Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.


Rekomendowane odpowiedzi

I zastanawiam sie nad twoja grafika czy nie zgarnać od ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ja jeszcze masz to daj znac mam nadzie ze ja ta plyta co kupilem co podales ja obsluzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, grippen napisał:

Masakra :)  chodzi mi o wodne ze wentylatory z wodnego.mocujesz zamiast tych wentylatorow w obudowie tak 

Stare na pewno demontujesz tam gdzie będzie chłodnica. Możesz najpierw zamontować chłodnicę a do niej wentylatory lub odwrotnie. W zasadzie nie ma to większego znaczenia. Co innego jak jest gruba chłodnica, to wtedy żeby poprawić przepływ powietrza to dokupujesz wentylatory i przed i za chłodnicą. 

 

19 godzin temu, grippen napisał:

I zastanawiam sie nad twoja grafika czy nie zgarnać od ciebie

Za długo się zastanawiałeś. 

 

2 godziny temu, grippen napisał:

Jesli ja jeszcze masz to daj znac mam nadzie ze ja ta plyta co kupilem co podales ja obsluzy

 

Sprzedana innemu koledze z forum ;) coś się tak boisz o obsługę, Twoja płyta nawet RTXa obsłuży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boje się tylko pytam he he.

Jak zawsze sie spóźniłem :)

Jak ją już wysłałeś a kolo zapłacił to trudno ale jeśli by sie rozmyślił to ja bardzo chętnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 00:02, H4mm3R napisał:

IMG_20181216_104246.jpg

korek wlewu masz na górze ? czy będziesz "tańczył" z budą ? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grippen napisał:

Nie boje się tylko pytam he he.

Jak zawsze sie spóźniłem :)

Jak ją już wysłałeś a kolo zapłacił to trudno ale jeśli by sie rozmyślił to ja bardzo chętnie :)

 

Odebrał osobiście ;) 

5 godzin temu, grippen napisał:

Taką miałem.

5 godzin temu, grippen napisał:

690 bardzo dobre karty graficzne swoich czasów, miałem dwie takie w SLI. Niestety nowe gry już nie wspierają tych kart i przy większych rozdzielczościach pojawiają się artefakty.

Ja tam jestem zwolennikiem strixa, a ten inno3d wejdzie Ci do obudowy?

4 godziny temu, grippen napisał:

Nie wiem jakie chłodzenie masz na myśli.

2 godziny temu, sky2k napisał:

korek wlewu masz na górze ? czy będziesz "tańczył" z budą ? ;] 

Układ tak przemyślany że pompa wszystko ładnie przepycha. W dodatku z tyłu jest zamontowana jeszcze jedna chłodnica 360 w pionie, gdzie jest zawór spustowy.

W końcu skończyłem oświetlenie, jeszcze bez paneli szklanych. Niestety zdjęcia nie oddają efektu jak na żywo...

IMG_20181229_202028.jpg

IMG_20181229_202056.jpg

IMG_20181229_202116.jpg

IMG_20181229_202128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chlodzeniu moeilem takim cos sie przerobi w sciance i bedzie git a karta to pisza ze mozna 35 cm zamontowac wiec pewnie wejdzie

https://www.x-kom.pl/p/447565-chlodzenie-wodne-corsair-hydro-series-h100i-pro-rgb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, grippen napisał:

O chlodzeniu moeilem takim cos sie przerobi w sciance i bedzie git a karta to pisza ze mozna 35 cm zamontowac wiec pewnie wejdzie

https://www.x-kom.pl/p/447565-chlodzenie-wodne-corsair-hydro-series-h100i-pro-rgb.html

Chodzi mi o wysokość karty, tak żebyś mógł założyć panel boczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyslalem wezme taka jak ty miales wiec nie powinno byc problemu. A chlodzenie wodne spokojnie dam rade cis sie wykombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej bez prawilnego monitora...

 

H4mm3r kiedyś mi doradzałeś pewien model na matrycy ips, czy to bedzie zblizone do tamtego bodajze AOC? 

 

Acer Predator XB271HU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kasjan napisał:

A ja dalej bez prawilnego monitora...

 

H4mm3r kiedyś mi doradzałeś pewien model na matrycy ips, czy to bedzie zblizone do tamtego bodajze AOC? 

 

Acer Predator XB271HU

Tak, to w zasadzie to samo... Może chciałbyś mojego AOC, z ceny jeszcze coś urwiemy, ma jeszcze 1,5roku gwar. w x-kom.pl ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak najlepiej dac wentylatot na procek aby bylo najlepsze chlodzenie, zamieszczam dwie fotki moge dac dodatkowy wentylator fo obudowy ale bedzie blisko wentylator od procka ktore ulozenie jest lepsze

1.

1.20191206_104321.jpg

2.

20191206_104337.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jeszcze pytanko na zasilaczu jest przycisk Hybrid Module do czego on jest bo instrukcja nie PL . I czy on ma być włączony czy wyłączony może ktoś z was to wytłumaczyć. Po włączeniu będzie pracował pół pasywnie co to oznacza jeśli można wiedzieć coś z mocą czy może coś innego

Edytowane przez grippen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooler jak na zdjęciu 1,daj na tył obudowy wentylator aby wyrzucał ciepłe powietrze na zewnątrz,na coolerze daj z drugiej strony,wydmuch w stronę tyłu.Pół pasywne czyli do jakiegoś obciążenia ( nie wiem co to za psu ) nie będzie działał wentylator.Możesz jeszcze zastosować jakiś wentylator na froncie obudowy jeśli jest miejsce ( nie wiem co to za buda )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt spakowany i wysłany do x-komu zakupiony procek 9600K i karta grafiki gigabyte 1660 super  ale w x-komie muszą zaktualizować bios bo ja tego nie ruszę. bo musi płyta wystartować niestety żeby z aktualizować. Znowu ta płyta co tomciu napisał jest słaba do podkręcenia procka podobno tak w x kom napisali. trudno mam nadzieje że te nowinki będą śmigać. Jedynie co mnie boli to to że młody kupił sobie monitor z Aoc c24g1 i na starym kompie literki są rozmazane i nie da rady tego wyostrzyć może że podłączony przez kabel starego typu vga analogowy mam nadzieje że jak komp wróci i podłącze to będzie ładnie wszystko wyświetlać.

Pytanko który kabel podpiąć do tego hdmi czy display port który będzie lepszy. 

i na zasilaczu jest przycisk jakiś Hybrid Module czy ma on być on czy of może ktoś się wypowiedzieć

i jeszczę chce dokupić jeden dysk ssd na gry z 500gb 

na system mam m2 ssd 256gb na dokumenty cruciala 500 gb i chciałbym jeszcze jeden jaki w rozsądnej kasie hmm

Edytowane przez grippen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...