Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niechowający sie spryskiwacz lampy


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mały problem a mianowicie wyciągnąłem ręcznie dysze spryskiwacza lampy i teraz nie chce sie wciagnąć do końca :kwasny: zaślepka spryskiwacza odstaje na jakis centymetr.

Nadal działa ale sie nie chowa do środka i cały czas leci z niego płyn. Docisnąć tez się nie da bo ewidentnie cos go blokuje.

Miał już ktos taki problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystarczyło posmarowanie jakimś smarowidłem ( akurat użyłem smary silikonowego) obcierających nóżek zaślepki i nie trzeba było piłować nic, ale to donośnie nie zamykania się do końca zaślepek, a widzę że tutaj koledze Pawlo 2004 chodzi raczej o to że się po jego ręcznym zabiegu wyciągnięcia dyszy nie chowa cały sprysk do końca, tak ? to już chyba coś poważniejszego niż obcierająca zaślepka, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie emiliano12. Wszystko było cacy, nic nie odstawało tylko musiałem ręcznie wyciąnąć sprysk zeby przestawić dyszę bo źle pryskały i po tym zabiegu tłoczek sie nie chowa do końca, tak jakby coś go blokowało bo nawet na siłę go nie idzie wcisnąć :kwasny:

Tłoczek powinien sie schować jeszcze jakiś centymetr ale ni huhu nie chce wejść.

Sprysk nadal działa, wysuwa się jak wcześniej ale nie wraca na swoją prawidłową pozycję. Co za tym idzie zaślepka odstaje jakieś 1,4cm tak, ze aż widać dyszę spryskiwacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...