Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.


Rekomendowane odpowiedzi

Tomciu a czy przypadkiem nie ma tych pamieci zwyklych bez podswietlenia i nie tansze czy lepiej takie brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta przyszla  dyski i zasilacz na razie  technika poszla do przodu mam nadzieje ze bede umial uruchomic te ledy na plycie i tp zastanawia mnie rylko w ktore kosci walnać pamieci bo pisze dim1 a1 a2 dim 1 b1b2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji instalujesz w A2 i B2 czyli 2 i 4 slot

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bys dal pod a1 b1 to nie to samo co a2-b2 bedziemy w kontakcie bo w cholere tam pinow i mam nadzieje ze dam rade podseietlic ją he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grippen napisał:

A jak bys dal pod a1 b1 to nie to samo co a2-b2 bedziemy w kontakcie bo w cholere tam pinow i mam nadzieje ze dam rade podseietlic ją he he

Nie powinno mieć to znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy problem bo do czasu kiedy nie zloże wszystkiego chciałem dysk ssd cruciala 500gb podlaczyc do starego kompa i bios ho widzi a system windows 10 nie czy moze trzeba przeinstalowac system zeby bylo ok. Jest znaczenie np jezeli dysk ma sata 3-a komp sata 1 generacji to moze nie isc ale bios go widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dla tego ze nie ma partycji czy cos takiego. On jest podajze pod sata3 a stary komp ma sata 1 moze dla tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grippen napisał:

I pierwszy problem bo do czasu kiedy nie zloże wszystkiego chciałem dysk ssd cruciala 500gb podlaczyc do starego kompa i bios ho widzi a system windows 10 nie czy moze trzeba przeinstalowac system zeby bylo ok. Jest znaczenie np jezeli dysk ma sata 3-a komp sata 1 generacji to moze nie isc ale bios go widzi

Klikasz START > wyszukujesz "Narzędzia administracyjne". W otwartym oknie wybierasz "zarządzanie komputerem", wyskakuje okno i tu wybierasz "zarządzanie dyskami". Nowy dysk musisz sformatować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a monitor powuedzmy taki do tysiaka chcialbym 24 cale bo ciezko bedzie za taka kwote dorwac 27 z drugiej strony chodzi tez o miejsce

Tomciu a procek obsłuźi te co podałeś te 3000Mz bo niby pisze ze proce obsłuży 2666 daj znać czy procek na pewno sie włączy i obsluzy

procek

https://www.x-kom.pl/p/383504-procesory-intel-core-i5-intel-i5-8600k-360ghz-9mb.html

pamięć

https://www.x-kom.pl/p/367955-pamiec-ram-ddr4-gskill-16gb-3000mhz-trident-z-rgb-led-cl16-2x8gb.html

Edytowane przez grippen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsłuży, ja mam 9700K i DDR4 3600MHz, a pisze to samo co przy tym i5...

A monitor do szybkich gier

https://www.x-kom.pl/p/325686-monitor-led-24-269-acer-predator-xb241hbmipr-czarny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciu doradz cos co do.monitora tak do tysiaka nie musi byc duzej rozdzielczosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż te 399zł i kup tego acera, nie będziesz żałować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jeszcze takiego acera chyba sie nie rozni bo niby specyfikacje maja takie same 

Co myslisz czy lepiej ten za,1399

https://www.x-kom.pl/p/386275-monitor-led-24-269-acer-predator-xb240hbbmjdpr-czarny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poeiedz mi Tomciu chlodzenie wodne montuje si obok wentylatorow w obudowie czy zamiast ni w to.moejsce idzie wentylator woddny mozesz podeslac fotke jak to u ciebie wyglada daj znac oki i fajnue jakbys fotke podeslal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grippen napisał:

Znalazlem jeszcze takiego acera chyba sie nie rozni bo niby specyfikacje maja takie same 

Co myslisz czy lepiej ten za,1399

https://www.x-kom.pl/p/386275-monitor-led-24-269-acer-predator-xb240hbbmjdpr-czarny.html

Bez G-sync, jak ma być karta z Nvidia to lepiej monitor z G-sync ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grippen napisał:

A poeiedz mi Tomciu chlodzenie wodne montuje si obok wentylatorow w obudowie czy zamiast ni w to.moejsce idzie wentylator woddny mozesz podeslac fotke jak to u ciebie wyglada daj znac oki i fajnue jakbys fotke podeslal

O jakie chłodzenie Ci chodzi? O AIO czy custom? Jeszcze nie gotowy do końca ;) 

 

IMG_20181216_104246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :)  chodzi mi o wodne ze wentylatory z wodnego.mocujesz zamiast tych wentylatorow w obudowie tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...