowieka zaczyna albo cos swędzieć albo czuje że leżenie nieruchomo to nie jest stan naturalny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...