Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.


Rekomendowane odpowiedzi

Na sieci jest sporo tematow dotyczacych zawiech z win10 + nvidia. warto zainstalowac najnowszy sterownik i do tego wylaczyc dodatkowe serwisy nvidii do stremowania itp. na pewno da to wiecej FPS [emoji6]

A tak z ciekawosci jak wylaczyc te servisy nvidi , kupilem nowego lapka i co wlacze gre wyskakuje zebym nacisna ctrl plus cos tam zeby udostepnic ble ble ble nie wazne czy wlacze fallouta gta czy inna gre

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vixen napisał:


A tak z ciekawosci jak wylaczyc te servisy nvidi , kupilem nowego lapka i co wlacze gre wyskakuje zebym nacisna ctrl plus cos tam zeby udostepnic ble ble ble nie wazne czy wlacze fallouta gta czy inna gre

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka
 

Najedź na to mychą i zaznacz żeby się nie pojawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz tego nie probowalem , tak szybko znika ze probowalem tego lapac hehe

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 1 minute later

Zawsze to kilka dodatkowych fps a w f4 na ultra nie zaszkodzi

Wysłane z mojego LG-G3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jaką przeglądarkę użytkujecie?

Firefox mi strasznie zamula przeglądanie stron przy prędkości łącza 150Mb.

Raczej to nie wina kompa - NV GF 9800GT/Phenom II X4 965 3.4GHz/8GB DDR3 1600DC/

Może Norton Internet Security zjada wydajność?

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ok 12lat używam maxthon, w sieci można znaleźć artykuły że podobno maxthon coś tam wykrada itd. ale ja nic takiego nie doświadczyłem. Dla mnie bardzo szybka przeglądarka i ma standardowo ciekawe funkcje których w innych przeglądarkach nie znalazłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, afroo. napisał:

 

Pany jaką przeglądarkę użytkujecie?

 

Tylko Chrome. Owszem, żre RAMU ile może, ale przynajmniej jest stabilny. Firefox potrafi zwariować przy większej ilości reklam, czy galerii zdjęć. O IE/Edge to już nie warto wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm , może i dobre ale trafiła mi się z pamięcią micron a nie Samsung więc czas pokaże czy bios 11 załatwił problemy artefaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale Asus w PC to przereklamowany syf dla bogatych dzieciaków i w dodatku awaryjny. Za długo w tym siedzę żeby brać takie zabawki. Tylko MSI, Gigabyte lub Palit to dobre komponenty. Asus zawsze oszczędza na cewkach, kondensatorach itd , ale to trzeba siedzieć w elektronice na codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2017 o 14:55, POWER-KRIS napisał:

Sorry ale Asus w PC to przereklamowany syf dla bogatych dzieciaków i w dodatku awaryjny. Za długo w tym siedzę żeby brać takie zabawki. Tylko MSI, Gigabyte lub Palit to dobre komponenty. Asus zawsze oszczędza na cewkach, kondensatorach itd , ale to trzeba siedzieć w elektronice na codzien.

Ciekawa opinia. W elektronice nie siedzę ale poza jednym przypadkiem że przestała działać szyn PCIex w jednej płcie głównej asusa to nie miałem z ich sprzętem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki dobry zasilacz ok. 1000W możecie mi polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam tego od ponad 6 lat można powiedzieć że używanie  bardziej podchodzi pod "katowanie" i nic się nie dzieje

http://www.euro.com.pl/zasilacze-do-komputerow-pc/chieftec-aps-1000cb-1000w-80-bronze.bhtml?from=ceneo&p=619.00&cr=0&t=20170507-0230&1098358

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krumak napisał:

Panowie jaki dobry zasilacz ok. 1000W możecie mi polecić?

Enermax
Corsair
Teraz mam Super Flower Leadex Platinum 1200W w trybie ECO w ogóle nie kręci się wiatrak i w testach jeden z lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, H4mm3R napisał:

Enermax
Corsair
Teraz mam Super Flower Leadex Platinum 1200W w trybie ECO w ogóle nie kręci się wiatrak i w testach jeden z lepszych.

A jakieś opinie o  Corsair HX1000i ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje marzenie... świeżo wygrzany po składaniu. Dawno nie składałem peceta (będzie już z 10 lat). Jestem w szoku jak teraz wszystko fajnie pasuje (szczególnie obudowa). Na pokładzie kultowy Core i7 6700 i chłodzenie wodne (nie było jeszcze Ryzena jak zamawiałem części w lutym). 32GB DDR4 + jakaś płyta Asusa żeby to się kupy trzymało. Wszystko złożone w "kostkę" Corsair Air 540, zasilane Corsair'em CX 850. Do tego 2x SSD evo 850 (500 + 1TB) + dwa mniejsze seagate'y Momentusy 2.5", które zostały mi "się" ze starszych laptopów po zmianie pracy... i dwa dyski "spinning rust" WD zielone 2x2TB ustawione w mirror do backupów wszystkiego...

pc.jpg

Po złożeniu i wygrzaniu zaczęło jednak brakować "kopa" do gier (fajnie, mogę odpalić 20-30 wirtualek, ale ile pracą można żyć?). Kilka miesięcy później dotarła jeszcze karta MSI GTX1070 i jest już dobrze... można grać ;)

I nie trzeba kręcić (na razie).

No... i lampki z IKEA na czerwono robią robotę :P

Edytowane przez was002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie :thumbup1: lubię obudowy cube od Corsair :) Air 740 też bardzo fajna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2017 o 16:25, H4mm3R napisał:

Zacnie :thumbup1: lubię obudowy cube od Corsair :) Air 740 też bardzo fajna 

Mi po głowie chodzi Corsair Graphite 780T. 

Jak na razie to na pokład wpadł ASUS STRIX GTX1080 Ti OC... jest ogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...