Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż licznika z FIS


pawelwor

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila szukania: 

CHOMIKUJ.PL

a4-klub.pl • pliki użytkownika bebzo28 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • podlaczenie przeciwmglowch pod ori przekaznik.jpg, Montaz Fotochrom A4 B5 95 01.doc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem otóż założyłem licznik z fisem i nie działa mi prędkościomierz , test w vcds wychodzi normalnie , a podczas jazdy nie pokazuje prędkości :/ błędów brak . Licznik zmieniony z VDO kostki 32 /32 10 pinów , na VDO kostki 32/ 32 / 20. W nowym liczniku nic poza podłączeniem czerwonej kostki i adaptacja immo nie robiłem . Z schematów które udało mi sie tutaj znaleźć wychodzi że nie mam kabla od wejścia prędkościomierza pin  28 . Autko z 99r silnik AFN sterownik na podwójnej kostce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, włożyłem do mojej A4 1.9 tdi licznik VDO z 2.5 tdi z 2000 roku. Wcześniej miałem licznik Jaeger-a. Moje Audi jest z 1999 roku. Oba liczniki mają zieloną i niebieską wtyczkę plus VDO ma szarą bo ma Fisa. Nie kumam za bardzo, które piny w kostkach mam przełożyć. Nie działa mi prawy kierunek na liczniku, obrotomierz i nie mogę połączyć się z kompem VCDSEM. Pamięta może ktoś z Was co należy zrobić? Dodam, że mam immo wyłączone w kompie więc ten temat odpada. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...