Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.


Rekomendowane odpowiedzi

54.jpg

Tak jak w temacie, będziemy tutaj wrzucać swoje setup'y i mody komputerów co kto ma i chwalili jakie mody są przeprowadzone w naszych komputerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę.dsc00720cr.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

I OC procka na 4.5Ghz.oc45occt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pawel za temat :hi: i co Grzesiek myslisz o moim tescie ?

Wszyszlooo duzoooo :shock3::shock3::shock3:

Bez podkrety procka oraz pamieci tak jak pisalem i tym razem bez TURBO mode :wink:

3DMark Score P10594

Graphics Score 11659

Physics Score 8407

NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10594 3DMarks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem co myślę.To jest nierealne.Przeinstaluj 3DMarka,pobierz ze strony producenta jak będzie tak samo to zajebiaszcza sztuka Ci się trafiła.Może czapka jest od i5 a środek od i7.To aż strach się bać jaki wynik będzie po OC w okolicy 5Ghz.

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Zobacz dla porównani gość wykręcił ten sam proc na 4.6Ghz.AMD Radeon HD 7870 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASRock P67 Pro3 score: P8802 3DMarks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są tam i moje posty.

ktory wynik ?

Grzesiek glowilem sie jak to mozliwe, ze takie czary wyszly na 3.3GHz

Przeinstalowalem 3DMark11 i nic !!!

Programy CPU-Z i GPU-Z i nic

nowszy bios i nic :polew:

aaaa :doh: aktualizacje Windows zapomnialem wgrac :grin:

zrobione i dalej nic :polew::facepalm::facepalm::facepalm:

Dopiero po aktualizacjach i kolejnym zainstalowaniu programow zaczelo pokazywac prawidlowo procek :wink:

ale jak widzisz z i5 2500k krecone na 4.968 GHz wyszla mnie 8 pozycja w rankingu 3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl

gdzie elita ma i7 :wink: a koles z i5 i GTX680 pozycja nr.10 :wink:

Moj nowy wynik - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10829 3DMarks

Wiec raczej bardzo dobrze wyszlo jak na i5... hmmm ciekawe czy dam rade przekroczyc 11000p na i5 2500k i GTX680 :decayed:

juz tak malo brakuje :grin: aby pobic pozycje nr.7 gdzie uzytkownik ma tak bardzo mocny i7 3770k + karte graficzna po tak ostrej podkrecie :whistling:

u mnie jest tylko :decayed: 1264/ 1666 i test 3dMark11 bez zadnej kreski na ekranie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik daj znać jak Ci będzie chodził Crysis 3 jeśli chodzi o wyższe detale gry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz trochę w tym już siedzę żeby wierzyć w takie życzy.Ładnie go wykręciłeś masz ciut słabszy wynik jak ja na 4.5Ghz.Podkręcisz bardziej kartę to powinneś przekroczyć 11koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz idealnie PC pracuje :kox: cicho i bardzo zimno :JC_fan: ustawienia - juz zapisane :wink: po 6godz. testowania

ale jeszcze postaram sie cos :naughty:

powinno jeszcze spokojnie poleciec dalej :decayed: bo przy tym wyniku

KFA2 GTX680 - temp. 48 i wiatr 80%

i5 2500K - temp 29 i wiatr 90% prawie kompletnie go nie slychac :shock3: !!!

Zobacze moze jeszcze procek na 5071 lub 5175 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko to chyba niedługo kupię nowego kompa, ewentualnie zostawię sobie grafikę bo w miarę świeża i później dokupię coś jak GTX 680.

Temat podzespołów będzie trzeba dobrze ogarnąć by na kolejne lata stykło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Pawel :thumbup: i wtedy kupisz troche taniej GTX680 a graty dobrze dobrane sa bardzo istotne !

Ja wybralem raczej odpowiednio bo wyniki dla i5 2500k i GTX 680 to kolejny " rekord " dalej stabilny obraz bez najmniejszych kresek podczas testow 3dMark11

procek 5.07GHz a karta 1264 /1722 :whistling:

pierwszy test - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10898 3DMarks

i drugi 5.22GHz :hi: karta 1264 /1722 - NVIDIA GeForce GTX 680 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,ASUSTeK Computer INC. P8Z68 DELUXE score: P10995 3DMarks

3DMark Score P10995

Graphics Score 11838

Physics Score 9153

Praktycznie jak i7 3770k 4.7GHz :whistling::whistling::whistling:z GTX680 1271 / 1762 :shock3::shock3::shock3: i tylko 51 punktow mniej czyli prawie nic od kolegi z

numerem 7 :decayed:3DMark 11 - Nowy ranking PCLab.pl - Forum PCLab.pl

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

wiec jak podkrece GTXa tak mocno jak on to powinien dostac baty od i5 :grin:

do tego wyszlo pare punktow mniej niz 2 karty GTX 580 !!! w SLI Karty graficzne GeForce GTX580 cena - Porwnanie cen w sklepach

z tym samym prockiem :whistling:czyli przy mojej KFA2 GTX680 obecnie jakies 1000zl w kieszeni i rachunek za prad mniejszy :polew: niz przy 2x GTX580 :whistling:

do tego fizyke mam znaczaco lepsza :shock3:

NVIDIA GeForce GTX 580 video card benchmark result - Intel Core i5-2500K Processor,Gigabyte Technology Co., Ltd. Z68X-UD4-B3 score: P10999 3DMarks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...