Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z drzwiami kierowcy


psychol1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, coś mi się stało złego z elektryką w drzwiach kierowcy. Jak wróciłem z pracy samochodem wszedłem na chwilę do domu wszystko było ok, po powrocie w ogóle elektryka w drzwiach kierowcy przestała działać: nie działa opuszczanie szyb, regulacja lusterka nawet jak zamknę samochód z kluczyka to wszystkie drzwi się zamykają ale kierowcy nie, podczas jazdy mryga mi tylko dioda w drzwiach która sygnalizuje że drzwi są zamknięte. Tak samo mechanizm zamykania drzwi przy prędkości większej niż 20km/h jak sie zatrzymuję i przekraczam tą prędkość to słychać że się załącza i tak za każdym razem przy czym drzwi pasażerów są zamknięte. Ostatnio jak jeden z forumowiczów wymieniał mi manetkę na pełen fis to mówił że w komputerze mam sporo błędów z drzwi kierowcy które mogą być spowodowane przełamaniem się przewodów więc to może być jeden z podejrzanych, ale może ktoś miał podobny problem albo wie o co może chodzić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zastanawia mnie właśnie ta migająca dioda jakby poszła wiązka to wtedy by nie świeciła... czy mylę się?

EDIT

Dodam jeszcze że podświetlenie drzwi od spodu też działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...